Имам идея за пачка пари от продажбата на...

От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

кой е този //THE-то където достигна май 40 000$ //

въшност не е ебавка нали първия винаги печели и обира каймака
 
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

Вместо истории за Ал. Македонски, по-добре да напишеш, че са от някаква свещенна област в БГ и помагат за отслабване (ако ще ги пускаш в американското ебей).

Но за това, вече трябва да си наясно с моралите си. Аз лично бих заложил на качествен продукт, който допринася с нещо. Например може да накараш някой да прави пръстени, гривни и такива подобни схемиот тях. Макар че онлайн е пълно с подобни работи, но ако са добре изработени биха се купували. (а и доставката е евтнина за леки стоки)
 
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

кой е този //THE-то където достигна май 40 000$ //

въшност не е ебавка нали първия винаги печели и обира каймака

Ето го "THE" :wink:, както се появи така и изчезна де за това ми беше интересно какво е станало всъщност:), човека взе ли парата, кои малоумници наддаваха и защо е всичко това или хората вярно вече са изкукуригали или пък аз нещо не схващам:)
Пак некъв щур начин за реклама според мен...
 
Последно редактирано:
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

Идеята не е лоша. много важно е обаче историята, която ще разкажеш за камъните, за да се купуват.
Преди време продавах в ebay едни неща. Без история не се купуваха. После пуснах история и се продадоха всички.
Забелязах даже , че ми откраднаха историята и я пускаха и за други стоки.
Сега ако заградя в кавички едно изречение от историята и го пусна в Гугъл излизат над 12 000 резултата.
Една клиентка даже ми каза "Незнам дали историята е истинска, но ми хареса затова купвам"

Иначе камъни без история в ebay колкото искаш :



кой е този //THE-то където достигна май 40 000$ //

въшност не е ебавка нали първия винаги печели и обира каймака
 
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

Идеята не е лоша. много важно е обаче историята, която ще разкажеш за камъните, за да се купуват.
Преди време продавах в ebay едни неща. Без история не се купуваха. После пуснах история и се продадоха всички.
Забелязах даже , че ми откраднаха историята и я пускаха и за други стоки.
Сега ако заградя в кавички едно изречение от историята и го пусна в Гугъл излизат над 12 000 резултата.
Една клиентка даже ми каза "Незнам дали историята е истинска, но ми хареса затова купвам"

Иначе камъни без история в ebay колкото искаш :

добре историята я има и не е лъжа, а истина дори се стичат от цял свят насам.
Да попитам транспортните разходи колко са горе-долу за клиента нали той си ги поема
всъшност как се процедира, не съм продавал нищо там.!
 
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

Е щом не си продавал. задачата ти се усложнява.

Първо трябва да накупиш разни боклучета по 1-10 цента и да събереш 10-20 положителни отзива.
Тогава почваш да продаваш.
Ако се поразтърсиш може да намериш да купиш някой акаунт с отзиви.

Купувача плаща пощенските разходи. Но ти трябва да споменеш какви са за различните страни.
Очаквай най-много продажби от САЩ и Канада
 
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

Накарахте ме да се замисля,и за артикул и за история.Само че тия в Амазона не щат да пишат отзиви,трябва да продадеш 50-60 неща,за да получиш 8-10 отзива.Имам 4 продажби на уникален продукт,доставен на време до Щатите,отзиви обаче-йок,по 2 пъти съм писал на всеки да ми остави кратко мнение и да потвърди получаването,ама..нищо. :(
 
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

Отзивите не са задължителни . Ако иска купувача пише , ако не иска не пише.
Но в ebay има дребни (най-вече дигитални) продукти които се продават за по 1-10 цента . Те даже в описанието си пишат че винаги оставят отзив.
Фактически сделката не е за продукта а за отзива.
 
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

както това THE според мен има доста оригинални идеи, една от която веднага се сетих , но не искам да я споменавам, защото хем е смешна, хем оригинална - пък и може да ми донесе пари към 100 000 долара.Мисля,защото е нестандартна и единствена.както знаем първия винаги пичели парите и химената:):lol:

като този сайт onemiliondollarshomepage com
 
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

Добре де, а ще ни покажеш ли на снимка тези камъни и ще ни разкажеш ли историята?
Или първо ще осъществиш идеята и после ще се "фукаш"?
:)
 
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

Добре де, а ще ни покажеш ли на снимка тези камъни и ще ни разкажеш ли историята?
Или първо ще осъществиш идеята и после ще се "фукаш"?
:)

история е истинска и камъните са истински
за фукане и дума да не става
спомням си една позната от тази местност си взела някакъв камък за спомен и докато се прибирала в къщи валяло,гърмяло, трещяло
оплашена на следващия ден отишла да върне камъка!
 
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

история е истинска и камъните са истински
за фукане и дума да не става
спомням си една позната от тази местност си взела някакъв камък за спомен и докато се прибирала в къщи валяло,гърмяло, трещяло
оплашена на следващия ден отишла да върне камъка!

Добре, вярвам ти. Разкажи, за да ме заинтригуваш. Аз съм момиче и ми трябва нещо за въображението, не че ще поръчам три кубика, но все пак да преценя, дали ще ти се получи.


Отделно, за самата търговска част мисля, че трябва да разучиш откъм купуване-продажба и съответно тези приходи как ще ги отчиташ- като от сувенири или полезни изкопаеми?
Има вероятност да се заядат, ако искат.
 
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

Има вероятност да се заядат, ако искат.

именно за заяждането имах впредвид
после да не кажат това са нацио богатсво камяните:)
а историята няма да споделя
истинская и по цял свят се стичат насам!
 
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

Ето тука нагласи държавата и теглото на пратката и виж колко пари ще излезе доставката.

На дали някой ще се заяде за нещо. Тея дето ще ги гледат не мисля, че ще са българи а и кой му пука за някакви камъни. Може да кажеш от реката наблизо че си ги взел. Биг дийл.

За профил в еБей, ако иксаш може да пробваме да ги листнем от моя (аз имам към 200 положителни отзива), ако тръгне ще си направиш свой, но трябва да имаш мин. 10-20 отзива за да може да продаваш.
 
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

Мога да ви снабдявам с морски пясък, ако има търговци в ибей да свиркат.
 

Горе