Имам няколко въпроса

Anabel

New Member
Как да разбера какъв ми е PR и ако е нула (защото имам такива подозрения) как да го дигна. Също така каква роля играе?
Ще питам и за key words как да избера кои ще са ключовите думи на моя сайт (който няма CP)
Ами за сега е това :)
 
nemam vreme da obqsnqvam tei kat svarshvam kolej sega she pisha kat sam v nas

ina4e nai verno provirqva

checkpagerank.net
 
Здрасти Anabel. Еми за да си вдигнеш PR-а ако искаш прочети тия статии, ще са ти от полза: Пейдж Ранк - Page Rank - PR???, Как да повиша Ранга на сайта си - Говориме за PR6+(Накратко), Как Да Си Повиша Page Rank-а (PR) ???. Ако имаш въпроси - пиши тук. Но е възможно да си с PR, който ти се иска да е по-висок. Поне на повечето тук им се иска. :)
 
Може да си чекваш page rank от тук

http://tools.predpriemach.com/pagerank_checker.html
(малко е недовършено.... :oops: но работи)


на popsims.sims2-bg.com имаш пеидж ранк 2 :) но това не е най важното
за да излизаш на 1 во място по търсачките търсачките

Иначе за да покачиш PR ти трябват линове към твоят сайт (колкото повече и колкото по стари толкова по добре)


а за ключовите думи пробваи някакви на кирилица и латица например (Симс, Sims, pop sims, списание за симс, sims 2, the sims 2 cheats
)
 
Е да де аз си знам кой ще са ключовите думи ама как да ги вкарам в сайта :roll:
И какво точно е еднопосочен линк?
 
ами нали ползваш cms някаде в админ панела трябва да имаш такава опция

Еднопосочен линк е линк от друг саит към които ти не слагаш линк на твоя (дори и да разменяш линкове няма лошо стига да не преклаяваш )
 
Ама аз само за единия ползвам CSM-то, за другия не и понеже сега правя още един и се чудя как да въведа ключовите думи
 
coolice каза:
Може да си чекваш page rank от тук

http://tools.predpriemach.com/pagerank_checker.html
(малко е недовършено.... :oops: но работи)

дамм..
като дам на линк популярити и ми дава това:

We're having technical faults with few of our tools. We will get them back online as soon as possible. Sorry for the trouble.
Link Popularity
Find how many links your domain has on the most common search engines.
 
CrAzY-MaST каза:
Ами не е много трудно :)
Погледни тук какво е описано мисля че ще ти е от полза ;)

П.С.
Кое CMS ползваш ?
Оу мерси за линкчето ще погледна. Ми незнам с какъв съм, май вече не съм с такова. . . абе ще питам. :lol:
 
Хора мога ли от някъде да си взема такова за коментари?
Защото аз и още 1-2 френдки ще си правиме сайтче и искам да има много екстри :)
Също ако може да ми дадете някаф сайт с такива работи за личен сайт :roll:
10х предварително :wink:
 
nik0la каза:
Доста интересни статии за PR 8)
Колко е максималния PR?
Максималния е 10

PR10 - Top 10 - най-посещавани сайтове в света
PR9 - Top 100 - най-посещавани сайтове в света
PR8 - Top 1000 - най-посещавани сайтове в света т.н.
PR7 - Top 10000
PR6 - Top 100000
PR5 - Top 1000000
PR4 - Top 10000000
PR3 - Top 100000000
PR2 - имаш напредък, някой е чувал за тебе
PR1 - почти никой не е чувал за тебе
PR0 - никой не е чувал за тебе

Аз PR го чеквам от плъгина в ФФ-то , има бар точно под адрес лентата и е много удобен плъгина ;)
 
nik0la каза:
намерих един БГ сайт за проверка на PR, даже може да си сложиш и безплатен PR показател на сайта :lol:

ето го: http://www.bgtraffic.com/google-pagerank.html
Не ти трябва такъв "показател". Потребителя не гледа PRa , a гледа какво има на страницата :wink: Аз лично ползвам SearchStatus addon за FireFox. Той показва PRа, Alexa rank и Compete rank. 8)
 
Tsanko каза:
nik0la каза:
намерих един БГ сайт за проверка на PR, даже може да си сложиш и безплатен PR показател на сайта :lol:

ето го: http://www.bgtraffic.com/google-pagerank.html
Не ти трябва такъв "показател". Потребителя не гледа PRa , a гледа какво има на страницата :wink: Аз лично ползвам SearchStatus addon за FireFox. Той показва PRа, Alexa rank и Compete rank. 8)

хммм - тъкмо тръгнах да си преправям сайта и да си сложа и аз такъв. Наистина ли всички мислят, че няма смисъл?
 
PR-a според мен има дотолкова значение колкото да гали его-то на притежателят на сайта. Друг смисъл от него аз виждам в удрянето на висок PR - 6+ и съответно продажбата на домейна за четири или повече цифрена сума ;)
Може и да греша :)
 
ZzZaPyr каза:
PR-a според мен има дотолкова значение колкото да гали его-то на притежателят на сайта. Друг смисъл от него аз виждам в удрянето на висок PR - 6+ и съответно продажбата на домейна за четири или повече цифрена сума ;)
Може и да греша :)
А според мен показва и че саита не ти е спамерски. Също така и че го поддържаш и се бориш за повече трафики по-добро класиране в резултатите на Г. А за продажбата мисля че е по-важен трафика и името.
 

Горе