Изработка на сайт за обяви

Рейтинг - 95.8%
23   1   0
ПРОМОЦИЯ!!!

Изработка на сайт за обяви, като този в подписа ми само за 120лв. !!!
Виждам че много хора проявяват интерес към сайтовете за обяви, затова реших да направя тази промоцията
и да помогна на хората, които не могат да си позволят много пари за изработка на сайт за обяви!!!
Желаещите да пишат л.с.! :)

Моля без излишни коментари към темата!
Нека ми пишат само хора заинтересовани от тази услуга!
 
От: Изработка на сайт за обяви

До вчера имаше проблем със сайта си, а днес вече искаш да го клонираш и продаваш?
И как така изработваш, като това е Wordpress, който е сигурно че не си изработил ти?
 
От: Изработка на сайт за обяви

Не пиши детинската само се изкарваш по зле.
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=37753&page=2 <<< тук явно се вижда, че се опитваш да продваш нещо за което нямаш знания!

Така че трий темата пред хората да започнат да ти набиват негативни оценки!
 
От: Изработка на сайт за обяви

Ти ме изумяваш ле пич!!! Какво общо има трафика на сайта със изработката на сайта!!! Ако този, който го купува има проблем с трафика от сега мога да кажа че не мога да му помогна все още, защото в момента разучавам как стоят нещата, но едва ли скоро ще достигне този трафик, който аз съм достигнал!!!
 
От: Изработка на сайт за обяви

Майко мила направо съм шаш!!! Тука има хора със сериозни проблеми!!! Нека някой се зачете в онази тема, която тоя праща да види че това няма нищо общо с изработката на сайта!!! Направо не мога да повярвам че има толкова бавни хора!!!
 
От: Изработка на сайт за обяви

Въпреки че ClassiPress e GPL и е легитимно да я ползваш да равиш сайтове за клиенти,
бих препоръчал на евентуално заинтересованите просто да си я купят от авторите й.

Понеже за същите пари ще имат постоянно ъпдейтната тема и съпорт от хората, които са я правили.

Авторът на настоящата оферта дори не е къстъмайзнал въпросната тема.
И ме съмнява че самият той си е купил темата - като гледам ползва стара "нулната" версия. Което значи че се лишавате от каквито и да било бъдещи ъпдейти или технически съпорт.
 
От: Изработка на сайт за обяви

Въпреки че ClassiPress e GPL и е легитимно да я ползваш да равиш сайтове за клиенти,
бих препоръчал на евентуално заинтересованите просто да си я купят от авторите й.

Понеже за същите пари ще имат постоянно ъпдейтната тема и съпорт от хората, които са я правили.

Авторът на настоящата оферта дори не е къстъмайзнал въпросната тема.
И ме съмнява че самият той си е купил темата - като гледам ползва стара "нулната" версия. Което значи че се лишавате от каквито и да било бъдещи ъпдейти или технически съпорт.

Едно умно мнение в темата! Това което казва наистина е така! Аз просто предлагам за хората, които ептен не разбират ако имат желание да им инсталирам темата, да наглася вип обяви, да я преведе ако имат желание да им покажа как се работи с панела(нагласяне на категории,подкатегории и т.н.), затова и цената е толкова ниска. Едва ли някой ще направи сайт за обяви като продавалник за 120лв. Нали се сещате че това е 1-2 работа и никой няма да се занимава за 120лв. :)
 
От: Изработка на сайт за обяви

Аз го попитах случайно дали си е купил лиценза, и защо след като има проблем с натоварването на се обърне към хората дето са го писали това.....
98 % че е свалена по втория начин, отделно кой знай какво някой е добавил "вътре" да си помогне за нещо.... и днес вече го продава и то за 130 лв....
Отделно цитираният сайт е на 4000-7000 посещения дневно, това реших да не го коментирам, че току виж се е засегнал.
 
От: Изработка на сайт за обяви

Аз го попитах случайно дали си е купил лиценза, и защо след като има проблем с натоварването на се обърне към хората дето са го писали това.....
98 % че е свалена по втория начин, отделно кой знай какво някой е добавил "вътре" да си помогне за нещо.... и днес вече го продава и то за 130 лв....
Отделно цитираният сайт е на 4000-7000 посещения дневно, това реших да не го коментирам, че току виж се е засегнал.

Ти четеш ли ле пиччччч!!!! Радвам се че поне предния пост беше от интелигентен човек, защото явно ми е последен!!! :D:D:D Пише че изработвам подобен сайт не че продавам този ле шматаро* !!!
 
От: Изработка на сайт за обяви

Какво "ле"-каш от няколко дена бе смешник! Пусна 10 теми да "изкараш някой лев" и всичките смърдят. А като те разкрият, започваш да пишеш на някакъв селско -тарикатски жаргон.
Не се ли усети вече, че продаваш краставици на краставичари?
Търси си шарани другаде не разбра ли? Всяка обява за сделка се проверява от хора много по разбиращи от теб.
 
От: Изработка на сайт за обяви

Какво "ле"-каш от няколко дена бе смешник! Пусна 10 теми да "изкараш някой лев" и всичките смърдят. А като те разкрият, започваш да пишеш на някакъв селско -тарикатски жаргон.
Не се ли усети вече, че продаваш краставици на краставичари?
Търси си шарани другаде не разбра ли? Всяка обява за сделка се проверява от хора много по разбиращи от теб.

Пуснах че ми трябват спешно пари за една голяма fb страница!!! Става въпрос за пари, които ти изкарваш за 1 месец сигурно! :D Не ми достигат малко пари защото наближават и празници и сметките са високи!!! Затова реших да пусна малко промоции, но българина естествено трябва да намери задължително кусури!!! Казах ако има някой който съм прецакал да пишеееее!!! Къде видя лъжата!!! Със 80 поста имах rep power : 8, а откакто пуснах темата свалих на 6 защото наистина съм малко груп, но се дразня когато някои като теб без да ме познават, без да ми знаят възможностите ме обиждат и ме изкарват лъжец и едва ли не некаърник!!!
 
От: Изработка на сайт за обяви

Аз да съм написал, че продаваш цитираният сайт. Мисля, че не съм. Аз посещенията от 4000 до 7000 дето имаш проблем с тях, мога да ти дам гаранция че с 900 индексирани почти с почти еднакво съдържание страници от Г ги нямаш. И за да не мислиш че се заяждам обясни ми какво значи "подобен". Ще напишеш авторска система за обяви с смс интеграция за 120 лв, която да има и някакъв "подобен" дизайн ли? Ако е така покажи ми демо, и утре я купувам. Цената ме устройва.
 
От: Изработка на сайт за обяви

Аз да съм написал, че продаваш цитираният сайт. Мисля, че не съм. Аз посещенията от 4000 до 7000 дето имаш проблем с тях, мога да ти дам гаранция че с 900 индексирани почти с почти еднакво съдържание страници от Г ги нямаш. И за да не мислиш че се заяждам обясни ми какво значи "подобен". Ще напишеш авторска система за обяви с смс интеграция за 120 лв, която да има и някакъв "подобен" дизайн ли? Ако е така покажи ми демо, и утре я купувам. Цената ме устройва.

Просто вече отказвам да се занимавам с бавно развиващи се честно!!! Вече всеки подобен коментар ще го отбягвам с мълчание защото доколкото знам с прости* човек не трябва да се спори защото по този начин падам на нивото му и особенно се излагам да отговарям на подобни тъп* въпроси! Извинявам се за хората прочели този посто, но ми писна да му се обяснявам на този младеж простотии!!! Имам си работа и нямам време да се занимавам с тъпотии!!!
 
От: Изработка на сайт за обяви

Просто вече отказвам да се занимавам

И ние се отказваме от услугите ти ! От както Уордпрес има контролен панел на български, станаха много "мастърите". Грешно ти е поставено заглавието. Може би подходящо трябваше да посочиш - "Модифицирам тема на УП близка до моята визия." Защото изработвам има много понятия за интернет страница - програмиране, дизайн, функционалности, рязане на шаблони, работа с модули, писане на защити и т.н.
 
От: От: Изработка на сайт за обяви

И ние се отказваме от услугите ти ! От както Уордпрес има контролен панел на български, станаха много "мастърите". Грешно ти е поставено заглавието. Може би подходящо трябваше да посочиш - "Модифицирам тема на УП близка до моята визия." Защото изработвам има много понятия за интернет страница - програмиране, дизайн, функционалности, рязане на шаблони, работа с модули, писане на защити и т.н.

Кои вие??? Който го интересува досега ми е писал на л.с. Такива като вас само пишат!!! И ако си мислиш че разбирам само от wordpress грешиш жестоко, защото имам сайтове които съм си ги правил на php сам и са със доста смс услуги!!! Ако проявяваш интерес кажи и ще ти изпратя на л.с. сам да се убедиш!!! :) Ако имаш мерак правя каквото решиш, но цената няма да е 120лв. определено защото времето е пари! Това е за хората, които нямат бюджет от 1000лв. за сайт за обяви! Ако ти имаш пиши и ще ти направя каквото искаш!!!
 
От: Изработка на сайт за обяви

Не използвам Уордпрес
dont.gif
 
От: От: Изработка на сайт за обяви

Кои вие??? Който го интересува досега ми е писал на л.с. Такива като вас само пишат!!! И ако си мислиш че разбирам само от wordpress грешиш жестоко, защото имам сайтове които съм си ги правил на php сам и са със доста смс услуги!!! Ако проявяваш интерес кажи и ще ти изпратя на л.с. сам да се убедиш!!! :) Ако имаш мерак правя каквото решиш, но цената няма да е 120лв. определено защото времето е пари! Това е за хората, които нямат бюджет от 1000лв. за сайт за обяви! Ако ти имаш пиши и ще ти направя каквото искаш!!!

Абе, пич, 'що ме караш и мен да пиша глупости ?!?! censored2.gif

Някакъв майтап ли си правиш или какво? Какви са ти уменията? Дай порт фолио да видим? huhsign.gif

Знаеш ли някои хора за 120лв какво могат да "изработят"? И това няма да е върху готова платформа от сорта на Wordpress, 'дето всяко второ лапе може да ти разкаже играта ако си нямаш представа какво правиш (използваш немодифицирана нулната тема и определено не си от опитните!)?

От какъв зор ще плащам на някой, който няма нищо зад гърба си? Аз от къде да знам какво ще направи? Има много повече неща "зад" визита от колкото можеш да си представиш.

Ето ти един съвет: след като нямаш опит и искаш да се занимаваш с това, еми предлагай работа безплатно! Така ще изградиш име, порт фолио собствен стил и т.н. Ще завършиш десетина проекта, хората ще са чули за теб или поне могат да видят нещо реализирано. Хвани се на работа в някоя фирма etc. Няма по-мощна маркетингова стратегия от това да имаш доволни клиенти с реални проекти.
 
От: От: Изработка на сайт за обяви

Кои вие??? Който го интересува досега ми е писал на л.с. Такива като вас само пишат!!! И ако си мислиш че разбирам само от wordpress грешиш жестоко, защото имам сайтове които съм си ги правил на php сам и са със доста смс услуги!!! Ако проявяваш интерес кажи и ще ти изпратя на л.с. сам да се убедиш!!! :) Ако имаш мерак правя каквото решиш, но цената няма да е 120лв. определено защото времето е пари! Това е за хората, които нямат бюджет от 1000лв. за сайт за обяви! Ако ти имаш пиши и ще ти направя каквото искаш!!!

Покажи портфолио, кой са твой авторски проекти, нека хора да видят какво можеш и всеки сам да си реши...
Напиши този сайт съм го правил аз използвам съм php + нещо си. А кой има бюджет 100 и 1000 или 10 000 лв си е негова работа. Аз мога да имам и 10000 бюджет само че хората искат да видят какво ще получат насреща. Да видят какво си направил, не "нещо" подобно, аз мога това и тоя бил "младеж" и т.н И младостта никога не е била, порок, още по-малко съм сигурен че годините са ми малко повече от твоите. А това дали че ще ми изпращаш някакви съобщения с където има * на някакви думи и ми слагаш отрицателен traider си е твое право.
И за посещенията съм прав - статистиката ти повече от впечатляваща.

Септември и октомври имаш уникалните 109 и 102 посещения за целия месец. Може би парите ти трябват да си купиш на спамената фейсбук страница, която ти генирира трафика от последените дни или може би бюджета ти за реклама там се изчерпва?

P.S. И да скриеш статистиката има print screen за уникалната ти статистика.
 
От: Изработка на сайт за обяви

Развитието на темата е забавно. В този форум трябва да се внимава какво се предлага. Ако стартиращия темата се запознае лично с който и да е от членовете с над 200 мнения във форума няма да може да каже нищо което да не накара другия да се смее.
Тези оферти сме ги чували и друг път- сайт за 70лв., оптимизация за 50, бизнес план за 30, фейсбук страница с 1000 фена-10лв. и т.н.
Това което се вижда на повърхността е че голяма част от българките hardcore SEO и уеб-разработчици са активни участници във форума.
Нали не си мислиш че точно това community ще те остави да си продаваш ЗНАНИЯТА И УСЛУГИТЕ(простете за CAPS-a и аз го мразя но този случай си плаче за тях) без да те изобличи.
Пробвай късмета си някъде другаде.
От собствен опит знам че има клиенти и за теб.
 

Горе