Имам предложение

Caballero каза:
Оффффффффффффффф дано да е така както казвате :)

В момента в който ми свършат изпитите започвам да се занимавам сериозно. Искренно се надявам да получа подкрепата Ви, сигурен съм че ще ми е нужна :)

Помощ ще получиш 200%. Когато съм питал за нещо винаги са ми помагали за което им благодаря.
Във форума имам всякъква информация. Една препоръка за началото - зарежи малко социалния си живот, прехвърли се в неограничения виртуален свят, съсредоточи се върху бъдещия си проект и нещата ще се изглаждат малко по малко. Успех
 
Благодаря, благодаря на всички за хубавите думи.


Не веднъж съм го казвал, само тука човек получава отношение сякаш е близък приятел на участниците във форума от дълги години. :)

Точно един месец и пет дена ми остават до края на семестъра и изпитите.
Дотогава всяка свободна минута чета форума, за да има по-малко ламерски въпроси, когато започна и аз. :)
 
Eи добре си дошъл Caballero, гледам че си от новите тук. Това е много як форум, тук получавам повече любов от външният свят. :lol:

И винаги си помагаме с каквото можеме. Абе и аз да те укоража. Но постоянството му е истината и ученето. Тук и двете ще намериш. Поне аз ги намерих.
Айде за сега.
 
Re: От: Имам предложение

Браво и от мен

Знаех си, че ще почервенееш. Ама те предопредиха и пак. :) айде да видим сега как ще търгуваш с червена репутация. :)

Напиши нещо смислено, ако трябва преведи, постарай се. Лично аз ще ти лепна една зелена, ако го направиш. Ако не, седи си така. ;)
 
От: Имам предложение

А, аз от както използвам Gmail, никога не съм имал проблеми с каквото и да било.
 

Горе