Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

KaL

Member
Бях пуснал тема, че търся сайтове за гест блогинг в този и другия подобен форум и сложих линк към сайта ми преди седмица някъде. Днес си проверявам ПР и с ужас разбрах, че от 3 е паднал на 0. Преди малко махнах линковете и гледам, че в другия форум един от модераторите ме е нахранил и ми е премахнал линка... Предполагам, че той ме е репортнал, но не мога да съм сигурен. Както и да е, въпроса ми е според вас ако махна линковете дали ще ми се възвърне ПР-а?
 
От: Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

Странно, оправи се... Вече ми показва пр-а както си беше.
 
От: Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

Бях пуснал тема, че търся сайтове за гест блогинг в този и другия подобен форум и сложих линк към сайта ми преди седмица някъде. Днес си проверявам ПР и с ужас разбрах, че от 3 е паднал на 0. Преди малко махнах линковете и гледам, че в другия форум един от модераторите ме е нахранил и ми е премахнал линка... Предполагам, че той ме е репортнал, но не мога да съм сигурен. Както и да е, въпроса ми е според вас ако махна линковете дали ще ми се възвърне ПР-а?

Въпросния администратор на другия форум ти направи услуга и премахна линка, преди да си отнесъл някое наказание от Google. Предлагам ти, да си събереш мозъка на едно място и да спреш да предполагаш, а да анализираш.
 
От: Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

:) Да, вероятно си ми направил услуга. Все пак се чудя дали това с пр-а беше наказание? Според вас дали от Г следят форума и най-вече секциите за размяна на линкове? Със сигурност знам, че следят някои чуждестранни blackhat форуми, но ми е интересно как стои според вас ситуацията в бг.
 
От: Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

Ако ПР-а ти е бил нов т.е. на чисто нов сайт първи ПР, Гошето почти винаги вдига акциите първоначално, а след това нормализира.
 
От: Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

:) Да, вероятно си ми направил услуга. Все пак се чудя дали това с пр-а беше наказание? Според вас дали от Г следят форума и най-вече секциите за размяна на линкове? Със сигурност знам, че следят някои чуждестранни blackhat форуми, но ми е интересно как стои според вас ситуацията в бг.

не е нужно да следят форума,просто си има хора за всичко...
а днес преди 1 час имаше минор ъпдейт...
 
От: Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

да явно е било от ъпдейта.. аз веднага се стреснах, че съм го отнесъл за нещо :)
 
От: Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

не е нужно да следят форума,просто си има хора за всичко...
а днес преди 1 час имаше минор ъпдейт...

Я сподели какви ъпдейти е имало, че аз съм ги пропуснал?
 
От: Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

И какво наказание ще имаш от guest blogging / размяна на линкове?
Точно пък гугъл с тебе ще се занимава, моля ти се.
 
От: Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

Я сподели какви ъпдейти е имало, че аз съм ги пропуснал?

имаше минор ъпдейт,мисля млазаров от форума имаше тулче с което хваща тези ъпдейти
сега го открих http://wms-tools.com/prchanges/ обаче нещо не е засякъл последния или още не е отразен в диаграмата..

аз от къде знам...ами наредил съм в параметъра 300 + домейни от които се интересувам и те постоянно си падат стават и тн :)
 
От: Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

И какво наказание ще имаш от guest blogging / размяна на линкове?
Точно пък гугъл с тебе ще се занимава, моля ти се.

А ти какво би си помислил, ако сутринта като станеш и си отвориш сайта видиш, че от пр3 е станал пр0?
 
От: Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

И това не е наказание, ПР не се определя от това дали даваш линкове или гост блогване, бих си помислил, че е време да прочета малко литература и да се сдобия с качествени линкове. И на мен ми паднаха 2 домейна с ПР на 1 и 2 от 2 и 4 пък никога не бих си помислил, че е наказание.
 
От: Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

А ти какво би си помислил, ако сутринта като станеш и си отвориш сайта видиш, че от пр3 е станал пр0?

Че има грешка в софтуера. ;)
 
От: Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

PR се раздава и произволно, просто грешка при изчислението. На мен ми даде на празен сайт PR5 и на следващия ъпдейт дойде логичната 0.
 
От: Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

Станишев, мерси за червената точка... заради такива индивиди избягвам да пиша често във форума. Вместо да допринасят в темите, гледат с кого да се заядат...
 
От: Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

Кал хубаво избягваш да пишеш но това не ти пречи да наблегнеш поне на четенето във форума.

Първо пускаш глупава тема и второ обвиняваш без каквито и да е доказателства - Това според теб принос ли е към форума.

Ако си беше направил труда да прочетеш малко повече форума нямаше да ти минават такива глупости през акъла и за да не ревеш сега и от мен че е поредният безсмислен коментар ще ти кажа че първо гост блогинга едва ли е най голямото прегрешение на този свят ако въобще е проблем и второ лично съм си правил експеримент в този форум съм пускал директна тема че продавам линкове и съм посочвал от кои сайтове и това не се отрази по никакъв начин на сайтовете.
 
От: Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

Моля тогава да ми изтриете "глупавата" тема, вече съжалих че я пуснах. Няма да губя времето на интернет маркетинг гурутата повече :D Весели празници!
 
От: Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

Станишев, мерси за червената точка... заради такива индивиди избягвам да пиша често във форума. Вместо да допринасят в темите, гледат с кого да се заядат...

Явно не четеш достатъчно форума - това е неговото "Здрасти. Как я караш, наборе?" ;)
 

Горе