Имаме пак изтекли данни - Регистър Булстат

Blinky

Owner
Личните данни (имена, адреси, телефони, имейли) на над 300 000 човека, упражняващи свободна професия са публично достъпни в регистър Булстат? Още не е май станало много публично, но според регистъра си има достъп до тези данни.

Някой да е попадал на нещо? Не търся сензация, а информация. :)
 
Аз вече се изненадвам единствено, когато нещо е както трябва :)
А иначе ако въобще има свестни хора, с които да се сменят всички некадърници, няма да стане за 2 седмици или 2 месеца.
 
Счетоводителите заговориха днес че се виждали много неща, които по принцип не трябвало. Но пък чак теч ..
Абе да сме живи и здрави , това е най важното. :)
А това с което бяха заети медиите днес е че в София средата заплата била вече над 2000 лв. Сигурно за това не са отразили малкия не значителен теч ;)
 
Искаш да кажеш поразпействаха се :)
 
той замисъла на промяната беше много хубав, но техническото изпълнение пак по български..... Бързане, популизъм, човешка грешка, пропуск, вреда
 
той замисъла на промяната беше много хубав, но техническото изпълнение пак по български..... Бързане, популизъм, човешка грешка, пропуск, вреда
Това трябва да им е слогана. :) Няма срамно като е истина.
 
Аз така и не разбрах къде са изтекли тия данни, адвокатката измънка, че като си сменила ЕИК и си направила справка имало бутонче детайлна справка и там излизало инфото.. някой да тества.. :)
 
Кой беше линка? Попадна ми някъде, но го затворих. Беше с някакви полета и справка бутон.
Аз така и не разбрах къде са изтекли тия данни, адвокатката измънка, че като си сменила ЕИК и си направила справка имало бутонче детайлна справка и там излизало инфото.. някой да тества.. :)
 
пак по български..... Бързане
срока е до 10-ти имат време, но защо не са спрели достъпа до сайта, докато си свършат работата е въпроса.

къде са изтекли тия данни,
не са текли, точно както казва адвокатката ти. Виждат се неща

Мисля, че работят по новия сайт. Получават се някакви аномалии, докато сърфираш и те връща в начална страница
 
срока е до 10-ти имат време, но защо не са спрели достъпа до сайта, докато си свършат работата е въпроса.


не са текли, точно както казва адвокатката ти. Виждат се неща

Мисля, че работят по новия сайт. Получават се някакви аномалии, докато сърфираш и те връща в начална страница
Не е мойта тая адвокатка, от нея тръгва новината за теча.. кой е сайта за справките?
 

бутона справки е изключен

Аха, не съм много запознат със НАПския сайт, ама повечето неща не са ли с разни ПИКове и подписи...

Не са ли само тези справки със свободен достъп

Аз тоя теч доколкото разбрах е... въвеждаш някъде ЕИК-то и разбираш и майченото мляко на ЕТ-то..
 

Горе