Имам бизнес идея - Моля за вашето мение, критика и предложения

От: Имам бизнес идея - Моля за вашето мение, критика и предложения

Ахахахах, голям смях. Българския Стив джобс :))))
Разсмя ме от сутринта. Ама ти си бил много задръстен, каква дата бе пич, има megaupload и още 100 други сайт достъпни и от сащ.
И каква туба е забранена в германия бе мечтател :)))
Голям смях, ама това да се Сравняваш със Steve Jobs ...
И колко сайта има в ovi store? А колко хора ги ползват???
 
От: Имам бизнес идея - Моля за вашето мение, критика и предложения

Чакай сега, ти хем искаш фийдбек и критики, хем не ти понасят и при първа по-остра дума си врътваш дупето обидено и се опитваш да внушиш на публиката и на себе си, че те са задръстеняци, пък ти си широкоскроен отворко (парк, неделя, спорт, блябля).

Така си си обяснил идеята - като една 11-годишна дата.бг.
Дори не си си направил труда да направиш елементарен рисърч на техническите ограничения.
Камо ли на пазара.

Примерно ето това е вървежно на твоя фронт в момента - http://www.spotify.com/int/
 
От: Имам бизнес идея - Моля за вашето мение, критика и предложения

Благодаря още веднъж. Репите са вкусни. :)

Пожелавам успех за вски, който живее с мисълта, че ще измисли нещо уникалко, което никой до сега не е измислил.

Е, аз нямам тази нагласа.

Да, има 200 търсачки. Може ли някой от УСА да си свали от дата нова песен дирекрно от телефона си? Колко човека в уса са чували за дата? Колко могат да го направят? Не вие, а ваши приятели които нямат ваште умения за работа с компютър.

Въроса не е да се измисли топлата вода. А да се закара до хората в момент, в който искат да си вземат душ. Удобно и практично. Лесно и с кеф.

Ще дам един скромен пример. Нито е значим, нито е велик. Но мисля, че е интересен.

Колко сайта за групово пазаруване има в БГ? Не знам. Не ги ползвам. А колко има в ovi store? Сещайте се ... не ми се пише, ям репи.

Има хора правят пари. Има и пишещи по форумит...

Брат, ако беше почнал така още от началото друго щеше да е. Що не каза, че искаш да е "легално" всичко и т.н. ? Сега вече си на мушка и ако щеш бизнес план развии само наредби ще има.
Макар и в този вид идеята ти да има доста пропуски. Викаш преди четири години? Много неща са се променили от тогава. Само виж линка от горния пост. Да се пребориш на тоя пазар в момента е точно разнозначно на това да си уникален. Щот не си Сийн Паркър от напстер.ком, че звукозаписните компании сами да те потърсят. Има ли смисъл да продължвам?

И за тубата също наистина не си прав. Вярно е, че като си там половината ти фейвъритс ги няма, ама чак забранена... А и си имат myvideo.de (нещо като нашия вбокс ама правено от хора, и без кретени вътре).

Иначе няколко червени репи не трябва да те спират. Много хора са изгорели на кладата заради идеи :)

Успех!!!
 
От: Имам бизнес идея - Моля за вашето мение, критика и предложения

Щом тази твоя идея е супер добра и ще станеш супер богат, защо питаш за нашето мнение?
 
От: Имам бизнес идея - Моля за вашето мение, критика и предложения

Човека пита просто, като го виждате че започва да се заяжда не му пишете :)
 
От: Имам бизнес идея - Моля за вашето мение, критика и предложения

Тая тема трябва да си я запиша щото след четири години ще се появи поредният откривател и ще иска да направи сайт за групово пазаруване обаче специално за мобилни телефони.
 
От: Имам бизнес идея - Моля за вашето мение, критика и предложения

Но тогава няма да е забавно :D

Мисля че не е правилно това. :) По-добре да му се обясни на човека как стоят нещата, а не да се гаврите. Поне това е моето мнение :)
 
От: Имам бизнес идея - Моля за вашето мение, критика и предложения

Той не е вчерашен и знае как стоят нещата, освен това явно не иска обяснение а поощрение защото когато се опитаха да му обяснят той започна да обижда.
 
От: Имам бизнес идея - Моля за вашето мение, критика и предложения

Точно за това говоря, след като не слуша какво му се говори просто го оставете и не му обръщайте внимание и ще се успокои и след това може да започне истинският диалог. :) А между другото извинявам се че не пускам нова тема, но вече съм я пуснал та все още търся човек за СЕО оптимизация. :)
 
От: Имам бизнес идея - Моля за вашето мение, критика и предложения

Най добрата оптимизация е четенето във форума.
Моята практика показва че обикновено парите които се дават за оптимизация не дават желаният резултат поради следните причини.
Ако оптимизацията ти я прави човек който знае какво прави и си цени труда ти не можеш да му платиш с приходите от сайта които обикновено в началото въобще ги няма а в последствие дори и когато постигнеш добро класиране се оказва че далеч не са това което си очаквал.
Ако пък оптимизацията е евтина обикновено се прави от хора които тренират на твоят сайт взимат ти парите и си пак на изходна позиция.
За това залягай и чети форума искай съвети но с добре зададени въпроси от които да проличи че знаеш какво да попиташ за да не изпадаш в ситуации като автора на тази тема.
 
От: Имам бизнес идея - Моля за вашето мение, критика и предложения

Значи ако платя на някой сайта може би ще се издигне на по-предни позиции и след това ще има спад в посещаемоста така ли ? И другият ми въпрос е има ли смисъл регистрирането във всички български директории и/или социални мрежи? :) Благодаря.
 
От: Имам бизнес идея - Моля за вашето мение, критика и предложения

Привет,

някой търси ли бизнес възможност, която да е напълно законна, много простичка и без капиталовложения?

Поздрави!
 

Горе