Имам спешна нужда от 70лв. Правя почти всичко с невероятна отстъпка!

live4fun

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте на всички. Нуждая се спешно от 70лв. Бих направил почти всичко с невероятна отстъпка.

Имам доста познания по html въпреки, че това вече започва да умира.
Занимавам се също с php, sql, css и други. Довършвал съм система за онлайн игричка с трупане на точки и печелене на награди от Гръка a.k.a ^BBeZzImmEnIQq^ която в момента работи - http://bg-prize.info/index.html

(за World of warcraft маняците - продавам ядро и база данни няма да казвам без бъгове защото ще е смешно, но с минимално малко бъгове...)

Не мога да се похваля като страхотен дизайнер, но се занимавам също и с уеб дизайн. Разбирам от Photoshop (занимавал съм се със сегашния дизайн на горепосочения "bg-prize.info")

Бива ме също и с анимацията. Имам добри познания за работа с 3D Studio Max на Autodesk. Мога да правя много филмови ефекти както и анимационни филми.
Като малко демо реших да анимирам едно човече как играе казачок - http://www.2shared.com/file/LGFxWaXl/animiran_kazachok.html

Флаш анимацията също не е изключение.

Мога да ви направя хубав анимиран банер, анимирано logo за сайт, анимирано филмче (flash, gif, avi - по избор) 10-20лв.
Ако сте почитатели на World Of Warcraft и искате да бъдете администратор, мога да ви направя хубав и възможно най-изчистен от бъгове сървър (TBC, WotLK дори и Cataclism) 10-20лв.
Мога да направя почти всякакви колажи на снимки, голямо разнообразие от картини за background и други. 5-10лв.
Относно html, php, css, sql... мога да ви напиша обикновен уебсайт за някоя игра (примерно Counter Strike, World of warcraft, Call of Duty, Mu и т.н.) както и такъв за строителна фирма, предлагане на услуги и т.н. (сещам се един от първите ми писани сайтове :) , направен доста просто но все пак човека все още не го е сменял... явно си му харесва - http://terasi.eu/ и един скоро завършен - http://bikestore-bg.com )

Aми това е, общо взето има сложни но не и невъзможни неща, ако все пак ви трябва нещо друго можете да пишете на ЛС или на посочения долу e-mail адрес както и скайп.

e-mail - playtimegm [маймунка] abv.bg
скайп a-men-a

Ясно ми е, че темата ще бъде оспамена бързо бързо, тук това е честа практика но все пак, моля ви не се отклонявайте!

*Let's help each other* :)
 
Последно редактирано:
От: Имам спешна нужда от 70лв. Правя почти всичко с невероятна отстъпка!

Ми.. не. Вчера беше късно като пусках темата и не съм се изказал правилно за което се извинявам. Имах предвид нуждата от човек с познания по html.
 
От: Имам спешна нужда от 70лв. Правя почти всичко с невероятна отстъпка!

Покажи малка част от многото услуги - ще ти помогне.
 
Последно редактирано:
От: Имам спешна нужда от 70лв. Правя почти всичко с невероятна отстъпка!

Нуждая се спешно от 70лв. Бих направил почти всичко

Това ме навежда на едни мисли :) Дано не правиш тези неща, които си мисля, че думата "предприемач" ще добие нов смисъл.
 
От: Имам спешна нужда от 70лв. Правя почти всичко с невероятна отстъпка!

Еми, израза "кой за какво си мисли" доста добре пасва тук. Аз ясно съм написал какво правя, а това теб на какви мисли те навежда мисля, че си е твой проблем. Поправи ме ако греша.

Благодаря на V.Andrеev за съвета.
 
От: Имам спешна нужда от 70лв. Правя почти всичко с невероятна отстъпка!

Интересува ме линквате ли? Пишете ми на ЛС.
 
От: Имам спешна нужда от 70лв. Правя почти всичко с невероятна отстъпка!

Аз бих ти дал 20 лева, но за едни услуги неопоменати в твоя списък. Ще следя списъка, ако излезе оферта ще ти пиша веднага!
 
От: Имам спешна нужда от 70лв. Правя почти всичко с невероятна отстъпка!

ако смяташ,че те бива с HTML & CSS да промениш един темплейт имам работа за теб.Обаче трябва да ти е ясно,че няма да вземеш много пари,но все пак ако изявяваш желание ми драсни ЛС. Темплейта е обикновен,просто примерно вместо Future Mods да пише Начало. Вместо Store на една картинка да пише Профил. Като примери ти го давам. Точни инструкции ще получиш само ако се съгласиш. Евентуално ако си запознат с HTML и CSS стандартите може да ти възложа да пооправиш кода :)

П.П. очаквам да ми пишеш до утре вечер, защото ме притиска времето.
 
Последно редактирано:
От: Имам спешна нужда от 70лв. Правя почти всичко с невероятна отстъпка!

Парите не са всичко - не може всичко да се прави за тях, 70 лв. не са много - успех:)
 
От: Имам спешна нужда от 70лв. Правя почти всичко с невероятна отстъпка!

Все пак успях да събера парите без да съм извършил сделка с някой във форума. Благодаря на всички които си отделиха от времето за да погледнат темата. Мисля, че тя вече не е нужна. Нека някой модератор я заключи (може дори да я изтрие).

:)
 

Горе