Изработка на сайт за 100 лв.

От: Изработка на сайт за 100 лв.

Според вас ,колко струва изработката на подобен сайт,като изключим сумата за която ми го правят!

Даже си се прекарал. Струва не повече от 50лв. (+ баничка и кафе за уебмастъра) :D

Само да не забравиш на тоя дето ти го прави да му кажеш за тия 100 лв:

- Да го защити. Че да няма след 2 седмици теми от рода: Помощ! Хакнаха ми сайта.
- Да внимава да не си остави ръцете на сайта, че после има да се молиш някой да оправя поразиите.
- Да го популяризира и да му направи там сео-мео. (Влиза в цената. Дори да се дърпа, че е съвсем различна дейност - Ти настоявай на своето. Даже му счупи цената, ако се дърпа. И без това си е цял обир - 100 лв) Щото то сайт хубаво ще си направиш... ама като никой не те знае. Има да чакаш продажби. Това е все едно да си вземеш огромен телевизор, пък с него да не хващаш ни една телевизия.
- Накарай го и лого да спретне. Сайт без лого е като айпод без ябълка. (И това влиза в цената. Нека не ти обяснява, че не му е работа. Пак му счупи от цената.)

Също така можеш да го занимаваш постоянно да добавя неща по сайта и да променя. (И това влиза в цената). Хич не го мисли, това му е работата.
Ако случайно ти го сглоби за 2-3 дена, не му вярвай. Претупал те е.


После да споделиш резултати. А и да кажеш дали си вбесил уебмастера. :twisted:
 
От: Изработка на сайт за 100 лв.

що така бе хора?Опен карта е безплатен,само ще го облече в тези дрехи!100 лв за темплейт си струва.
 
От: Изработка на сайт за 100 лв.

що така бе хора?Опен карта е безплатен,само ще го облече в тези дрехи!100 лв за темплейт си струва.

:) То да не е да си облечеш пижамата бе... Купи си един що годе хубав темплейт за 50 долара и се мятай в джаза, за какво ти е да се занимаваш с хора?
 
От: Изработка на сайт за 100 лв.

Аз говорех за обявата като такава. По нищо не се разбра авторът какво иска - купува ли, продава ли... Какви са изискванията му, какъв човек търси и т.н. Сега гледам за Open Cart говори, а в началото изглеждаше, че изцяло сайт иска да му правят!

И в този случай - да, прецакал си се. Щом ще е Open Cart, както по-горе казаха - купи си един читав темплейт, който ще е 100 пъти по-хубав от този, който си показал и ще имаш всички ъпдейти и поддръжка към него.
 
От: Изработка на сайт за 100 лв.

купи си един читав темплейт, който ще е 100 пъти по-хубав от този, който си показал и ще имаш всички ъпдейти и поддръжка към него.
По-скоро да смъкне няколко стъпала надолу и да се пообразова какво е темплейт, екстенжън и прочее, иначе тези 100лв в боклука отиват.
 
Re: От: Изработка на сайт за 100 лв.

По-скоро да смъкне няколко стъпала надолу и да се пообразова какво е темплейт, екстенжън и прочее, иначе тези 100лв в боклука отиват.
Сори, но и аз съм на мнение, че за да си позволиш хубав сайт за 100 лева, трябва да си малко повече от адванс. Ако ще инвестираш толкова пари, препоръчвам ти да попрегледаш малко тук, за да се информираш по темата, защото да ти кажа честно, хубавите тамплейти са по толкова, вече настройките и другите неща, даже не ги и броя. Другият вариант е, както казаха, плати си за една добра консултация и някой да ти помогне с инсталацията и това е.
 
От: Изработка на сайт за 100 лв.

Що го тормозите чиляка бе - намерил си дезигнер
 
От: Изработка на сайт за 100 лв.

Знаем, понеже си намери вече, ние си обсъждаме принципно въпроса :)
 
От: Изработка на сайт за 100 лв.

И 20 лева да предложи, ще има навалица желаещи да ги вземат и да му направят.... нещо.
 

Горе