Имате ли блог на англ. език?

builohsif

New Member
Здравейте,
Сами ли се справяте с граматическата част при писането на пост?
Съществува ли ел. редактор, който би могъл да постигне това?

Благодаря
 
Абе тоя юзър да не е някакъв плъгин за форуми. Четири мнения - четири въпроса. Пуска ги и фъсва. Ако е някакъв плъгин има ли база с въпроси на английски или трябва сам да си ги пиша?
 
От: Имате ли блог на англ. език?

Мен също ми е интересно как точно си проверявате текстовете на английски. Защото не вярвам всеки съвсем перфектно да го знае. Или и да се допуснат някакви грешки не ги считате за толкова фатални.
 
От: Имате ли блог на англ. език?

Използваме професионалисти, които владеят перфектно английски и става :)
 
Re: От: Имате ли блог на англ. език?

Не се заяждам, но ако не знае езика, какво ще редактира, ще трябва да "хвърля боб" за да разбере кое не е наред.
След като проверих предложението ви, се оказа че и с личните местоимения не се справя добре.

Use at your own risk!

:) А сега да си предложа и услугите:

--------------------------------------------------------------------------------------------------
prevodach.co.cc
--------------------------------------------------------------------------------------
Професионален превод от английски на български
and VISE VERSA (the other way 'round),
специализация в UK (United Kingdom, а не юкрейна ;) - ахам, и на такова нещо съм попадал ):
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Горе допуснатите правописни, стилистични, граматични и др. грешки са напълно съзнателни, но не злонамерени ...
 
Последно редактирано:
Re: От: Имате ли блог на англ. език?

Изумен съм от бързата реакция :)

Разбира се, че сте прави в препоръката си. Мислил съм, и домейните които искам са заети. Последно водих разговор с притежател на домейн, който не използва активно или смислено домейна и ми поиска 6000 "ЕВРА" (както той се изрази). Е , аз съм преводач все пак, и не притежавам нефтени кладенци. Така му отговорих.

Благодаря Ви за съвета, мисля пак да опитам с търсенето на подходящ домейн.

prevodach.co.cc

Един съвет: Купи си домейн!
 
Re: От: Имате ли блог на англ. език?

...
Use it on your own risk!
.... (the other way round) ...
Среден 3+ по ингилийзки език.

тва че били съзнателни грешките може го обясниш на децата пред блока.
 
Noke,

няма смисъл да си ги мерим ... капацитетите.
Ако можеш обоснови се, ако не можеш ... толкова си можеш.

Каква е разликата между :

the other way round и the other way Around

Къде се използва единия израз и къде другия

Кога ... и т.н.

ИЛИ при предстоящото ми гостуване в IRLAND, да кажа на приятелите си че са неграмотни,

щоту некой си NOKE от бг така е казал. В този ред на мисли, кой от двата израза използват те?

А дали аз бих използвал този израз в документи, едва ли?

аве, ко мъ занимааш ... ти си шефъ
 
Noke, Как мога да пропусна

Use at Your Own Risk!



или

Use it on Your Own Risk!


правилно е само едното, кое ... ами ... , ти си царя с новите дрехи :) синоним на ...
 
От: Re: Имате ли блог на англ. език?

Noke, Как мога да пропусна

Use at Your Own Risk!



или

Use it on Your Own Risk!


правилно е само едното, кое ... ами ... , ти си царя с новите дрехи :) синоним на ...

Айде сега сбърка го после Noke ти е виновен....
 
Re: От: Имате ли блог на англ. език?

Горе допуснатите правописни, стилистични, граматични и др. грешки са напълно съзнателни, но не злонамерени ...

със това завършва поста ми,

а в началото оборвах (с опит да дам примери, възможно е да не са подходящи) ventus, който се оказа пич и ми даде яки съвети, и не съм му платил за това, следователно е пич и други суперлативи, чакай да не му кача много акциите. Не го познавам, ами прави услуга, това говори много положителни неща за него. Така се печелят приятели, та било то от типа "услуга за услуга". В бизнес средите, както знаете е така. Разбира се, може да има и финансов момент ... та много приказвам ...

пълна противоположност обаче на себе изтъкналия се Noke, без да е сигурно какви качества притежава, а за това могат да говорят постиженията му, ако има такива, се опитва да ме окачествява..

е да, ама не ... срещал съм много примери от рода на огледай се кого да стъпчеш, че да се издигнеш, е издигна ли се кво стана?
аз не разбрах

колко сайта има оптимизирани, колко са на първа страница за определени ключови думи в търсаките, ако има такива?
ако няма да замълчи, не е полезен "никому" .

В случай, че е аз мога да помогна с нещо съм на разположение.

Та ето един перефразиран съвет от по-умни и по-успели от мен:
който иска да успее и да се обогатява финансово, да се замисли какво може да предложи ...
няма да продължавам, че малко е нецензурно следващото изречение от мисълта на големите.


Нищо лично
 
Последно редактирано:
От: Имате ли блог на англ. език?

Кръчмарят да не си е сменил попрището? Изглежда за китайски език няма желаещи и се хвърли към езика на Шекспир. :lol: :lol: :lol:
 
От: Имате ли блог на англ. език?

Айде кръчмата пак се развихри, аман от болни мозъци.. ъъъ то май само той, с неговите 1000 акаунта.

Ама той живее за тоя форум просто :D
 
От: Имате ли блог на англ. език?

Този форум верно има нужда от психолог...
 
От: Имате ли блог на англ. език?

Не психолог, психиатър си требе.
 
От: Имате ли блог на англ. език?

айде, смацъфръцахте го тоя..хех..това е бестселърът от китай...с този изтънчен стил и блестяща сюжетна линия...той ще да е...
 
От: Имате ли блог на англ. език?

По темата:
Мисля да си правя блога мнофоезичен : BG/ENG/RUS ...
 

Горе