Изработка на уеб дизайн

От: Изработка на уеб дизайн

Моля ви, не се карайте.Скоро ще кача още един завършен дизайн. :)
 
От: Изработка на уеб дизайн

Следващия клиент направил поръчка на стойност над 100лв. получава 10% отстъпка. Остъпката важи до 8.08.2014г.
 
Последно редактирано:
От: Изработка на уеб дизайн

Впечатлен съм от професионализма. Също така и отдадеността към поръчката. Имаше старание, а това прави впечатление.
Останах много доволен и с хубаво впечатление.
 
От: Изработка на уеб дизайн

Впечатлен съм от професионализма. Също така и отдадеността към поръчката. Имаше старание, а това прави впечатление.
Останах много доволен и с хубаво впечатление.

Покажи какво е изработил?
 
От: Изработка на уеб дизайн

Днес с колегата приключихме един проект. Много съм доволен от него :)
attachment.php
 

Прикачени файлове

  • index.jpg
    index.jpg
    53.8 KB · Преглеждания: 238
От: Изработка на уеб дизайн

Ето така изглежда файла, който получавате. Постарал съм се да го направя максимално лесен за употреба.

 
Последно редактирано:
От: Изработка на уеб дизайн

Ъпдейтнах темата, повече информация може да намерите в началото и. Ако имате някакви въпроси може да ги зададете тук в темата или на лс. :)
 
От: Изработка на уеб дизайн

Ревю на услугата:

Колега ми направи два графични елемента, които много ми харесаха. Доста промени направи по моето желание, за да доиспипаме най-малкият детаял. Със сигурност ще работя отново с него! Предпоръчвам ви го!
 
От: Изработка на уеб дизайн

Коректен и точен. Направи ми много красиво лого.
Останах много доволен, препоръчвам ви го.
 
От: Изработка на уеб дизайн

В този форум не се толерират крадени дизайни, а този, който си публикувал последно е на John Doe!

John Doe не е ли измислено име, което се ползва в дизайните като simple text? Понеже аз така знам, пък и така го правят доста хора като трябва име пишат това, да не би да има реал човен който прави дизайни с това име :D
 
От: Изработка на уеб дизайн

John Doe не е ли измислено име, което се ползва в дизайните като simple text? Понеже аз така знам, пък и така го правят доста хора като трябва име пишат това, да не би да има реал човен който прави дизайни с това име :D

http://en.wikipedia.org/wiki/John_Doe
 
От: Изработка на уеб дизайн

@vapdesignbginfo няма да е лошо малко да се поровиш в интернет преди да се изказваш неподготвен. :)
 

Горе