Имам нужда от съвети и информация за стартиране на онлайн магазин.

От: Имам нужда от съвети и информация за стартиране на онлайн магазин.

Аз имам подобна дилема, дали да не започна директно от онлайн магазин, като използвам някой като препоръчания по-горе Еленков, или първо да видя как ще тръгне в безплатните платформи като олх и да си спестя много от разходите по сайт, фирма, счетоводител, данъци, осигуровки или пък да ги правя и двете едновременно. Затова ми е интересно и при теб какво ще се получи. Ще следя. :)

Не бъркай онлайн магазините с olx ...
 
От: Имам нужда от съвети и информация за стартиране на онлайн магазин.

Към автора на темата - може много неща да научиш и много да прочетеш,
но мащабите на това което трябва да направиш , за да заработи един онлайн магазин и да продава едва ли ще може да проумееш.

А за тези пари дето си ги приготвил за никъде няма да ти стигнат .
Успех !
 
От: Имам нужда от съвети и информация за стартиране на онлайн магазин.

Не бъркай онлайн магазините с olx ...

Къде видя да ги бъркам само не ми стана ясно.. явно или не си прочел или не си разбрал. Както и да е, здраве да има.
 
От: Имам нужда от съвети и информация за стартиране на онлайн магазин.

Не знам защо се обиждаш ...
Както и да е, явно нямате нужда от съвети, само си чешете езиците тука и ни губите времето да ви пишем ...
Хайде със здраве
 
От: Имам нужда от съвети и информация за стартиране на онлайн магазин.

Точно, много правилно. Жив и здрав.
 
От: Имам нужда от съвети и информация за стартиране на онлайн магазин.

Към автора на темата - може много неща да научиш и много да прочетеш,
но мащабите на това което трябва да направиш , за да заработи един онлайн магазин и да продава едва ли ще може да проумееш.

А за тези пари дето си ги приготвил за никъде няма да ти стигнат .
Успех !

Защо смяташ, че мащабите на това което трябва да направя не мога да ги проумея, странно.
Парите не са проблем, но не смятам да хвърлям пари на вятъра преди да съм сигурен какво правя.
Поздрави.
 
От: Имам нужда от съвети и информация за стартиране на онлайн магазин.

хаха, ми защото е така :)

написал съм едни наивни статии писани за клиенти в моя блог , може да ги прочетеш http://photostudiobstyle.com/blog/zashto-nyamam-prodazhbi-ot-elektronniya-si-magazin/

като почнеш да работиш по магазина ще разбереш за какво ти говоря .
 
От: Имам нужда от съвети и информация за стартиране на онлайн магазин.

Имам чувството, че един и същ човек пише с два профила.
И двамата са нещо заядливи и обидчиви, сякаш някой ги кара насила да седят тука.
Така или иначе тук никой на никого не е длъжен.
Ако някой на някого помага, то той го прави само и единствено по свое желание и за да е в помощ на другите.
Ако не ви харесва какво ви се говори - няма смисъл да си губим времето
Хайде живи и здрави!
 
От: Имам нужда от съвети и информация за стартиране на онлайн магазин.

Заядлив? Глупости. Просто явно не се разбрахме. Има хора, които ми помагат тук, на които съм благодарен, в темата на момчето просто написах какви са моите въпросителни, и че ще ми е полезно лично на мен, да пише как върви неговия проект.
Аз по-скоро намирам твоя коментар за заядлив или просто не си ме разбрал какво имам в предвид. Не смятам никой за длъжен да ми обяснява, да ме съветва, има хора, които проявиха желание да го направят в предна моя тема, за което съм им много благодарен. Разбира се без никой да ги кара.
 
От: Имам нужда от съвети и информация за стартиране на онлайн магазин.

хаха, ми защото е така :)

написал съм едни наивни статии писани за клиенти в моя блог , може да ги прочетеш http://photostudiobstyle.com/blog/zashto-nyamam-prodazhbi-ot-elektronniya-si-magazin/

като почнеш да работиш по магазина ще разбереш за какво ти говоря .

Благодаря ви за бързия отговор, наясно съм с това, че трябва да се търсят топ позициите в търсачките както и да се отделят пари за реклами в различни сайтове от който бих извлякъл максимално количество посетители. Всичко според мен е начин на виждане, това как гледаш на нещата.


Имам чувството, че един и същ човек пише с два профила.
И двамата са нещо заядливи и обидчиви, сякаш някой ги кара насила да седят тука.
Така или иначе тук никой на никого не е длъжен.
Ако някой на някого помага, то той го прави само и единствено по свое желание и за да е в помощ на другите.
Ако не ви харесва какво ви се говори - няма смисъл да си губим времето
Хайде живи и здрави!

Г-не, не виждам на какво основание създавате този спор. Не разбирам също така къде съм провокирал някого или обидил, ако е така се извинявам.
Разбира се, че никой не ми е длъжен, но мисля и виждам, че има хора който ми помагат и получих някои важни отговори.
И не, предпочитам да ми се казва какво мислят хората и да ме критикуват да споделят кое смятат и знаят, че не е редно, защото това ми помага да го усъвършенствам.
 
От: От: Имам нужда от съвети и информация за стартиране на онлайн магазин.

Нежни душици :)

Ама за нежни душици няма място в тоя бизнес

Без излишни коментари г-не, интересувам се от коректни мнения, критики и съвети.
 
От: Имам нужда от съвети и информация за стартиране на онлайн магазин.

Здравей! Аз се занимавам с разработката на онлайн магазини и до скоро управлявах собствен такъв. Тъй като реших да се фокусирам изцяло в проектите, които разработвам в пространството, продавам онлайн магазина.

Мога да ти дам съвети как да започнеш, какво трябва да направиш, какви са минималните нужни знания за водене на магазин онлайн, счетоводство и т.н.

Имам няколко стотин ресурса за стока, както и налична такава от известни марки, като са директно от марките, не са ментета.

Магазинът е развит (тема, функционалност) и върви заедно със страница във фейсбук от реални потребители, които са набавяне с помощта на реклама и промоции, без съмнителни услуги.

Също така мога да ти набавя стока.

Ако имаш някакви въпроси с радост ще ти отговоря, независимо дали е свързано с въпросния магазин или нещо друго.
 
От: Имам нужда от съвети и информация за стартиране на онлайн магазин.

С почти всичко нужно вече съм запознат, само с някои неща не. До колкото разбрах трябва да регистрирам юридическо лице-как става от къде и какво е нужно? На държавата дължа, осигуровки и данък, къде и как се уреждат тези документи. ДДС на стоките който продавам? Нещо пропускам ли ?
 
От: Имам нужда от съвети и информация за стартиране на онлайн магазин.

Регистрираш си ЕООД. Взимаш си касов апарат и си наемаш счетоводител. Той ти движи тези неща.
 
От: Имам нужда от съвети и информация за стартиране на онлайн магазин.

Пробвай с някоя друга ниша, дрехите е доста трудно, за начинаещ най-вероятно ще ти отидат парите на вятъра и магазина определено няма да бъде успешен. Трябват ти сравнително качествени дрехи, на доста ниски цени и да бъдат различни от на останалите магазини, че хората да купуват от теб. А това е доста трудно като цяло. :)
 
От: Имам нужда от съвети и информация за стартиране на онлайн магазин.

С почти всичко нужно вече съм запознат, само с някои неща не. До колкото разбрах трябва да регистрирам юридическо лице-как става от къде и какво е нужно? На държавата дължа, осигуровки и данък, къде и как се уреждат тези документи. ДДС на стоките който продавам? Нещо пропускам ли ?
направо отивай да питаш счетоводител
 

Горе