Илюжън уеб студио

Nikolai

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте,

искам да презентирам в тази тема нашето скромно студио, услугите, които предлагаме, и новата му визия - e-llusion.org .

От скоро се подвизава с нов, по-изчистен и стилен дизайн. Може да дадете по едно мнение за скромното ни сайтче.

Проекти, информация за нас и отзиви от клиенти може да намерите в сайта ни. Работили сме по проекти на някои от потребителите на този форум.

Ако ви хареса нашата работа и сте заинтересовани за бъдеща съвместна работа може да ми пишете лично съобщение или да ползвате контакт формата ни.

От скоро предлагаме и уеб хостинг, за съжаление сайта все още не е готов. Предлагаме много добри пакети, като параметри, на цени от 4 и 6лв. Също така можем да изготвим и индивидуални оферти, за всеки един. Сайтовете, които се хостват при нас, значително ускориха своето зареждане. :)

Поздрави!
 
От: Илюжън уеб студио

И на мен ми хареса като цяло. Личи си, че не се работи през пръсти.

Портфолиото е много добро, а фирменият сайт можеше да е малко по-разчупен. В момента малко на ширпотреба намирисва. Всичко изглежда качествено като изпълнение но някакси следва едно и също клише - заоблени ръбове, градиенти, псевдо-Apple-style бутони. Има една работа в портфолиото дето бяга доста добре от тенденцията и изглежда по-"свежо" (абе много я обичате тая дума, май основно за нея гоните гугъл ранкинг и чак малко дразни).

Забелязвам и 2 определено груби пропуска:
- Пространството на места е зле разпределено. Пример - презентацията ви на главната страница на фирмения сайт. 2 Колони 1:1 (еднаква широчина).
- Текстовете не са поднесени ефективно. Големи блокове, изглеждащи по един и същ начин, липсва какъвто и да е фокус върху важните параграфи.
- Един и същ шрифт (само 1 и то възможно най-безличния!) във всичките ви работи.

Напълно добронамерени са ми забележките. Ако желаех злото, щях просто да си гледам и да се хихикам.

Едит: сори, написах си забележките а забравих да кажа кое ми хареса много:
- фигурките отгоре на разделите с обяви са гениални и много на място.
- отделните графични елементи са изпипани и много красиво направени.
- много добър (и правилен) подбор на цветове в всичките ви работи.
 
Последно редактирано:
От: Илюжън уеб студио

И на мен ми хареса като цяло. Личи си, че не се работи през пръсти.

Портфолиото е много добро, а фирменият сайт можеше да е малко по-разчупен. В момента малко на ширпотреба намирисва. Всичко изглежда качествено като изпълнение но някакси следва едно и също клише - заоблени ръбове, градиенти, псевдо-Apple-style бутони. Има една работа в портфолиото дето бяга доста добре от тенденцията и изглежда по-"свежо" (абе много я обичате тая дума, май основно за нея гоните гугъл ранкинг и чак малко дразни).

Забелязвам и 2 определено груби пропуска:
- Пространството на места е зле разпределено. Пример - презентацията ви на главната страница на фирмения сайт. 2 Колони 1:1 (еднаква широчина).
- Текстовете не са поднесени ефективно. Големи блокове, изглеждащи по един и същ начин, липсва какъвто и да е фокус върху важните параграфи.
- Един и същ шрифт (само 1 и то възможно най-безличния!) във всичките ви работи.

Напълно добронамерени са ми забележките. Ако желаех злото, щях просто да си гледам и да се хихикам.

Едит: сори, написах си забележките а забравих да кажа кое ми хареса много:
- фигурките отгоре на разделите с обяви са гениални и много на място.
- отделните графични елементи са изпипани и много красиво направени.
- много добър (и правилен) подбор на цветове в всичките ви работи.


Здравейте,

благодаря ви за съветите, които ми дадохте. Наистина за мен е важна критиката, а не само похвалите - от тях просто ще се главозамаем.

За фирмения сайт: преди беше доста разчупен и искахме новата визия да бъде различна от старта версия - може би сме по-прекалили.

Някои от дизайните в портфолиото се струват еднакви, тъй като един от дизайнерите си има собствен стил и повечето дизайни ги прави в този стил, ако се гледат по единично - изглеждат супер, но като се гледат в портфолио - изглеждат еднотипни. Може би сме попълнили портфолиото с повече проекти на въпросния дизайнер. Ще се постараем да добавим и останалите проекти, дело на другия ни дизайнер. Да бъде по-разнообразно портфолиото ни.

За критиките относно фирмения ни сайт - съгласен съм с това което каза и ще поработим за отстраняването им. :)

Благодаря за изчерпателното мнение!

е, браво на вас колеги! :)
вложели сте старание

Успех желая!
поздрави

Благодаря Ви. Похвалата от колеги, особено от голяма фирма като вашата, е радост за нас, а също така и голям стимул да продължим да даваме най-доброто от себе си във всеки един проект.


Поздрави!
 
От: Илюжън уеб студио

Като цяло ми допада сайтът, но има граматически грешки в текстовете. Особено с пълния и кратък член...
 
От: Илюжън уеб студио

Има някои пунктуационни и граматични грешки. Ако искате, драснете лично и ще ви ги коригирам. И без това се подготвям да студентствам :)
 
От: Илюжън уеб студио

директориите не са защитени от разглеждане.
Благодаря. Мисля че е оправено. :)



Има някои пунктуационни и граматични грешки. Ако искате, драснете лично и ще ви ги коригирам. И без това се подготвям да студентствам :)
Ако имаш желание, наистина ще се радвам. :)

Поздрави!
 

Горе