Имам нужда от идея

rossipel

Active Member
Здравейте,
предложете ми някакви игри или интересни идеи, с които да накарам повече хора да се регистрират в сайта ми и да го споделят с други хора.
Предварително благодаря:)
 
От: Имам нужда от идея

Първо да си предложим банковите сметки, които да споделиш с много хора и да ги накараш да внесат пари, пък после ще играем и споделяме :beer:
 
От: Имам нужда от идея

Здравейте,
предложете ми някакви игри или интересни идеи, с които да накарам повече хора да се регистрират в сайта ми и да го споделят с други хора.
Предварително благодаря:)

Така ако очакваш адекватен отговор... Първо кажи на каква тематика е сайта, от кога е какво има в него, иначе как да ти се отговори. Така освен да ти кажа да има нещо различно и уникално в него, където го няма в другите сайтове, друго не мога. Но за игри просто забрави да му слагаш, освен ако не ги правиш ти.
 
От: Имам нужда от идея

Здравейте,
предложете ми някакви игри или интересни идеи, с които да накарам повече хора да се регистрират в сайта ми и да го споделят с други хора.
Предварително благодаря:)

За сайта, който е в подписа ти ли става въпрос?
Оправи си дизайна на сайта, напълни го с оферти и като почнеш да печелиш добре, може да пуснеш някаква томбола с парична или предметна награда.
В този вид, както е сайта, не виждам смисъл да пускаш игри и награди, защото дори и да се увеличат потребителите, офертите са малко и няма да има желания ефект.
 
От: Имам нужда от идея

За сайта, който е в подписа ти ли става въпрос?
Оправи си дизайна на сайта, напълни го с оферти и като почнеш да печелиш добре, може да пуснеш някаква томбола с парична или предметна награда.
В този вид, както е сайта, не виждам смисъл да пускаш игри и награди, защото дори и да се увеличат потребителите, офертите са малко и няма да има желания ефект.

Надали става въпрос за сайта в подписа. Представяш ли си бизнес сайт с игрички?!?! А ако пък става за него въпрос, освен да го пълниш с оферти (както каза rossipel) друго няма какво, но не се и очудвай защо няма потребители, просто в българия си обречен. Най добрия вариянт е да го направиш изцяло англо-езичен.

ПС. И никакви игрички.
 
От: Имам нужда от идея

Здравейте, не написах името на сайта, за да не правя реклама. Да става дума за този в подписа ми. Имах предвид за някакви томоболи или нещо, което да привлича хората. Имам по около 150-200 посещения на ден, което явно е изключително малко, защото продажбите са доста ниски. Има доста изгодни оферти, но може би като не е познат сайта, хората ги е страх да купуват :(
 
От: Имам нужда от идея

Наистина офертите са малко и затова имаш малко продажби.
Посещенията ти на ден не са малко, но като те намери, потребителя няма голям избор.
Напълни си сайта с разнообразни оферти и ще ти се вдигнат продажбите.
 
От: Имам нужда от идея

Наистина офертите са малко и затова имаш малко продажби.
Посещенията ти на ден не са малко, но като те намери, потребителя няма голям избор.
Напълни си сайта с разнообразни оферти и ще ти се вдигнат продажбите.

Правилно!
dintronix е много прав, най-важното е съдържанието на сайта, когато е богато и разнообразно хората сами ще дойдат. Колкото повече различно съдържание имаш толкова повече трафик ще дойде от търсещите машини и сайта. Колкото по интересно съдържание имаш толкова повече хората ще го харесват препращат и ще се връщат на страницата.
Форума ти е добра идея но не е развита, сложи единствената тема в него на първа страница и хората да гласуват лесно. Това ще те ориентира.
Иначе за игра раздай награди на най-активните ти ползватели.
 
От: Имам нужда от идея

Много ви благодаря за мненията и препоръките, наистина много ми помагате :):rolleyes:
 
От: Имам нужда от идея

Малко off topic от началният ти въпрос:

Харесва ми, че се опитваш да направиш мейл лист. За да имаш по-голяма успеваемост с взимането на пощите на хората ще ти препоръчам да дадеш нещо безплатно(например "10 съвета за успешно пазаруване онлайн").Харесва ми и сайта, но наистина има много малко оферти. Поразгледай малко конкуренцията и виж те как действат. Може би ще научиш нещо много полезно от тях, което в последствие ще можеш да използваш в арсенала си.
 

Горе