Изчезнали категории и тагове

ivok

Active Member
Без да променям нищо, изведнъж изчезнаха категориите и таговете. Интересното е, че се показват на страницата, все едно ги има, а като влезна в админ панела, няма нито категории, нито тагове. Всички постове са отишли в Uncategorized. Имам бекъп, мога да извадя оттам, но как така изчезват самосиндикално и още по-интересно, как си ги виждам на страницата, а в админ панела ги няма. Някакъв WP бъг ли е това? Четох из разни форуми, че се случвало и после само се оправяло...

P.S. Отворих и други WP - и там е така. Явно нещо от хоста пипат.

P.P.S. Оказа се проблем от хостинга, но момчетата го оправиха.
 
Последно редактирано:
От: Изчезнали категории и тагове

Май е дупката за която ктомов говори в една друга тема, ама сега нямам време да се занимавам.
 
Това не ми прилича на хакерски набези чрез дупката. По-скоро нещо mysql сървъра е крашнал не когато трябва. Пробвай да пуснеш repair на базите през phpmyadmin.
Виж дали категориите присъстват в таблицата wp_terms
 
Впрочем сега се сетих, че преди време имах такъв проблем, който се оказа, че бил от позволените INODES. Бях изразходил всичките и mysql правеше проблем. Виж хостинга какво ще ти кажат, ако го нямаш като статистика в цпанел-а.
 
От: Изчезнали категории и тагове

Не си видял редакцията на първия пост, от хостинга беше и го оправиха. Помислих, че може да е дупката, за която ти беше писал, защото като отида на www.domain.com / wp-admin/install.php - ми казва, че WP е вече инсталиран, а на други WP ми дава 404. Последно това проблем ли е?
 
Да. По-добре го разкарай този файл, както и setup-config.php. Провери си всичките инсталации които имаш и го изтрий и от там.
И да наистина бях пропуснал редакцията, моя грешка.
 
От: Изчезнали категории и тагове

Мерси, ще го изтрия, дори се чудя как съм го оставил на няколко . Ама с толкова WP сайтове, вече им изпускам края. :)

Като натисна на някоя категория ми изписва Archive for категорията - това къде се оправяше?
 
Последно редактирано:
В темплейт файла - archives.php или category.php в зависимост от темплейта.
 

Горе