Изработка на wordpress сайтове + бонуси

Weblion

Active Member
Рейтинг - 100%
36   0   0
back05.png


Защо да изберете нашите услуги?

  • Ние ви помагаме да изградите вашата корпоративна идентичност;
  • Индивидуален подход към всяка задача;
  • Креативни решения за вашия бизнес;
Примерни сайтове:

Blife
Chikk
LadyBook
TextMarket

ОБЯВАТА НЕ ВАЖИ ЗА UPHERO!!!!

За контакти:

skype_54a63_31097266.png
nikol89_

emeil_44b11_31097267.png
nikol89.ivanova@yandex (dot) ru

:!: Хостингът и домейна НЕ са включени в цената!

:!: Ако желаете да получите ценова оферта, изпратете ни запитване на посочените контакти!
 
Последно редактирано:
От: Изработка на wordpress сайтове + бонуси

На какво се дължи двойното поскъпване на услугите?
 
От: Изработка на wordpress сайтове + бонуси

Как изработвате сайтове след като можете да работите само с фотошоп?!?
 
От: Изработка на wordpress сайтове + бонуси

На какво се дължи двойното поскъпване на услугите?

Предишната ценова оферта е доста стара и още в онази тема бях пояснила, че посочените цени вече не са актуални. Не смятам, че цените ми са високи, а и всеки сам определя с кого иска да работи и дали офертите ми го устройват.

Как изработвате сайтове след като можете да работите само с фотошоп?!?

Никога не сме работили заедно, така че едва ли можете да прецените ясно дали мога да работя само с Photoshop
 
От: От: Изработка на wordpress сайтове + бонуси

Това си написала в картинката ?!?
Предишната ценова оферта е доста стара и още в онази тема бях пояснила, че посочените цени вече не са актуални. Не смятам, че цените ми са високи, а и всеки сам определя с кого иска да работи и дали офертите ми го устройват.



Никога не сме работили заедно, така че едва ли можете да прецените ясно дали мога да работя само с Photoshop
 
От: От: Изработка на wordpress сайтове + бонуси

На какво се дължи двойното поскъпване на услугите?
Сайтовете от портфолиото са с премиум теми все пак:)
 
От: Изработка на wordpress сайтове + бонуси

Определянето на цените си е лично ваше решение, в това спор няма. Високи, ниски така сте решили! По-скоро ми направи впечатление, че нито има промяна в качеството, нито в услугата, а има доста драстично повишение на цените.
 
От: Изработка на wordpress сайтове + бонуси

По-скоро ми направи впечатление, че нито има промяна в качеството, нито в услугата, а има доста драстично повишение на цените.

Първо, не мисля, че е коректно колега, който се занимава и той със сайтове да пуска подобни спам коментари. Второ, виж цените ТУК и после може пак да си говорим...

* Обърни особено внимание на коментарите!
 
От: Изработка на wordpress сайтове + бонуси

Много креативна личност. :) Всяка седмица се захваща с ново поприще :) Браво !
 
Re: От: Изработка на wordpress сайтове + бонуси

Как изработвате сайтове след като можете да работите само с фотошоп?!?

Ти си много емоционално объркан и страдаш от адски дълбоко заложени комплекси. Бъди така добър да спреш да ги избиваш тук.
 
От: Изработка на wordpress сайтове + бонуси

Няколко пъти се опитах да обясня, че не съм имал за цел да коментирам предложените от вас цени. Ако прочетете по-внимателно ще видите, че съм ЗА това всеки да си определя както иска цените за услугите си. Английски не знам и не ме интересува какво е на някакъв друг пазар!

И аз произвеждам домати, но като ида в магазина и видя, че вчера са били 5лв днес 10лв питам на какво се дължи това (просто любопитство).
Продавача има право да отговори или не. А не да замеря хората с домати гонейки ги от магазина.

П.С като заговори за цени гледай за какво става въпрос: tvoqtbiznes . com
П.С.2 Докладвай ми мненията да ги махнат, ако смяташ че са спам.
 
От: Изработка на wordpress сайтове + бонуси

Никол в случaя имa прaво дa си сложи кaквито цени прецени. Вaжното е после кaкви сa отзивите зa нейнaтa услугa. Пък и тя ясно обясни зaщо е повишилa цените. Успех й пожелaвaм!
 
От: Изработка на wordpress сайтове + бонуси

Никол в случaя имa прaво дa си сложи кaквито цени прецени. Вaжното е после кaкви сa отзивите зa нейнaтa услугa. Пък и тя ясно обясни зaщо е повишилa цените. Успех й пожелaвaм!

Благодаря, Ели. ;)
 

Горе