Изработка на сайт - препоръки?

Alex97

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся изработка на WordPress сайтове тип визитка подходящи за зъболекари, нотариуси, адвокати и други one man show малки бизнеси.

Моля за портфолио и примерни цени
 
Получих някой интересни предложения. Отворен съм за още. Тъся човек, който умее да прави приятни, изчистени бизнес сайтове от по 2-3 страници (home, about, services, contact us) + blog. Могат да се ползват теми, или builder някакъв, примерно елементор.
 
Темата за фрилансър пазара ли е? Търсиш такъв специалист? Да я преместя, за да видят хора, заинтересовани в предложението. Секцията тук е за въпроси и отговори около проблем или случай, възникнал в работния процес. ;)
 
Темата за фрилансър пазара ли е? Търсиш такъв специалист? Да я преместя, за да видят хора, заинтересовани в предложението. Секцията тук е за въпроси и отговори около проблем или случай, възникнал в работния процес. ;)
Да. Премести я.
 
Препоръчвам @Станимир И, но не знам дали можеш да си позволиш неговото мастройство...
Защо да не може? :) А хостинг има ли? Да се намажа на админите. :) Аз препоръчвам и самбата, Торбалан, ако му се занимава, и Скай. ;)
 

Горе