Имате ли си хоби ?

От: Имате ли си хоби ?

напоследък май кисненето пред компа ми стана като хоби
 
От: Имате ли си хоби ?

Кисненето пред компютъра, се опитвам да го разнообразя с пътувания, разходки и посещения на нови места. Трябва малко глъдка свеж въздух от време на време :rolleyes:
 
От: Имате ли си хоби ?

Сипвам гориво в колата и поемам в неопределена посока :wink:
Имам и други но те са типичните за всеки човек. Музика, филми..
 
От: Имате ли си хоби ?

Сипвам гориво в колата и поемам в неопределена посока :wink:
Това чат пат го правя и аз от 2-3 години и да ви кажа е доста разтоварващо преживяване, особено, ако наистина просто хващате някаква посока, без да сте разузнали предварително:)
 
От: Имате ли си хоби ?

Да блъскам като жУвотно във фитнеса. :)) Най-добре се разпуска от интелектуалния труд с физически, поне според мен : )
 
От: Имате ли си хоби ?

Това сериозно ли ??? Щеше ми се и на мен, ама тая нафтааааа :(

Поне един път в седмицата не се хаби толкова нафта :)
Но пък разтоварването си го бива
/като се стопли вадя офроуд колелото :rolleyes:/
 
Последно редактирано:
От: Имате ли си хоби ?

Колегата отгоре, кога успя за колело да хвърлиш 7 стотака тая година :)
Иначе и аз, пролет-лято-есен съм на колелото. минимум по 20-30 км всеки ден, уикендите по 100-тина.
Сега зимния сезон ски, или маратона на маса :)

Та като написах за масата :)

Днес вече е 1-ви, Честит Трифон Зарезан!

А на 14-ти ще подправим поправката с малко любов !!!
 
От: Имате ли си хоби ?

Тренирам бойни изкуства. След тежкия работен ден най-добре се чувства човек, когато след двучасова тренировка едвам се добере до колата, за да се прибере у дома :)

Иначе и работата ми е хоби.
 
От: Имате ли си хоби ?

Целогодишно: Баскетбол - АБА, НАЛБ
Зимен сезон: Сноуборд
Летен сезон: предимно diving

Това с колата не съм го пробвал :( с този разход на бензин дето ми прави въшката.
 
От: Имате ли си хоби ?

Хобито ми е да карам в Софийското задръстване :D :D и най ме отпуска гледката как стрелката на бензина от H отива към Е :D :D.
 
  • Like
Реакции: snux
От: Имате ли си хоби ?

В моя случай до голяма степен превърнах хобито си (рисуване, до колкото дизайнът може да се определи като такова) в работа. Иначе когато съм си в България - фотография, риболов, опитвам се и често да ходя на планина и къмпинг :)
 
От: Имате ли си хоби ?

От тия хобита, човек все без пари седи ахахха :)
Иначе аз имам доста. На първо място слагам автомобилите. Обичам да си я правя, дрифтя, чупя и после пак правя :) Обичам и само да се возя, затова никога не пълня резервоара до горе, защото свършва за два дни.... Когато имам възможност гледам да карам и по писти, но миналата година и толкова тунинги, почти не съм карал. А пък зимата не мога да сляза от планините, няма по-хубаво нещо от това да караш задно през зимата в планината, РАЙ! :)
Извън автомобилите обичам да се разхождам, да правя походи в планината и да снимам през това време. Но от моята талига вече не остават кинти за фотография :D
Също така и спортувам, ама не го броя много за хоби
 
От: Имате ли си хоби ?

[video=youtube;HWqKPWO5T4o]http://www.youtube.com/watch?v=HWqKPWO5T4o[/video]
Пускам си това и си мисля разни работи...
 

Горе