Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

От: От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

За сега само изпадам вече съм 1 страница назад. Не знам дали е от tool-a, но като че ли изпадането започна след бан на кофти линковете. :confused:

Явно е от тула, защото и аз банирах няколко сайта и след два дена почнах да изпадам. Ще чакам 2 седмици и нещо и тогава ще вземам решение. При мен няма как да не е от точно тези сайтове, които резнах, защото само от там съм линкнат с думите за които ме удари пингвина. Чакам...
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Аз пък наблюдавам един конкурент, на които 90 % от линковете са само в футера и е на първо място с текст "клучова дума за нещо" за 100 000 търсения месечно - Вече и аз не знам, май всичко си е вече за забавление ... и ако Г реши да си първи ще си първи ... :)
 
От: От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Явно е от тула, защото и аз банирах няколко сайта и след два дена почнах да изпадам. Ще чакам 2 седмици и нещо и тогава ще вземам решение. При мен няма как да не е от точно тези сайтове, които резнах, защото само от там съм линкнат с думите за които ме удари пингвина. Чакам...

Чудя се обаче да изчакам ли или да отбанирам статиите. Освен тях има едни доказано кофти линкове те ще стоят. Проблема е, че предния път като банирах линкове изпадна с 2-3 позиции, закрепи се там и после тръгна нагоре. Сега с 10+ позиции надолу.

Като оправя бакията с този тул ще видя какво може да се направи по въпроса с футър линка - да си направя експеримент да го махна.

PS: Отбанирах ги аз статиите въпреки, че продължавам да си мисля, че от копирани статии не са добри линковете. Оставих останалите кофти линкове да видим.
 
Последно редактирано:
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Малко ще станат два поста един след друг ама ще извинявате. Мисуа си една мисуа, както казват в Перник. Значи ако репортна като спам сайтовете на оня орк дето се мъчи да ме свали и за сега успява дали ще ги деиндексират(малко са black hat) и х'евентуално аз ще го отнеса ли щото има линк към моя сайт?

Не съм правил такива работи до сега та за това не ми е ясно.:)
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Нямат край номерата на Гошо. Такова чудо никой не е очаквал повече от половин година опитвам различни практики :cry: няма логични обяснения за нищо. Ако бях в началото на онлайн бизнеса щях да се отчая добре че в годините всеки е набрал някаква инерция. Бизнес без правила... нищо не става :evil:
За google България не съществува няма офис няма живи редактори а 10-20 човека за една година ще оправят нещата но ще минат години докато милиардерската фирма се сети. УЖАС------- УЖАС--------- УЖАС
 
Последно редактирано:
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

За google България не съществува няма офис няма живи редактори а 10-20 човека за една година ще оправят нещата

Нали знаеш, че в гугъл повечето неща са автоматични?
А офис нямат, щото ако имаха о сега да му беше сложена бомбата поне едно 100000 пъти. :lol:
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Тоя disavow се твърди, че трябва да се ползва основно ако получим съобщение в WMT за неестествени или подозрителни линкове към сайта.
Аз няколко пъти го качвам и свалям този текстови файл с банирани линкове, и определено има движение, ту в кофти, ту в добра насока и не мога да разбера добре ли влияе ако го има или няма :D последно го разкрах и нещата се пооправиха за 2-3 дни, обаче днес пак са зле.
Остава да чакам май
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Тоя disavow се твърди, че трябва да се ползва основно ако получим съобщение в WMT за неестествени или подозрителни линкове към сайта.
Аз няколко пъти го качвам и свалям този текстови файл с банирани линкове, и определено има движение, ту в кофти, ту в добра насока и не мога да разбера добре ли влияе ако го има или няма :D последно го разкрах и нещата се пооправиха за 2-3 дни, обаче днес пак са зле.
Остава да чакам май

Някои от линковете са black hat и не върви да чакам съобщения. Като не съм баннал линковете изпада - като съм ги баннал пак изпада - да им имам глупавия тул! :confused:

PS: Уж Пингвин щеше да има след Пандата - никакъв се не видя. Да минава да ми попилява всички сайтове, че да ми се свършват мъките. :)
 
значи аз махнах линкове който ми се струваха спамърски за главния киурд имах + няколкостотин места и спря да мърда от тази седмица гледам за второсетепнните киурди ме е извадило на втора страница поне за 20 ама за основния съм на 60 тапозиция само незнам ще се задържи ли
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

май има смисъл от този тул, обаче трябва време. аз още ще изчакам преди пак да банирам, за да съм сигурен че е от това.
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Edit: Тривнах мнението, малко прибързано се изказах явно е било денс изчезването ми сега се върнах пак на същото място в 3-та глуха.
 
Последно редактирано:
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Final conclusions:

Сайта вече няколко дена липсва от всякъде, явно не е денс. След като се появи за няколко час изчезна пак.

Постепенно изпадна и изчезна от индекса - прилича ми на пингвин. Махнах файла с линковете щото сайта е мъртъв вече. От тук си правя няколко извода - тула действа прекалено бавно и отнасяш наказание или той ми е докарал наказанието. Предполагам, че е второто, защото мина доста време от пускането на кофти линковете и отнасянето на наказанието(месец мисля, де да знам). Няма да повторя пак да го ползвам!

Та ако някой иска да ви направи мръсно очевидно нищо не може да се направи по въпроса - даже ще му помогнете като се самозатриете с тъпите тулове на Г :(
 
От: От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Днес май нещо върви, и при мен на няколко сайта има много голям спад. :(

Final conclusions:

Сайта вече няколко дена липсва от всякъде, явно не е денс. След като се появи за няколко час изчезна пак.

Постепенно изпадна и изчезна от индекса - прилича ми на пингвин. Махнах файла с линковете щото сайта е мъртъв вече. От тук си правя няколко извода - тула действа прекалено бавно и отнасяш наказание или той ми е докарал наказанието. Предполагам, че е второто, защото мина доста време от пускането на кофти линковете и отнасянето на наказанието(месец мисля, де да знам). Няма да повторя пак да го ползвам!

Та ако някой иска да ви направи мръсно очевидно нищо не може да се направи по въпроса - даже ще му помогнете като се самозатриете с тъпите тулове на Г :(
 
От: От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Днес май нещо върви, и при мен на няколко сайта има много голям спад. :(

То ако е спад добре, но мен ме няма никъде. :( Не съм чул да е минавал пингвин, затова съмненията ми са за тула.
 
От: От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Нещо има не знам точно какво е, аз иначе за един от главните позиции загубих преди много време, но днес определено са пуснали някакво животно.

То ако е спад добре, но мен ме няма никъде. :( Не съм чул да е минавал пингвин, затова съмненията ми са за тула.
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Изгоря окончателно и в US сърча изчезна. :( Да ева тъпия му тул, да ева що ли ми трябваше да го ползвам. Имаше ПР8 линкове към този сайт - изгоря всичко. :(
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Имам два сайта който от два месеца на по две седмици чистя лоши линкове с този тул и сега виждам че имам подобрения в серпа за тези сайтове. Преди да почна да чистя линковете сайтовете не бяха и в ТОП 500 и бяха с над 20 000 линка...сега са с по 3-4 000 линка и са в ТОП 150. Но не искам да пробвам с този тул старите сайтове, малко ме е страх. А и тула е малко сбъркан, по някога не отчита или не премахва маркирани линкове.
 
От: От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Братле, аз от началото съм резервиран към тоя тул, и съм казал, че няма да го ползвам. Сори за станалото, ама нищо в тази насока на гугъл не вярвам да е добро. И все пак дано си върнеш позициите. :(

Изгоря окончателно и в US сърча изчезна. :( Да ева тъпия му тул, да ева що ли ми трябваше да го ползвам. Имаше ПР8 линкове към този сайт - изгоря всичко. :(
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Не се дава кучето! :D Появих се на 10 страница. Обаче сега не знам какво да правя. Вчера махнах файла с линковете. Днес на обяд като чето коментара на wood си казах може някой линк да го е пропуснал разджурках линковете, смених името на файла уж ако има начин да го излъжа гадината да ги прегледа пак.

Обаче времето на махане и на слагане е твърде кратко за каквито и да е изводи. Сега да го махна ли, да го оставя ли - кое ще е по-добре според вас? :)

Ще извинявате, че ви занимавам с глупости ама вече се побърках с Гошо.
 
От: От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

хаха генгста и аз имам същия проблем - ту се оправя, ту става зле а в същото време бутам файла и не знам кво да го правя. последно ъпдейтнах файла, пооправи се сайта за няколко дни и сега пак е зле. мисля да го оставя няколко седмици пак да видим какво ще стане. отиди го разбери гошко (не почерпи малко позииции нагоре за именния ден :D)
 

Горе