Изработка на сайт за 100 лв.

От: Изработка на сайт за 100 лв.

Който се навие да ми пише къде живее да го черпя бира :) /сарказъм/
 
От: Изработка на сайт за 100 лв.

аз не разбрах какво предлагаш :lol:

100 лв за какво?
темплейта където даваш за пример струва 15 долара
ако нямаш пари да си го купиш - намери си free подобен...
 
От: Изработка на сайт за 100 лв.

Аз се чувствам длъжен да предупредя този, който се е наел с работата да внимава и да поиска парите предварително, защото gringo днес наспами целия форум с мнения от по няколко думи и накрая злоупотреби със системата като пусна офертата си в грешен раздел, понеже правилата на форума ограничават правата на новите потребители в пазара. Според мен към хора, които газят по подобен груб начин установения ред в един форум, за да си пробутат офертите трябва да се подхожда с голямо подозрение.
 
От: Изработка на сайт за 100 лв.

Освен това, аз искам да кажа, че сглабяне за сайт за 100 лева ми излглежда смешна история и толкова и ще работи. :) И аз бих бил нащрек. ;)
 
  • Like
Реакции: Test
От: Изработка на сайт за 100 лв.

no comment!
Човека е точен видях му портфолио!
100лв са си 100лв!
 
От: Изработка на сайт за 100 лв.

Ти не светеше ли у червено до вчера?
 
От: Изработка на сайт за 100 лв.

Абе само аз ли не мога да разбера какво се опитва да каже грингото. Или той е на твърди наркотици или пак съм преуморен даеба.
 
От: Изработка на сайт за 100 лв.

И на мен ми се струрва, че го мернах в стабилно червено

Често се случва напоследък.
 
От: Изработка на сайт за 100 лв.

Гледам тема "Изработка на сайт за 100 лв." и си викам леле, я да го видим какви сайтове прави за 100лв, сигурно вече са го нахранили. Според мен подобни "обяви" трябва да бъдат изтривани моментално и потребителите изгонвани.
 
От: Изработка на сайт за 100 лв.

Гледам тема "Изработка на сайт за 100 лв." и си викам леле, я да го видим какви сайтове прави за 100лв, сигурно вече са го нахранили. Според мен подобни "обяви" трябва да бъдат изтривани моментално и потребителите изгонвани.
Очаквайте оферти за 50 лв. ;)
 
От: Изработка на сайт за 100 лв.

Гледам тема "Изработка на сайт за 100 лв." и си викам леле, я да го видим какви сайтове прави за 100лв, сигурно вече са го нахранили. Според мен подобни "обяви" трябва да бъдат изтривани моментално и потребителите изгонвани.

Абе и аз искам да се забрани вноса на китайски боклуци, но не става :wink:
 
От: Изработка на сайт за 100 лв.

Според вас ,колко струва изработката на подобен сайт,като изключим сумата за която ми го правят!
 

Горе