Имам котки - кастрация, обезпаразитяване - живот с тях

BlackCoffee

New Member
"Алтруизъм" е хубава дума. Няма лошо, да разчиташ на него, ако смяташ хората за ... добри и благородни.

А, 130 лева са си добра сума... за няколко часа, ако си ги спечелил от тази "продажба", вероятно на ценна антика?
Ще ти стигнат да си върнеш 50 лева заем и да скопиш котките, както и за цигари и ром до пенсията.
Успех!

Много ми харесва, когато все някога, макар и късно Истината се разбира :) дори да не си я признаеш.

Не разбрах за каква Истина иде реч. Иначе не беше от антика, както казах няма пазар за тях в България. И не знаете кастрацията на 2 котки колко струва, че да стигнат, па и за дрога да останат.
 
От: От: От: От: От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

Не разбрах за каква Истина иде реч. Иначе не беше от антика, както казах няма пазар за тях в България. И не знаете кастрацията на 2 котки колко струва, че да стигнат, па и за дрога да останат.

ха-ха, невероятно е как може да се отклони една тема, но пусто изкушение... (Админите извинете, ако искате го преместете в Коша)

Не знаех колко струва, защото честно нямам коткИ. Но сега да помислим малко. Щом ги държиш в две отделни стаи предполагаме, че са мъжка и женска. Ако скопиш само едната- т.е. мъжката, женската може да не я пипаш и да си спестиш малко пари. Но, ако много държиш и двете да са скопени, тогава очевидно цигарите и рома не са ти толкова важни. (само да не излезе, че са повече от две, че тогава, честно ... не знам как да си помогнеш :()
И така близо 50 кинта за кастрация и 50 върнат заем- 30 остават, за какво? Воала!

А и щом си намерил нещо да спазариш за 130 лева, вероятно ще намериш и друго или две за останалите, които си си нагласил.

Истината е някъде там. Като излезе наяве, ще разбереш :wink:
 
От: От: От: От: От: От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

Щом ги държиш в две отделни стаи предполагаме, че са мъжка и женска. Ако скопиш само едната- т.е. мъжката, женската може да не я пипаш и да си спестиш малко пари.

2 са мъжки, общо ще ми излезе към 90 лева. Те първо бяха 2, но родиха доста бързо. Успях да раздам 3, а най-вероятно ще остана с 3 след като намеря дом на 2.
 
От: От: От: От: От: От: От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

2 са мъжки, общо ще ми излезе към 90 лева. Те първо бяха 2, но родиха доста бързо. Успях да раздам 3, а най-вероятно ще остана с 3 след като намеря дом на 2.

Аз нещо се обърках! Пресметнах, че си имал 12 котки- от които 3 си раздал, ще намериш дом на 2, ще останеш с три- и как 2-те мъжки раждат не ми стана ясно... по-сложно е от задача по математика за 4 клас, заклевам се!

Накрая, ако се окаже, че предлагаш котки, ще отида да си извадя една диплома по психология .... :-o

Но както и да е. Не ми отговаряй на тези закачки. Умен ник си. Обясни и поясни, от какво са 130 лева и няма ли начин да изкараш още?
Вече просто ми е любопитно :)

И, ако ти не разбереш истината, аз накрая отговорно ще ти я напиша с болднато :wink:
 
От: От: От: От: От: От: От: От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

Аз нещо се обърках! Пресметнах, че си имал 12 котки- от които 3 си раздал, ще намериш дом на 2, ще останеш с три- и как 2-те мъжки раждат не ми стана ясно... по-сложно е от задача по математика за 4 клас, заклевам се!

Накрая, ако се окаже, че предлагаш котки, ще отида да си извадя една диплома по психология .... :-o

Но както и да е. Не ми отговаряй на тези закачки. Умен ник си. Обясни и поясни, от какво са 130 лева и няма ли начин да изкараш още?
Вече просто ми е любопитно :)

И, ако ти не разбереш истината, аз накрая отговорно ще ти я напиша с болднато :wink:

Мъжка и женска родиха 6 малки, от които останаха 3 не чак толкова малки.

Иначе един телефон препродадох, нямам още налични. :)
 
От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

Пак не разбирам, защо не скопиш само едната котка, за да спестиш пари?

Сега остава да измислиш нещо, за да се сдобиеш със 170 лева вече, нали така?

Написа, че си студент, но не написа работиш ли нещо в свободното си време? От чистене на офиси, до продаване на вестници и гевреци. Няма срамен труд. Някак ще е и удовлетворяващо за теб самия, че си изкарал пари сам :)
 
От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

Препродаването е доходоносен бизнес :)
 
Пак не разбирам, защо не скопиш само едната котка, за да спестиш пари?

Сега остава да измислиш нещо, за да се сдобиеш със 170 лева вече, нали така?

Написа, че си студент, но не написа работиш ли нещо в свободното си време? От чистене на офиси, до продаване на вестници и гевреци. Няма срамен труд. Някак ще е и удовлетворяващо за теб самия, че си изкарал пари сам :)

Имам 2 мъжки и 3 женски, като майката е кастрирана. Остава бащата, едно мъжко и 2 женски.

Иначе не ми остава време за работа. Опитвам се да работя върху проекта, за който споменах. Но от него няма да се види нищо 1-2 години. Имам и 1-2 неща, които не са толкова доходоносни, но пак си искат поне 2-3 месеца работа. А и не трябва да се забравя университета, въпреки че нещата са сравнително свързани.
 
От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

За котките се отказвам повече да коментирам.

Намери време да изкарваш реално пари, с които да се издържаш.
Какво значи проекти? Които ще ти носят пари след година-две? Ами ако се разболееш? От къде ще вземеш пари за лекарства? Въобще как си мислиш, че е нормално до сега да живееш с 400 лева на месец и 15 котки?

И аз съм била студентка. И въпреки че мама и татко са ми помагали, ходех да работя за по няколко часа и си изкарвах добри пари!
С две думи ми се струва, че прекалено ниглежираш съществуването си в името на какво?
 
От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

Може ли да попитам къде кастрират котки за по 50.00 лв. моята е за кастрация а навсякъде ми искат по 120.00 лв.
 
Последно редактирано:
От: От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

Може ли да попитам къд екастрират котки за по 50.00 лв. моята е за кастрация а навсякъд еми искат по 120.00 лв.

От заеми.. до кастриране на котки стигнахме :lol::lol::lol:
 
От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

Значи тук тръгна от кредит за 300лв и се стигна до кастрация на котки... Сериозно?

За мен кредитната карта е най-ок варианта
- взимаш и връщаш пари X години без да се занимаваш с глупости
- ако ти трябват утре пак няма да обясняваш за какво са ти
- не обясняваш за какво са ти
- ако ги върнеш в 45 дни срок няма лихва (поне моята де)
- ако ходиш в чужбина взимаш местната валута на всеки банкомат...

Въобще тия с бързите кредити не знам как не са умрели от глад...
 
От: Откъде е най-добре да се вземе 300 лв. кредит?

Значи тук тръгна от кредит за 300лв и се стигна до кастрация на котки... Сериозно?

За мен кредитната карта е най-ок варианта
- взимаш и връщаш пари X години без да се занимаваш с глупости
- ако ти трябват утре пак няма да обясняваш за какво са ти
- не обясняваш за какво са ти
- ако ги върнеш в 45 дни срок няма лихва (поне моята де)
- ако ходиш в чужбина взимаш местната валута на всеки банкомат...

Въобще тия с бързите кредити не знам как не са умрели от глад...

Добре бе хора, като пишете мислите ли?
Коя банка ще даде кредит от 300 лева (вече 170), който да се изплаща за 6 месеца?!!!!
Само обяснявате за тия 45 дни безлихвени,а пойнта е на 6 месеца! Не може да ги изплати за 45 дни и това е.
Сега, ако не кастрира котките, и другия месец ще му трябват 300 за нещо си.
Как пък успяхте да се научите с тия кредити? Едно време сякаш с кредити от банки сме живяли...

пиша го добронамерено, независимо как звучи

за дамата със скъпа кастрация, да си чекне в Гугъл и да види още първия линк, аз поясних, че така направих. Отделно, че за женските си има и някакви хапчета. И въобще котките станаха по-важни за отглеждане от собствения ви живот. Аз ви питам, ако се разболее какво правим. Гадни грипове, хора умират от пневмонии, те ми обясняват, че котките им не били кастрирани... е нямам думи!
 
От: Re: Имам котки - кастрация, обезпаразитяване - живот с тях

Преместих тук темата, като я отделих. Мисля, че кастрация на котки и кредите не вървят някак. ;)



Мерси Би! :)

Извинявай, защото аз съм виновна, че подхванах темата ... но нещо тази вечер съм вдъхновена явно ;)
 
Мерси Би! :)

Извинявай, защото аз съм виновна, че подхванах темата ... но нещо тази вечер съм вдъхновена явно ;)

Няма проблем. Тук котки, там кредити. :)

Иначе ще се радвам да разбера и аз как се справяте с котките, защото и аз ги харесвам и имам няколко близки хора с котки и са фун животни. Ще се радвам на хората тук, които ще споделят нещо интересно и полезно за тези животни. :)
 
От: Имам котки - кастрация, обезпаразитяване - живот с тях

Извинявам се за намесата в темата с кредитите и котките, но някой ще ме опъти ли към Готварската секция. Искам да си наготвя имамбаялдъ обаче не ми се получава. Искам и едно гобленче да си избродирам, или поне пуловерче на една кука да си оплета.

Абе Вие в час ли сте?!?
 
От: Имам котки - кастрация, обезпаразитяване - живот с тях

Откакто се пусна онази тема за разцеплението на bg- mamma, имам чувстовото, че този форум вече не е същия.
 
От: Имам котки - кастрация, обезпаразитяване - живот с тях

Еееее хора, прекалявате!!! Почнахте да подгрявате петъчните теми от четвъртък :D

Така не бях се смял скоро след коментарите на @Cassiopeia и @s1yf0x :)

П.С> Извинявам се за офтопика, но като гледам натам се задава темата май май....
 

Горе