Предлагам: Изработка на къстъм онлайн магазини "до ключ"

nikosa1986

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте. Казвам се Пламен Найденов и както някои от вас знаят, от доста време съм се заел да събера екип от качествени хора, с които да работя дистанционно под формата на агенция за онлайн реклама. С няколко човека от форума вече сме работили и мисля, че всички са останали доволни от коректността ми. Извинявам се на тези, които съм ги ангажирал, но все още не е имало поръчки за услугите, които са предлагали, не съм ги забравил. В момента се изгражда и корпоративния сайт с всички видове услуги, с които ще се занимава агенцията.

За съжаление липсата на стартов финансов капитал забави нещата леко, но вече съм говорил и с търговци, които скоро ще разпространяват услугите ни, като категорично се разграничаваме от фирмени каталози и скриптовете им. Целта на целия проект е да се помогне на хората и фирмите да се представят по-добре в онлайн пространството.

Нещата, в които мисля, че съм силен и вече имам няколко успешни проекта, от които клиентите са доволни, са SEO оптимизация и най-вече монетизирането на сайтове и маркетингова стратегия за продажби и повече клиенти.

Преди да представя офертата за онлайн магазина искам да кажа, че във всеки договор, подписан между моята фирма и клиент ще има клауза, в която ще е описано, че ако клиентът не е доволен от магазина си или някой от долуспоменатите процеси не му харесва или не работи коректно, фирмата връща договорената сума в пълен размер!

В този ред на мисли бих искал да предложа изработването на custom онлайн магазини и сайтове на достъпни цени, като в офертата за изработката на всеки магазин ще се включва:

- Настройване на системата и качване на хостинг и домейн (възможност за използване на наш хостинг безплатно за клиенти на фирмата)
- Задължителен респонсив дизайн на
- Индивидуален дизайн, създаден специално според вашите конкретни желания
- Лесен за използване административен панел
- Възможности за онлайн обслужване на магазина ви от наши специалисти
- Импортиране на куриерски модули, създаване на импорт и експорт файлове
- Автоматични известявания при поръчка към собствениците
- Възможности за добавяне на разнообразни модули, бюлетини
- Възможности за добавяне на картови разплащания и международни системи за разплашания (Пейпал и др.)
- Възможности за многоезичност на сайта
- Получаване на съобщения чрез контактната форма - изпращане до емейла на администратора и копие в админ панела
- Преглед и промяна на статуса на поръчките в сайта - изтрита, отхвърлена, изпратена
- Добавяне на приятелски сайтовe
- Добавяне на блог секция
- Добавяне на допълнителни администратори
- Редакция на менюто
- Генериране на PDF каталог с продуктите добавени в системата
- Добавяне на системи за отчет на трафика и покупките от административния панел
- Добавяне на складови програми
- "Интелигентна" търсачка
- Добавяне на всички стандартни модули, филтри и плъгини според модерните тенденции (по желание на клиента), ревюта, коментари, Подобни продукти, Последно разгледано, Най-ново и т.н.
- Пълно обучение на всеки клиент за работа с платформата

SEO

- Попълване и оптимизиране на всеки продукт от магазина (допълнително се договаря цената на качване на продукт) с уникално описание.
- Интегриране на SEO модул с всичко необходимо за добрата OnPage оптимизация на магазина
- Оптимизиране на скоростта - няма нужда тук точно да казвам колко е важна скоростта за всеки онлайн магазин
- Добавяне и настройка на SSL сертификат
- URL адреси от типа: https://site.com/damski-drehi/bluzi/biala-bluza-s-gol-grub
- Писане на Meta Title и Description, съобразени с обстоен анализ на нишата, в която е магазинът
- Добавяне на Алт тагове на всяко изображение, отново съобразени с анализ на ключовите фрази в ядрото
- Поставяне на социални сигнали (възможности за изработка и поддръжка на профили в социалните мрежи)
- Използване на структурирани данни за описание на продукти (schema.org)

Допълнително (включено в цената):

- Съвети за използване на канали за реклама
- Изготвяне на маркетингова стратегия за продажба на продуктите или услугите

Представям и портфолио с няколко магазина, изработени от програмиста, с който работя, като правя уточнение, че аз не съм участвал в тези проекти относно оптимизация, дизайн и развитие, но първият магазин, който е къстъм система, в момента без момичетата, които го поддържат да разбират от SEO или да набиват пари за скъпа реклама прави по 6 хил. лв. месечно чиста печалба.

Правя уточнение, че третият магазин е изграден на Opencart 2.3.

http://foryoubg.com
http://fitnesuredi-bg.com
https://shop.bioprogramme.bg/

Моля всеки, който има допълнителни въпроси да ми пише на ЛС или на скайп plamen.naidenov (Никът е името на кирилица.

Поздрави на всички!
 
Здравей искам да те попитам, само с SEO на вече направени магазини занимаваш ли се?
 
Здравей искам да те попитам, само с SEO на вече направени магазини занимаваш ли се?

Здрасти, да, но много зависи и от самия магазин. Има страшно омазани магазини, на които е невъзможно да се направи SEO. Ако нямаш собствени снимки и уникален текст на продуктите също е много трудно. За съжаление много хора вече правят онлайн магазини без да имат никакви познания за маркетиране, SEO, брандиране на марка и т.н.

Можеш да пишеш на ЛС за повече подробности иначе :)

Поздрави!
 
Здрасти..,
към днешни дни занимаваш ли се още с онлайн търговия?
Какво стана с магазина,който изграждаше тогава??Колко успя да го развиеш за това време ми е интересно?
 
Здравейте,

Може ли цена за изработка на онлайн магазин "до ключ". Също така и време за изработка. Очаквам вашето съобщение на лични.
Благодаря
 

Горе