Изработка на сателитни сайтове

Weblion

Active Member
Рейтинг - 100%
36   0   0
4629204C.jpg


Сателитите се изграждат в blogger.com и wordpress.com.
Две артикъл директории - по 1 статия.
Шест сателита - по 2 статии от 300 думи.
Събмит в социални мрежи.

Пакет 1

Цена: 140 лева.
Срок: 1-3 работни дни.

Пакет 2

Цена: 80 лева.
Срок: 1-3 работни дни.

При поръчка на пакет едно получавате уникални статии, а при поръчка на пакет две - копирани или ваши.

За контакти:

Скайп - nikol89_
Е-мейл - nikol89_@abv (dot) bg

Работно време: понеделник - петък
Почивни дни: събота и неделя


ПРОМОЦИЯ!

Първите две поръчки (една на пакет 1 и една на пакет 2) са на промоционални цени. Цена на пакет едно е 100 лв., а на пакет две - 60 лв.

4627510l.jpg


За повече информация, въпроси или други схеми за оптимизация ми пишете на посочените контакти.
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Изработка на сателитни сайтове

И за какво ми е това? Някакъв доказан ефект има ли.. въобще ще ми върне ли парите които съм вложил?
Ако ми дадеш доказателствен материал ще си взема ти поръчам 10 такива глупости
 
От: Изработка на сателитни сайтове

Ако може напиши ги тука за да видят всички за какво е това.
 
От: Изработка на сателитни сайтове

И за какво ми е това? Някакъв доказан ефект има ли.. въобще ще ми върне ли парите които съм вложил?
Ако ми дадеш доказателствен материал ще си взема ти поръчам 10 такива глупости

Като си купуваш лого или банер, гарантират ли ти възвращаемост на парите?
 
От: Изработка на сателитни сайтове

И за какво ми е това? Някакъв доказан ефект има ли.. въобще ще ми върне ли парите които съм вложил?
Ако ми дадеш доказателствен материал ще си взема ти поръчам 10 такива глупости

Ако може напиши ги тука за да видят всички за какво е това.

Това е примерна схема за оптимизация на сайт. Ако имате други въпроси ми пишете на посочените контакти.
 
От: Изработка на сателитни сайтове

Аз знам за какво е, просто казвам да го напишеш тука за да видят утре за какво е това.
 
От: Изработка на сателитни сайтове

И за какво ми е това? Някакъв доказан ефект има ли.. въобще ще ми върне ли парите които съм вложил?
Ако ми дадеш доказателствен материал ще си взема ти поръчам 10 такива глупости
Бегай си смучи биберона! :twisted:

LiOnIs, вземи да спреш спама. Знаеш ли какво е спам - Само Пиша, А не Мисля.
 
Последно редактирано:
От: Изработка на сателитни сайтове

Вискяр Бг ти си едно голямо лигаве. Имаш ли 10 год?
 
От: Изработка на сателитни сайтове

120 Субмита в социалните мрежи + 6x2 статии + 2 статии за артикъл директориите написани за 1-3 дни? Ти да не си супермен бе моме, че работиш с такива скорости на писане на статиите? Нещото, което ме отказа е времето "1-3 дни" - хората, което търсят подобни неща не искат бързина, искат качество и кадърност, махни тези 1-3 дни, че изглежда несериозно.

ако поръчам пакет 2 получавам копирани статии, извинявай ама ти правила ли си някога твои сателити, въобще знаеш ли защо се правят, и т.н.., да не стане като едни други потребители които направиха 3 сателита така:
satelit1.blogspot.com title: " ТОВА Е САТЕЛИТ НА САЙТА.COM"
satelit2.blogspot.com title: "ТОВА Е САТЕЛИТ НОМЕР 2 НА САЙТА.COM"
satelit3.blogspot.com title: "ТОВА Е САТЕЛИТ НОМЕР 3 НА САЙТА.КОМ"


Сиреч схемата е много добра, но ако авторката е в състояние не само да я execute-не, но и да разбира кое какво защо се прави, защото иначе може да се получат големи недоразумения. Всъщност и цената мога да я коментирам като меко казано смешна, въпреки че схемата е наистина добра откъм техническата част, но пък за сметка на това авторката белкем не разбира от оптимизация, което само по себе си ме кара да си мисля, че тия сателити после ще трябва да ги преправям по 10 пъти.

При такива услуги практиката е следната: или се дават няколко ревю копия сиреч да се види дали си кадърна, или се пуска live demo със сателитите и т.н. и това е задължително, защото не те вижда никой като сео оптимизаторка


Относно човека, който пита дали има ефект подобен Linkwheel - само 1/4 ако се екзекютне от разбиращ човек , ще има ефект.
 
От: Изработка на сателитни сайтове

Нека сега да поясня за всички. Времето за изпълнение не е малко. Аз се занимавам с писането на статиите (в другата ми тема може да видите линкове към част от моите статии) и изработката на сателитите. Освен това за събмита имам отделен човек, с който работя. Също така срока не е 1 ден, а от 1 до 3 работни дни, тоест зависи колко съм ангажирана в момента на поръчката. Всичките ми статии са СЕО оптимизирани. Не смятам, че съм нов член на форума, който заслужава да бъде нападан. Досега не съм имала недоволни клиенти и смятам, че това показва моята коректност. За мен винаги е важно клиента да остане доволен и не бих предложила услуга, с която не бих се справила качествено. Ще помоля всички, които имат някакви коментари или въпроси да ми пишат на посочените контакти, а не в темата.
 
От: От: Изработка на сателитни сайтове

Нека сега да поясня за всички. Времето за изпълнение не е малко. Аз се занимавам с писането на статиите (в другата ми тема може да видите линкове към част от моите статии) и изработката на сателитите. Освен това за събмита имам отделен човек, с който работя. Също така срока не е 1 ден, а от 1 до 3 работни дни, тоест зависи колко съм ангажирана в момента на поръчката. Всичките ми статии са СЕО оптимизирани. Не смятам, че съм нов член на форума, който заслужава да бъде нападан. Досега не съм имала недоволни клиенти и смятам, че това показва моята коректност. За мен винаги е важно клиента да остане доволен и не бих предложила услуга, с която не бих се справила качествено. Ще помоля всички, които имат някакви коментари или въпроси да ми пишат на посочените контакти, а не в темата.

От няколко месеца си във форума и мисля, че си разбрала че тук се пише направо във темата и се казва каквото има за казване
незнам преди кой беше писал "който не иска коментари по темата - да отива в другия форум"

за офертата която предлагаш: ако поръчам ще се моля да си заета защото иначе всичко ще се направи за един ден :D и още нещо: в статиите ще има по около 15 линка ли? защото според стрелките които сочат от статията към 15-те соц. мрежи това значи...
 
От: Изработка на сателитни сайтове

Имаш ли вече изпълнени подобни проекти? Може ли да ги споделиш тук?
 
От: Изработка на сателитни сайтове

Кой те напада бе моме, как няма да коментирам в темата, нормално да се знае дали си правила подобно нещо преди, лично аз искам да погледна сателити, които си правила, тов е най-важното нещо от цялата схема, всичко друго е булк спам 2/3 tier булшити, сателитите са най-важни в цялата схема, пак казвам, схемата е супер добра, но вече ти казах, практиките са следните > или пускаш ревю копи, или показваш демота на подобни LIVE неща, тъй че хубаво е да си се подготвила и да си тествала тази схема, за да имаш абсолютно сигурен отговор дали има ефект или не ( за мен е сигурно, че ще има ефект ).

едит: честита му сива звезда на долния
 
От: Изработка на сателитни сайтове

Не знам за Вас, но лично мен това ме изуми, и за първи път виждат такова нещо:

Работно време: понеделник - петък
Почивни дни: събота и неделя
 
От: Изработка на сателитни сайтове

Не знам за Вас, но лично мен това ме изуми, и за първи път виждат такова нещо:
Цитат Първоначално изпратено отNikol89 Разгледай мнение
Работно време: понеделник - петък
Почивни дни: събота и неделя

Малко е смешно за предприемач това работно време, но може би момичето е искало да напомни да не го безпокоят в почивните дни. :)
 
От: Изработка на сателитни сайтове

Това са почивните дни верно е култово. С една дума, ако си поръчаш нещо в сряда, го очаквай понеделник-вторник. Хитро :)
 
От: Изработка на сателитни сайтове

Трябва да искаме от Блинки да регламентира работното време, за да се знае, дали ще се работи в Събота и Неделя или не. :)
 

Горе