Търся: Изработка на сайт.

DinkStaykov

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, търся човек за изработка на сайт свързан със здравословно хранене рецепти статии за здраве и т.н Като цяло сега събирам инфорация и правя статиите и се нядявам до месец да имам солидно количество. Човека който ще направи сайта трябва да ми обясни най-общите неща - как да качвам сатиите някои полезни плъгини и т.н Сайта ще е ориентиран изцяло към БГ и имам идеи как да го монетизирам, ако се развие добре. Пишете на лично.
 
Успоредно с набирането на съдържание, идеи и концепция как да го развиеш, помисли за визия на сайта, къде ще го хостваш и други технически характеристики, които ще ускорят и подпомогнат процеса по изграждането му. ;) Иначе разработчици ще намериш тук доста, вече зависи с кой ще се разбереш за добра цена и за двете страни.
 
Също може да ударите едно рамо и съвет за хост и другите технически въпроси.
Техническите въпроси? Няколко неща са ти важни на първо време: Бързина, по-малко плъгини (функционалностите да идват от темата най-вече), добра настройка за от гледна точна на UX и SEO. Всичко останало вече зависи от теб - визия, графични елементи, ще ти е нужно и добър набор от картинки, обогатяващи добре всеки пост. Колкото за хоста, всеки би свършил работа, аз давам един глас за Coolicehost.
 
Техническите въпроси? Няколко неща са ти важни на първо време: Бързина, по-малко плъгини (функционалностите да идват от темата най-вече), добра настройка за от гледна точна на UX и SEO. Всичко останало вече зависи от теб - визия, графични елементи, ще ти е нужно и добър набор от картинки, обогатяващи добре всеки пост. Колкото за хоста, всеки би свършил работа, аз давам един глас за Coolicehost.
Къде я чете тая глупост че ако идва от темата, а не от плъгин, ще е по-бързо?
 
Къде я чете тая глупост че ако идва от темата, а не от плъгин, ще е по-бързо?
Предполага се, че темата е до някъде оптимизирана да върви бързо, добавяйки плъгин за всяка една глупост са ти нови заявки, нови таблици, нови куерита. Ти за пръв път ли ще правиш WP сайт?
 
Предполага се, че темата е до някъде оптимизирана да върви бързо, добавяйки плъгин за всяка една глупост са ти нови заявки, нови таблици, нови куерита. Ти за пръв път ли ще правиш WP сайт?
Не пиши такива работи, че ще тагна @Sky, или @GORGO да ти се присмиват.

И темите, и плъгините ползват Plugin API и е все тая къде е набутано от гледна точка на производителност.
 
Последно редактирано:
Тагни и папата. И ти като си чепа на темата, да те питам колко плъгина слагаш, че си така смел? А това API викаш няма комуникация с бекенд, добре, бог си. :)
 
Може и 500 плъгина да си сложиш и ако са от типа на "Хелоу Доли", няма да се усети. Нищо че и то "комуникира с бекенда" :)
 
Може и 500 плъгина да си сложиш и ако са от типа на "Хелоу Доли", няма да се усети. Нищо че и то "комуникира с бекенда" :)
Имам лоши новини за теб, момче, никой не иска такъв тип плъгини. ;)

Важното е, че всичко се крепи на едно АПИ и няма проблеми да блъскаш квото ти дойде на ум. ;) Еми успехи от мен тогава.
 
Очевадно нямаш много допирни точки с технологиите и не знам що винаги държиш да се изказваш по такива въпроси и да пускаш тъпи идеи на юзърите.
 
Чукча си по темата.
Не пиши такива работи, че ще тагна @Sky, или @GORGO да ти се присмиват.

И темите, и плъгините ползват Plugin API и е все тая къде е набутано от гледна точка на производителност.
не го ли виждаш че се ебава :D
 
Очевадно нямаш много допирни точки с технологиите и не знам що винаги държиш да се изказваш по такива въпроси и да пускаш тъпи идеи на юзърите.
Не държа, казвам, това което мисля. А ти щом имаш допит, обясни ни на нас недокосналите технологиите какво трябва да се прави? Интересно ми е на го прочета. :)
не го ли виждаш че се ебава :D
И това е така. :)
 

Горе