Изработка на онлайн магазин

georgi123456

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте , колеги търся сериозен човек или фирма за изработка на онлайн магазин .
Бюджета според проекта който ми бъде предложен . Примерен бюджет 1000лв като в тази сума да се включва и сеото . Очаквам както уникални предложения , тоест дизайни така и по опрестени предложения със системи и т.н .Искам да има лесно меню за добавяне на продуктите. Също така да има подкатегории на всяка марка. Отностно сеото искам сериозна работа за да може сайта да излезе на по предни позиции. Очаквам вашите предложения.
Благодаря !
Моля хора който мислят да качат някъде една система да и сложат един готов дизайн и да пишат 200 лв да не пишат !!!
Пишете на ЛС или на емайл rallybul @ abv.bg
 
От: Изработка на онлайн магазин

Кутията ти с ЛС-та е пълна. Пратих ти мейл.
 
От: Изработка на онлайн магазин

Браво на юзъра за подробно описаното задание (с бюджета барабар) и затва че е отговорил на кандидатите.
Нещо рядко срещано тука.
Репутация!
 
От: Изработка на онлайн магазин

Noke, предполагам, че това беше сарказъм....? Рядко си позволявам да се намесвам в такива теми, но:

1. Уникален дизайн
2. Къстъм скрипт за магазин
3. SEO с гарантиран резултат

Ако някой ми го предложи за 1000 лева ще напазарувам на едро
 
Re: От: Изработка на онлайн магазин

Ако някой ми го предложи за 1000 лева ще напазарувам на едро

Факт е, че има. Предлагат хората :). Съвсем отделен въпрос е какво получават после клиентите.
 
От: Изработка на онлайн магазин

Вие май първо пиште и после четете написах примерен дизайн 1000лв никаде не казах че сумата не трябва да прекрачва тази граница или просто решихте че по добре да спамите отколкото да помогнете. Такива разбирачи като вас колкото искате :)
 
От: Изработка на онлайн магазин

Една Жумла с Вюмарт и темплейт за $40 . Настроен.
Къстъм лого (пардон, картинка)
Събмит в 200-300 директории (аутсорснат естествено).
За 1000 лева стига :) .

Ама аз друго имах предвид - просто като види човек обявата и си прави моментално извода дали представлява интерес за него или хич.
Не като повечето тука - искам сайт, чакам оферти на ЛС.

Даже си изгубих няколко минути от времето тая седмица да напиша оферти за 2 такива обяви, само за да разбера че са с индийски бюджет :)
 
Re: От: Изработка на онлайн магазин

Вие май първо пиште и после четете написах примерен дизайн 1000лв никаде не казах че сумата не трябва да прекрачва тази граница или просто решихте че по добре да спамите отколкото да помогнете. Такива разбирачи като вас колкото искате :)

- Ние говорим по-скоро принципно, просто се случи да е в твоята тема :). С което пък привличаме интереса на хората към нея, така че си на далавера.
- Написал си общ бюджет 1000 лева, а не дизайн 1000 лева. Не знам какво точно е твоето разбиране за "сериозно сео", но тази сума може и за това да не стигне за първия месец. Зависи от нишата и езика.
 
От: Изработка на онлайн магазин

Колега в темата пише приблизителна сума коет ще рече че може да дам и 500 може и 1500 стига това което ми се предложи да ми допадне. Ти като ходиш в магазина да си купиш нещо знаеш ли точно колко ще излезе и токова ли си носиш в теб. За сео парите никога не стигат това ми е пределно ясно ако нещата потръгнат може и 10000 да отделя ;)
 
От: Изработка на онлайн магазин

Хубаво е да напишеш каво ще продава магазинът, щото сео за марубийски тангатуйки може да ти струва 50 лв, но за gsm-и и 5000 лв няма да стигнат за да се ранкнеш на 1-во място.
 
Последно редактирано:
От: Изработка на онлайн магазин

Маркови дрехи (Adidas , Nike . Puma , Kappa ) , маркови парфюми и козметика .
 
От: Изработка на онлайн магазин

КОЛКО Е МАЛЪК СВЕТЪТ, НАИСТИНА!
Сега като видях имейла се сетих за нещо доста интересно. Преди време едно момче ми беше писал имейл, в който ми предлагаше да ми продава парфюми на доста добри цени. Пописахме си, даде ми телефон за връзка, даде скайп, пописахме малко, поръчах, пробвах парфюмите тра-ла-ла... След като разбра, че се занимавам чат пат с изработка на уеб сайтове, поиска уеб сайт. ОБсъдихме нещата и го почнах без да искам предплата, тъй като си мислех, че е свестен. Показах му, казва добре. После пак показвам след известно време работа - добре е. После - време е да ми се плати поне малко и КРАЙ. Не отговаря в скайп, не си вдига телефона (всъщност веднъж вдигна и каза, че е добре сайтът, но сега е малко зает). Директно го отписах.
Мина време, забравих, но поне се научих да внимавам повече и да искам предплата.
Гледам обява "Изработка на онлайн магазин". Викам си: "Тук може да падне някой друг лев, хем да се доупражня малко."
Пратих ЛС, при което ми беше върнато същото ЛС, което бях пуснал - чудо голямо. Викам си поредния майтап в предприемача. Прати ми ново, в което ме питаше защо не съм отговорил на съобщението. Опитах се да му напиша, но кутията беше пълна. Ех, карай. (няма голяма връзка, но да разкажа всичко поне :D )
Влизам си днес в предприемача, гледам дал email и изведнъж ми изкокнаха някакви спомени за този email. Направих справка - същият email!
Чакам да видя как ще се защити georgi123456 с име: Георги Бахчеванов.
Съвпаденията са доста - момчето от скайп ми предлагаше маркови дрехи, обувки, парфюми. Двамата се казват Георги и ползват един и същ мейл (е, хайде бе понякога се случва).
Имайте 1 наум!
 
От: Изработка на онлайн магазин

КОЛКО Е МАЛЪК СВЕТЪТ, НАИСТИНА!
Сега като видях имейла се сетих за нещо доста интересно. Преди време едно момче ми беше писал имейл, в който ми предлагаше да ми продава парфюми на доста добри цени. Пописахме си, даде ми телефон за връзка, даде скайп, пописахме малко, поръчах, пробвах парфюмите тра-ла-ла... След като разбра, че се занимавам чат пат с изработка на уеб сайтове, поиска уеб сайт. ОБсъдихме нещата и го почнах без да искам предплата, тъй като си мислех, че е свестен. Показах му, казва добре. После пак показвам след известно време работа - добре е. После - време е да ми се плати поне малко и КРАЙ. Не отговаря в скайп, не си вдига телефона (всъщност веднъж вдигна и каза, че е добре сайтът, но сега е малко зает). Директно го отписах.
Мина време, забравих, но поне се научих да внимавам повече и да искам предплата.
Гледам обява "Изработка на онлайн магазин". Викам си: "Тук може да падне някой друг лев, хем да се доупражня малко."
Пратих ЛС, при което ми беше върнато същото ЛС, което бях пуснал - чудо голямо. Викам си поредния майтап в предприемача. Прати ми ново, в което ме питаше защо не съм отговорил на съобщението. Опитах се да му напиша, но кутията беше пълна. Ех, карай. (няма голяма връзка, но да разкажа всичко поне :D )
Влизам си днес в предприемача, гледам дал email и изведнъж ми изкокнаха някакви спомени за този email. Направих справка - същият email!
Чакам да видя как ще се защити georgi123456 с име: Георги Бахчеванов.
Съвпаденията са доста - момчето от скайп ми предлагаше маркови дрехи, обувки, парфюми. Двамата се казват Георги и ползват един и същ мейл (е, хайде бе понякога се случва).
Имайте 1 наум!

Колега ти да не си пиян ? Написах да не се спами в темата , но ти явно не го прочете. Ако имаш претенции към някои и за нещо отвори си твоя тема и там прави каквото сметнеш за добре. Отгоре на всичкото реши да ме обвиняваш за нещо или да ме мислиш за някои си??? Не знаех , че в Бълария хората с името Георги са двама на брой. На колко години си 12-3-4? Бъркаш ме с някои и не спами повече в темата ми ок??? Чакам все още твоя отговор за изработка на магазина , но отсега знам какъв ще е моя отговор ;) , не съм виждал някои да плюе бъдещите си клиентите така да се каже , преди още да са му поръчали каквото и да било така и да ги обвинява , че те били еди кои си , тои ги бил прецакал преди време и така нататак . Мисля , че това е несериозно наи - малкото . успех с набирането на хора които да използват услугите ти!!!
 

Горе