Изработка на уеб сайт + оптимизация

webness_ltd

New Member
Изработка на блог или корпоративен уеб сайт.

Работно време - понеделник - неделя
Реална и намалена цена - 1200 лв - намалена цена 399лв
Телефон за контакт - 0895866665
website: www.webness.net


Описание (какво включват офертите)

ОПИСАНИЕ:

Професионална изработка на уеб сайт адаптивен към всички видове устройства (+ мобилен дизайн) + включена SEO оптимизация - 278.99лв

Професионална изработка на уеб сайт адаптивен към всички видове устройства (+ мобилен дизайн) + включена SEO оптимизация,
изготвена GDPR интеграция, оптимизация на скоростта,защита на сайта, инструменти за проследяване на сайта (Google analytics, search console)
подарък - Google my Business, Професионално направена Facebook страница и Instagram профил - 399лв



ОФЕРТАТА ВКЛЮЧВА:

Изработка на личен блог или бизнес сайт, SEO оптимизация за търсачки, SEO одит, GDPR интеграция и индивидуален дизайн;
Офертата включва основна функционалност,структура на сайта, дизайн и изработка до 10 страници, вмъкване на категории, регистрация в търсещи машини, интеграция
на социални мрежи, контактни форми, оптимизация на скоростта на сайта, защита на сайта, sitemap

ДОПЛАЩАНИЯ:

За допълнителна функционалност се доплаща допълнително и се договарят срок за изпълнение и възнаграьдение.

УСЛОВИЯ НА ОФЕРТАТА:

Валидност на ваучера: до 30.02.2019г.;
След закупуването на ваучер да изпратите имейл на адрес: [email protected] и да ни предоставите данните за хостинг и домейн.
Необходимо е да се свържете с нас на телефон 0895866665 или на емайл [email protected] за да обсъдим дизайна и концепцията на сайта ви.
Ние имаме нужда да ни предоставите всички необходими файлове, снимки, текст и детайли за изработката на сайта.
Финализиране на изработването на сайта: нанасяне на желаните от клиента корекции; оптимизация на сайта, добавяне към търсещи машини и предаване на проекта с достъп до всички инструменти и соц. медии.
След като изпратите имейл с описание за сайта, който желаете и данни за достъп (ако имате такива), ние ви потвърждаваме и започваме работа по изработка на уеб сайта. Изработката на уебсайта отнема от 10 до 20 дни.
 
Не искам да се заяждам, но ми стана интересна офертата ви тъй като е добре написана.
Реших да разгледам фирмения ви сайт (webness.net). Какво забелязах:
- сайта ви е базиран на WordPress с неработещ плъгин, който води до счупени иконки навсякъде (генерират се 25 грешки в конзолата);
- логото ви е микроскопично (по-точно слогана под самото лого) и с градиент - два огромни минуса са това;
- навигацията ви е дублирана - показва се едновременно в пълния си размер + сандвич бутона, който уж трябва да се вижда само на мобилни устройства и извиква абсолютно същото меню като разгърнатото до бутона. Бутона за затваряне на менюто липсва (за мобилни устройства смяната на курсора не работи просто защото курсор няма);
- хедъра - лого + навигация не остават фиксирани в браузъра при скрол на мобилно устройство, а именно в този случай това е ключово, особено когато има страници с прекалено дълго съдържание;
- възможно е формата за контакт да изпраща съобщения без да е попълнено нищо в нея (няма проверка на задължителни полета);
- съобщението за успешно изпратено съобщение през формата за контакти е скрито наполовина във футъра;
- като се превключва между езиците, които между другото са забити долу и вида им по никакъв начин не се връзва с този на сайта, можеше да ги сложите като част от навигацията и не изредени един след друг, та... за преводите - ако превключа от френски на английски, за секунда-две съдържанието по страницата минава от френски през български и чак тогава на английски;
- не сте си оправили иконката на чат бота.

Надявам се приемете това като градивна критика и да продължите с добрата работа.

Поздрави и весели празници!
 
Не искам да се заяждам, но ми стана интересна офертата ви тъй като е добре написана.
Реших да разгледам фирмения ви сайт (webness.net). Какво забелязах:
- сайта ви е базиран на WordPress с неработещ плъгин, който води до счупени иконки навсякъде (генерират се 25 грешки в конзолата);
- логото ви е микроскопично (по-точно слогана под самото лого) и с градиент - два огромни минуса са това;
- навигацията ви е дублирана - показва се едновременно в пълния си размер + сандвич бутона, който уж трябва да се вижда само на мобилни устройства и извиква абсолютно същото меню като разгърнатото до бутона. Бутона за затваряне на менюто липсва (за мобилни устройства смяната на курсора не работи просто защото курсор няма);
- хедъра - лого + навигация не остават фиксирани в браузъра при скрол на мобилно устройство, а именно в този случай това е ключово, особено когато има страници с прекалено дълго съдържание;
- възможно е формата за контакт да изпраща съобщения без да е попълнено нищо в нея (няма проверка на задължителни полета);
- съобщението за успешно изпратено съобщение през формата за контакти е скрито наполовина във футъра;
- като се превключва между езиците, които между другото са забити долу и вида им по никакъв начин не се връзва с този на сайта, можеше да ги сложите като част от навигацията и не изредени един след друг, та... за преводите - ако превключа от френски на английски, за секунда-две съдържанието по страницата минава от френски през български и чак тогава на английски;
- не сте си оправили иконката на чат бота.

Надявам се приемете това като градивна критика и да продължите с добрата работа.

Поздрави и весели празници!


Здравейте, Благодаря за отделеното време да разгледате уеб сайта.

На мен ми стана интерено с както точно се занимавате вие? Любител или човек, който девелопва wordpress теми.

- Това го проверяваме често, при нас грешки в конзолата няма. А имайки предвид колко различни приставки са инсталирани твърде верояно е да има несъвместимост.
- Всеки е с правото си да избере дизайна на сайта си и големината на логото - благодаря за градивната забележка.
- бургер, а не сандвич бутона (което показва че сте любител) не трябва да изяезва при десктоп устройства. Това е дизайна на сайта.
- Бутон за затваряне на менюто има, когато преместите мишката си на ляво (Това е дизайн на сайта)
- Хедъра е фиксиран за десктоп, не виждам смисъл да е фиксиран за mobile.
- Ние преценяваме дали да има валидация за задължителни полета (нея я има разбира се)
- Какъв трябва да е според вас вида на езиците за да се връзва с този на сайта?
- Каква резулюция ползвате, не се показва по този начин при нас.
- Това е така, защото основният език е български, а за това се ползва плъгин, за да превключва езиците.
- Какво трябва да се оправи на икината на чат бота?

Ние сме компания, с повече от 4000 клиента извън страната, в момента упражняваме тази дейност и тук.
Градивните критики се пишат на ЛС, а вие целите да покажете минусите на нашият уеб сайт. Може на лични да ми изпратите вашият уебсайт за безплатен одит. Няма да ви струва нищо, ще бъде подарък за отделеното време.

Благодаря. Весели празници.
 
  • Haha
Реакции: Sky
Всъщност към момента работя за група от компании като старши дизайнер и фронт-енд разработчик. Последния проект на клиент, по който работих днес например е на Самсунг Швейцария.
Дали е хамбургер, сандвич, дюнер или просто меню бутон е все едно и също.
Виждам, че не сте вникнал в написаното от мен, затова няма да изпадам в по-нататъшна дискусия.
 
Ние сме компания, с повече от 4000 клиента извън страната, в момента упражняваме тази дейност и тук.
Всъщност човека е прав за доста неща, ама щом сте такива прота оправяйте се сами.

superprowebsite.jpg
 
Сега отворих отново сайта ви и що да видя - иконките вече се показват коректно, логото е по-голямо и микроскопичния му слоган е изчезнал, градиента му е махнат, валидация към формата е добавена (но все така съобщенията за успешно/неуспешно изпратено съобщение влизат под футъра).
Пак заповядайте. ;)

Да се инсталират "множество приставки" и да не се проверява след инсталацията им дали всичко работи коректно директно говори за нивото на професионализъм. 52те декларации в index-a с/към css съдържание също.
По това как оптимизиран и организиран кода на уеб сайта на една фирма в бранша може да се предположи за качеството на продукта, който предлага. Затова е важно да се обръща внимание на детайлите.
 
Не искам да се заяждам, но ми стана интересна офертата ви тъй като е добре написана.
Реших да разгледам фирмения ви сайт (webness.net). Какво забелязах:
...
И аз имам малко градивна критика към двата сайта в подписа ти, тъй и тъй сме почнали...
  • Краднал си брандинга на VueJS (фавиконката).
  • За английския споменах преди.
  • Spacing-ът на някои места не е много баш добре (меко казано).
  • Вертикалното разстояние м/у редовете на някои места е далече от оптимално.
  • Мноого дълги редове с текст (на широки екрани) = кофти за четене.
Последните 3 проблема се виждат и в работите в портфолиото. Това е чиста дизайнерска теория - лесно се коригира с малко четене. Потърси материали за Composition и Typesetting.

Надявам се приемете това като градивна критика и да продължите с добрата работа.

Поздрави и весели празници!
 
:) Доста общо си го писал.
Тези два сайта са оставени на самотек, тъй като не фрийленсвам от няколко години.
Кода е компресиран, изплют и качен както е от Vue след run build. Проектите качени там са от 2011та, 2016та и първия - от 2018 (който е личен и правен по-скоро за забава).
На About страницата може малко място да се добави под съдържанието. На други места не съм забелязал нередности поне за WOB да има проблеми със спейсинга.
Вертикалното разстояние между редовете е еднакво по целия сайт за съответния тип текст с цел запазване добра четимост с оглед комбинацията размер и цвят на шрифта. Представи си блокове със съдържание с доста място около тях (оставя се нарочно), и текста със сбити редове и малки буквички да ти се изкриви ириса от фокусиране.
Дългия ред за четене е основното приветствено послание в началната страница. При ползване на екран с резолюция от 1920х... пиксела се чете без да дразни.

Ако все пак си визирал втория линк - правен е да се отваря на таблет, когато съм ходил по събития и се е налагало набързо да покажа списък с актуалните ми умения. Там дизайн няма, няма и нужда да има...до и домейн нямаше до преди има-няма година. Освежавам единствено списъка с уменията веднъж годишно. Регистрирах домейна и го вдигнах (сайта) колкото да има нещо там и някой ден ако се наложи да доразвия във вид на по-добре изглеждащо CV. Но към момента такава нужда няма.
 
Това си линкнал - това коментирам. Приемам, че щом някой си е сложил неща в подписа, целта им е да бъдат видени, най-малкото.

Мога и подробно - със скрийншотове и червено да нарисувам кое не ми се струва оптимално, ама такова нещо вече ще трябва да се плаща. Във форума съм на вълна текстова социална интеракция, не работа.

Подхвърлям идеи кое може да се подобри - ако намериш за добре, потърси повече информация. Ако не - чувствай се свободен да подходиш негативно и арогантно (натуралната реакция на повечето хора).
 
Тези от предложенията ти, които съм счел за резонни съм ги приложил.
Благодаря ти за подсещането за favicon-ката, отлагах на няколко пъти да я сменя и накрая явно съм я оставил така. Сменена е вече.
За подписа - от доста години съм във форума, някои хора тук ме познават, други не. Оставил съм си двата сайта, които дават информация за мен на тези, които биха се заинтересували.
Ето, например за теб нищичко не знам (не съм и търсил). Това е твой избор, който естествено, уважавам.

Не е необходим подробен анализ на двата линка. Както казах - от известно време фрийланс дейност не упражнявам, двата "сайта" са пълнеж, като единия го ползвам ако някой специално иска да научи в най-общи линии кой съм. За актуални умении и демонстрационна цел, линковете са съвсем други. :)
Ако все пак някой ден реша да развивам който и да е от двата сайта, бих се постарал поне дизайн да им направя.
 

Горе