Изчезна ми програмата!И малко въпроси :)

stancho1234

New Member
преди седмица си харесах една affiliate програма в CJ направих си сайта всичко и сега като отидох да кандидатсвам и нея я няма що така?и ако може да ми кажете какво точно представлява тва кандидатсване трябва ли моя сайт да е онлайн когато кандидатсвам по кво преценяват и такижа неща
 
заебете тва за програмата ако може обяснете как се кандидатства,на какви ословия трябва да отговарям и дали трябва сайта който искам да бъде affiliate онлайн като кандидатствам
 
Бате това с програмата и на мен ми се е случвало. Кофти е! Иначе сайта ти трябва да изглежда добре, някой гледат и колко трафик имаш и т.н
Аз в началото си направих сайта, добавих им продуктите и след това кандидатствах и ме удобриха :) Но сега вече като почвам нова ниша първо кандидатсвам и след това правя сайт щото да не им скимне че от бг не приемат. Иначе има много програми които са от години, приемат автоматик и т.н
 
мерси зна4и като дам apply for program не е задължително да е онлайн а те ще ми дадът линк когато ме удобрят така ли?такъв линк дето да го сложа към банера(ще извинявате за идиотските въпроси но мн не са ми ясни нещата :D)
 
еми за всеки заведен човек който попълва там неква безплатна анкета зимам 8 паунда :shock: хах да помоля 20 4овека да попълнят анкетката ли е кво е там и правя 160 паунда ей така пък и ми е за първи път и яко съм се зарибил :) по добре тва отколкото ваканциата да ме пратят наще общак на някой строеж :?
 
в тази програма уместно ли да се кандидаства със безплатен домеин и хост :lol: ?
 
Не мисля че ще откажат на блог на блог спот (много малко от програмите вътре искат апруват сайта ти - за повечето след като се запишеш веднага имаш достъп до банери и други маркетингови материали) :)
 
поздравления пичове :) направи ми впечатление, че преди седмица някъде беше пр0 :)

на блога ми все още си седи едно такова безлично Unranked :( тряа вкарам още работа

ps: coolice станах ти реферал ДР не знам какво печелиш ама все пак :)
 

Горе