Изработка на сайт за обяви

От: Изработка на сайт за обяви

Дай поне на хората линк да видят "подобния сайт". Мисля, че достатъчно се изложи (особено с последния си пост), но поне няма какво да губиш повече...
 
От: Изработка на сайт за обяви

И поне си забрани достъпа до wp-admin, uploads и др. Няма да изброявам. Елементарна работа.

П.С. - това ако не го дам на колегата утре, те па на :D
 
От: От: Изработка на сайт за обяви

Покажи портфолио, кой са твой авторски проекти, нека хора да видят какво можеш и всеки сам да си реши...
Напиши този сайт съм го правил аз използвам съм php + нещо си. А кой има бюджет 100 и 1000 или 10 000 лв си е негова работа. Аз мога да имам и 10000 бюджет само че хората искат да видят какво ще получат насреща. Да видят какво си направил, не "нещо" подобно, аз мога това и тоя бил "младеж" и т.н И младостта никога не е била, порок, още по-малко съм сигурен че годините са ми малко повече от твоите. А това дали че ще ми изпращаш някакви съобщения с където има * на някакви думи и ми слагаш отрицателен traider си е твое право.
И за посещенията съм прав - статистиката ти повече от впечатляваща.

Септември и октомври имаш уникалните 109 и 102 посещения за целия месец. Може би парите ти трябват да си купиш на спамената фейсбук страница, която ти генирира трафика от последените дни или може би бюджета ти за реклама там се изчерпва?

P.S. И да скриеш статистиката има print screen за уникалната ти статистика.

Ок сега пускам sv! Кажи само какво да съдържа! :D:D:D
Аз тук не съм виждал някой да си пише св-то за да направи например бизнес сайт или нещо подобно!!! Пише си човека правя бизнес сайт дава портфолио и който иска иска, който не иска прескача темата и това е! Само тук ти нещо не схвана! Правя сайт за обяви подобен на този в подписа ми! Който иска да пише за подробна информация на л.с., който не иска да продължава да чете теми! Относно статистика не съм я крил и не смятам да я крия!!! Няма и защо аз съм ти казал за трафика откъде идва! Между другото ако си чел внимателно в другата тема писах че този сайт е бил сайт за безплатни талони и от около месец е сайт за обяви!!! Мисля че първо ти ми даде отрицателна репутация ако не се лъжа и незнам защо това не го написа!!! Извинявам се че отново пиша, но няма как да чета подобни тъпотии и да се нервя и да не отговоря!!!
 
От: От: Изработка на сайт за обяви

И поне си забрани достъпа до wp-admin, uploads и др. Няма да изброявам. Елементарна работа.

П.С. - това ако не го дам на колегата утре, те па на :D

Твоя сайт е супер пич!!! Ти си мастъра на wordpress!!! :D:D:D
 
От: От: Изработка на сайт за обяви

Твоя сайт е супер пич!!! Ти си мастъра на wordpress!!! :D:D:D

Че аз къде съм писал нещо относно колко съм добър или нещо подобно? А да искам пари на някой? Нали именно защото се уча предоставям дадена услуга безплатно с тестови цели. :cry:
 
От: Изработка на сайт за обяви

Всъщност знаеш ли какво? :)

Ти искаш 120лв - аз предлагам да го направя безплатно! Макар че не ми се вярва да има дори един човек в този форум, който да има нужда. Отнема 10 минути да се инсталира тази нулната тема и да се добавят категориите с някакви дъми обяви. Даже ще го кача на сървъра в нас отново безплатно :D
 

Горе