Изработка на сайт Промо за 40лв. Специално за потребители на форума

От: Изработка на сайт Промо за 40лв. Специално за потребители на форума

Вапер добре почна ама пак се осра накрая.
Щом предлагаш подобна услуга е нужно и да упоменеш какво точно влиза в цената,все пак изработката на сайт не е точна наука като математиката.
Първо на каква система ще са сайтовете - Друпал,Уордпрес,къстъм
Дизайна кой ще го прави или ще се ползва безплатен такъв
Функции - много важно е точно това . Вземи направи 1-2 сайта за демо да се види горе долу какво предлагаш,а не след като ти поискат нещо и да казваш аааааа ама това не влиза в цената... ама хората откъде да знаят какво влиза в таз мизерна цена.
това е на пръв поглед не съм чел цялата тема
 
От: Изработка на сайт Промо за 40лв. Специално за потребители на форума

Uphero ти си голям неблагодарник...
Безплатно лого ти намправих и никога нищо не съм ти казвал лошо.. ама ти ми разадаваш червена репутация ок? ще искаш нещо
 
От: Изработка на сайт Промо за 40лв. Специално за потребители на форума

Абеее,, Шш-ей!

Критиките към обявата ти са основателни, а отношението ти е ужасно и надменно. Абсолютно никакъв професионализъм няма нито в сайта ти за дизайн, нито в портфолиото ви и всички теми, пуснати от теб се въртят около тези бози.. Що си продаваш тези безполезни боклуци, дето сте изработили, цели 3 на брой?..

Безплатното ти лого, доколкото разбирам от другата ти тема, е също толкова насрано като обявата ти тук. Не видях нито един очарован от логото, което е получил..

И въпреки всичко червено няма да ти дам, че може да ме запомниш с лошо и утре да си покажеш рогата в друга тема :evil: 8)
 
От: Изработка на сайт Промо за 40лв. Специално за потребители на форума

Червеното е за урок!
Да се научиш да се държиш по-цивилизовано или по-точно да пораснеш.
С тези изказвания очаквай поръчки само от такива клиенти като онези с надгробните плочи. :lol:
И аз съм бил много ядосан от клиенти които не знаят какво искат, но не съм тръгнал да ги плюя по форумите,това ще ти изиграе много лоша шега.
Uphero ти си голям неблагодарник...
Безплатно лого ти намправих и никога нищо не съм ти казвал лошо.. ама ти ми разадаваш червена репутация ок? ще искаш нещо
 

Горе