Имате ли си хоби ?

От: Имате ли си хоби ?

Да блъскам като жУвотно във фитнеса. :)) Най-добре се разпуска от интелектуалния труд с физически, поне според мен : )

Че тогава копай градината или цепи дърва... ще разпуснеш още по-добре :)
 
От: Имате ли си хоби ?

Следя политиката, за да се изказвам компетентно за разлика от много други тук.
 
  • Like
Реакции: snux
в Риболова е истината. Разтоварва яко след напрегнатата седмица в офиса и града :)
 
От: Имате ли си хоби ?

Хобито ми е тунинг на хоби колата, колкото и странно да звучи :beer:
 
От: Имате ли си хоби ?

Аз винаги съм има разнообразни хобита и съм минал през доста спортове. В момента най-много ми харесва риболова, направо не мога да чакам сезона. Друго хоби/работа ми е търгуване с акции, валути и т.н. Това го почнах като хоби, но като видях, че ми се отдава, реших да скоча във вълната.

Обичам също така да готвя и да опитвам различни неща от кухните на други страни. Отностно това, смятам че азиатските храни са преувеличени и въобще не ми допадат. Харесвам италианската кухня, българската и някои ястия от френско/вламската кухня. Но като цяло 60% от френската кухня не ми допада.

Също така много обичам алпинизма, но нямам възможност да го практикувам често. Случва ми се макс 1-2 пъти на година да ми се отдаде възможност, а иначе преживяването си струва доста.

Имам също така хазартни хобита като покер и спортни залагания, но тях ги играя със смешни пари, така че е само за леката тръпка.
 
От: Имате ли си хоби ?

Хидропарк Казичене?

В началото да - там се изправих за първи път на дъската. Но понеже не живея в София ми идваше в повече пътуването и си купих лодка. Сега поря язовирите :) Последно карах на 1-ви декември 2012
704286_10151205865388692_983596327_o.jpg
BG Cold Water Classics Dec 1st 2012
 
От: Имате ли си хоби ?

В началото да - там се изправих за първи път на дъската. Но понеже не живея в София ми идваше в повече пътуването и си купих лодка. Сега поря язовирите :) Последно карах на 1-ви декември 2012
Виж файлът 5602
BG Cold Water Classics Dec 1st 2012

Понеже лятото няма как да карам Сноуборд, а ми се ще да има дъска под мен се двуомих между уейкборд и уиндсърф.
 
От: Имате ли си хоби ?

Понеже лятото няма как да карам Сноуборд, а ми се ще да има дъска под мен се двуомих между уейкборд и уиндсърф.

За мен няма дилема - уейк. Аз търсех алтернатива на ските и първоначално реших да пробвам кайтсърф, но кайт може да се кара само по морето, а уейк може да караш на Казичене или по язовирите ако имаш лодка или дори по-можен джет... Препоръчвам първите уроци да са с лодка, защото потеглянето е много по-плавно и по-лесно. После може и Казичене.
 

Горе