Имам 3 мнения - Latest Reputation Received (-255 point(s) total)

От: Имам 3 мнения - Latest Reputation Received (-255 point(s) total)

Какво e това?

Latest Reputation Received (-255 point(s) total)
Общо мнения 3

С този въпрос постигнах:
Latest Reputation Received (-400 point(s) total)
Общо мнения 4

В този форум така ли действате?
 
От: Имам 3 мнения - Latest Reputation Received (-255 point(s) total)

Никой не гледа тази репутация. По важно е iTrader - това отразява дали си корекектен в сделките в форума ... тия зелени и червени чертички са безмислени.
 
От: Имам 3 мнения - Latest Reputation Received (-255 point(s) total)

С този въпрос постигнах:
Latest Reputation Received (-400 point(s) total)
Общо мнения 4

В този форум така ли действате?

Само тествах колко ми е пауъра :D
Няма да се плашиш, всички почвмае от червено.
 
От: Имам 3 мнения - Latest Reputation Received (-255 point(s) total)

Общо мнения 5
Latest Reputation Received (-568 point(s) total)

Този последния ми е написал: Така се действа със спамерите.

Скоро не се бях смяла само от едно изречение. :)
Къде седи този бутон с който се упражнявате и раздавате пауър?
 
От: От: Имам 3 мнения - Latest Reputation Received (-255 point(s) total)

Общо мнения 5
Latest Reputation Received (-568 point(s) total)

Този последния ми е написал: Така се действа със спамерите.

Скоро не се бях смяла само от едно изречение. :)
Къде седи този бутон с който се упражнявате и раздавате пауър?
8901577B.png
 
От: Имам 3 мнения - Latest Reputation Received (-255 point(s) total)

С този въпрос постигнах:
Latest Reputation Received (-400 point(s) total)
Общо мнения 4

В този форум така ли действате?

Да, така посрещат тук. Не търси причина, нито пък логика. Най-простото обяснение, което мога да ти дам е, че някои от старите предприемачи живеят със заблудата, че това е частен клуб на миропомазаните, в който всеки новопристигнал е дребен навлек. Не си мисли, че хората тук са Ричард Брансън и приятели, обаче. Това са предимно хора с по едно сайтче или наемници, предлагащи онлайн изработка на разни приложения срещу 20+ лв.

Чакай да пуснеш тема, в която предлагаш услуга или искаш помощ, да видиш тогава армията на разбирачите какво прави. :)

Добре дошла и успех от мен. Предлагай качество, не се впрягай и ще обърнеш ситуацията в своя полза.
 
От: Имам 3 мнения - Latest Reputation Received (-255 point(s) total)

Само тествах колко ми е пауъра :D
Няма да се плашиш, всички почвмае от червено.
Мене изглежда ми е малък щото не увеличи броя на червените чертички :rolleyes:
 
  • Like
Реакции: Test
От: От: Имам 3 мнения - Latest Reputation Received (-255 point(s) total)

Да, така посрещат тук. Не търси причина, нито пък логика. Най-простото обяснение, което мога да ти дам е, че някои от старите предприемачи живеят със заблудата, че това е частен клуб на миропомазаните, в който всеки новопристигнал е дребен навлек. Не си мисли, че хората тук са Ричард Брансън и приятели, обаче. Това са предимно хора с по едно сайтче или наемници, предлагащи онлайн изработка на разни приложения срещу 20+ лв.

Чакай да пуснеш тема, в която предлагаш услуга или искаш помощ, да видиш тогава армията на разбирачите какво прави. :)

Добре дошла и успех от мен. Предлагай качество, не се впрягай и ще обърнеш ситуацията в своя полза.

Благодаря ви за позитивното отношение към новодошлите!
 
От: Имам 3 мнения - Latest Reputation Received (-255 point(s) total)

След теб две дами са ми дали + и затова сега съм:
Latest Reputation Received (-260 point(s) total)
Общо мнения: 6
То щото не сме на нивото на бг-мама откъм женски контингент - нит в количествени, нит в качествени показатели.
 
От: От: Имам 3 мнения - Latest Reputation Received (-255 point(s) total)

Тая не я брой към хората, не се подлъгвай.

Ама разбира се, брой за хора комплексарите, дето посрещат с негативен реп, за да си премерят нещо-то.
 
От: Имам 3 мнения - Latest Reputation Received (-255 point(s) total)

Благодаря на всички!

За един ден от -568 до
Latest Reputation Received (551 point(s) total)
 
От: Имам 3 мнения - Latest Reputation Received (-255 point(s) total)

Мдаа, поплака си и се изказа
Моля, разни отворковци и хейтърчета да не разводняват темата, а да си седят в "Webmaster Help - Секцията на Експертите" и там да си разменят мнения.
 
От: Имам 3 мнения - Latest Reputation Received (-255 point(s) total)

Аз пауър няма да дам, но да нямаш някакви психични разстройства? В друга тема твърдиш, че имаш никове от много години в този форум, пък не знаеш какво е това пауър. Като вземете да се пренасяте с други никове сте меко казано смешни. Да натрупаш 10 мнения, за да пуснеш тема не е нужно да се правиш на идиот :)
 
От: Имам 3 мнения - Latest Reputation Received (-255 point(s) total)

Аз пауър няма да дам, но да нямаш някакви психични разстройства? В друга тема твърдиш, че имаш никове от много години в този форум, пък не знаеш какво е това пауър. Като вземете да се пренасяте с други никове сте меко казано смешни. Да натрупаш 10 мнения, за да пуснеш тема не е нужно да се правиш на идиот :)

Стария номер - женски профил, ред сълзи и форумните „джентълмени” бързат да се докажат.
Уж умни хора а всеки път се хващат на тоя номер.
 
От: Имам 3 мнения - Latest Reputation Received (-255 point(s) total)

Ти не беше ли с 10те профила от преди 5 години с 4те лаптопа.... дето пишеш в мъжки род от профила на жена си, а тук гледам пишеш в женски род (демек ти си жена му ли ? ).
Нямам цел с това изказване... Но гледам че темата е в За Форума и да добавя и аз едно мнение към бройката.
 

Горе