Имате ли AI приятелка ?

Сериозно, това ще го пробвам, защото ми намирисва на комикс в сравнително, там как го водят европейски стил 70-те.
Глей кво ми направи генкрафта
Visualize-the-f-d5f29f8a-a079-4c56-ac7f-e6b7e2438b44.png
 
Ето все пак накратко и в по-човешки вид основни идеи за изкарване на пари от AI - подредени от лесни към трудни:
  1. инфлуенсърки (обсъждали сме го)
  2. блогове с AI-генерирано съдържание
  3. книги - електронни или хартиени (Amazon KDP)
  4. видеа за Youtube (на тоя етап са малко мъка)
  5. комикси (мъка)
  6. игри - зависи от механики и жанр
  7. SaaS - най-различни видове, от конкуренти на leonardo.ai или нишови/специлизирани, през ai girlfriends, генерации на глас, транскрибции, ... (много варианти)
Здравейте!

Искам да допълня, доста лесен ( зависи от уменията на човек , но сравнително всеки може да се справи ) си е Адулт маркета, в момента е оценен на над 100 милярда.

Все повече АЙ модели ще се появяват, които конвертират трафика в абонати в най - различни сайтове.

Видях , че сте писали за Онлифенс ( да директно не могат да те удобрят, но има вратички )

Вече има и сайтове като Фанвуе, които позволяват АЙ модели както самата Айтана конвертира хората към Фанвуе където продава ППВ т.е снимки и клипове, които се отключват срещу заплащане)

1000 - 2000$ на месец някакъв маркетинг опит са напълно достижима цел на месец.

Ако някой е решил да пробва мога да помогна с насоки

Поздрави
 
1000 - 2000$ на месец някакъв маркетинг опит са напълно достижима цел на месец.
Скептичен съм.
Искам да видя скрийнове с ревеню от Фанвуето. От последните няколко месеца да е, по възможност.
 
Здравейте!

Искам да допълня, доста лесен ( зависи от уменията на човек , но сравнително всеки може да се справи ) си е Адулт маркета, в момента е оценен на над 100 милярда.

Все повече АЙ модели ще се появяват, които конвертират трафика в абонати в най - различни сайтове.

Видях , че сте писали за Онлифенс ( да директно не могат да те удобрят, но има вратички )

Вече има и сайтове като Фанвуе, които позволяват АЙ модели както самата Айтана конвертира хората към Фанвуе където продава ППВ т.е снимки и клипове, които се отключват срещу заплащане)

1000 - 2000$ на месец някакъв маркетинг опит са напълно достижима цел на месец.

Ако някой е решил да пробва мога да помогна с насоки

Поздрави
Аз се интересувам. Според мен това с АИ има нещо различно.
 
След като примерно си генерирам модел с леонардо, как мога да използвам вече готовата снимка като модел и да генерирам други снимки вече с този конкретен модел, кое приложение се ползва?

Примерно създавам виртуална жена и после вече искам да генерирам снимки само с тази виртуална жена?
 
След като примерно си генерирам модел с леонардо, как мога да използвам вече готовата снимка като модел и да генерирам други снимки вече с този конкретен модел, кое приложение се ползва?

Примерно създавам виртуална жена и после вече искам да генерирам снимки само с тази виртуална жена?

Тва коментирахме.. за сега само с АИ туулове - трудно...
 
Тва коментирахме.. за сега само с АИ туулове - трудно...
Е, защо, става очевидно. Освен тази Айтана има и други подобни вече. Запазва се някак като модел и после си действаш само с нея. И тя почва да обикаля света пътешествайки...
 
В момента @Stone33 сигурно светва Дефи на лични как става врътката :)
 
Някой ползва ли fooocus ai? Ей това. И доколко е безопасно? Че му пуснах да се инсталира и записва 1000 неща, съмнително ми е малко.
 
  • Haha
Реакции: OSH
Не знам. Аз имам вече доста яки промптове и идейки какво може да се направи с тях.
 
Познавам човек ( мъж ) който си направи и генерира всекидневно АИ снимки на една руса кака и си е направил женски профил в OnlyFens ..... в момента има 12000 абонамента към профила си. В Онлифенс се представя за жена и може да си направите сметка какви пари изкарва от абонамента по 29 $ месечно от абонат.
 
Познавам човек ( мъж ) който си направи и генерира всекидневно АИ снимки на една руса кака и си е направил женски профил в OnlyFens ..... в момента има 12000 абонамента към профила си. В Онлифенс се представя за жена и може да си направите сметка какви пари изкарва от абонамента по 29 $ месечно от абонат.
Питай го как е минал верификацията.
 
Питай го как е минал верификацията.

Не обичам да участвам в тъпи теми, но последната 1 година, запознах се с доста хора които печелят между 7-20к на месец със базов труд, което ме накара да се замисля за хора като мен който да изкарат едни пари този месец им трябва сериозен труд и часове. Сега имаме клиент който от социални мрежи и тик-ток изкарва 17к месечно от подаръци и е Български, живота му се е променил и това го прави от 7 месеца. Не знам какво ще става за напред, но младите при тези възможности няма да си мръднат пръста за стандартна заплата и работа, дори вече е доста трудно да намерите персонал за нещо. Какво остава към AI възможностите за напред, просто ще настъпи хаос.
 
мина я без проблем , използва реална жена за верификацията и въз основа на нейния образ после създава генерирани снимки
wtf... како @nandibandi, може ли да те ползвам за въпросната цел??
 
@nandibandi ще иска да делите :)

Е??? Че то и Дефа ще иска, дето е идеалист.

Между другото, много странен аватар си имаш? Дано не е некво гурме, че на тая малка снимка се вижда, все едно аз съм го готвила/плейтвала.
 
Дефа какъв идеалист е незнам... човек мислещ на дребно
Напротив, Дафни мисли в такива космически мащаби, че никой не го разбира какво иска да каже. Не си справедлив.
 

Горе