Имат ли смисъл от линкове от сайтове(форуми)...

Blinky каза:
MacTeP, прав си. Линк билдинга си е много важно нещо и колкото повече трупаш толкова по-голям шанс има да набереш скорост за добър PR. Иначе за PR 4 може да се наберат 1-2 PR 6 или 4-5 PR 4. И си мисля че става номера, но това за PR 1 ми изглежда много работа, но си е по-лесно, от другият метод, тъй като не ти се налага да си ги купуваш, защото няма някой да те адне на PR 5 без обратна услуга. :)

Всъщност ако линковете от PR4 са добри... а не с 890547985374 линка... ти трябва 3-4 линка от PR4 за да докопаш и ти PR4 :)
Айде да отворим малко очичките на по-начиниаещите в линк билдинга за да може да има повече качествение сайтове... щото ми писна да гледам собзени и грозни сайтове
 
Не вреди

просто няма начин да вреди. Ако беше така щяха да се намерят хора да ти навредят.
 
coolice каза:
Спазен е основният принцип поста ти да е от помощ за този които пита :) чист горила маркетинг без да спамиш :) Добре изпълнено :)
В hardwarebg аз направих точно това, отговорих на един който искаше инфо за cashfiesta и аз разбира се му казах да я зареже и да се занимава с друго и му предложих да започне като прочете една статия за печелене на пари от нет-а и след 5 мин на ЛС вие сте баннат за спам ли к'во беше...
 
модератори и правила какво да ти кажа ... някои е искал да покаже колко му е власта... във форумите на бол е забранено да се споменават афилиейт програми защото всички били скам (поне така беше преди време) Аз пък ги изключих от показването на рекламите на форума не ми трябва да ми кликат хора които мислят че това е скам...

блинки отговаряше на въпроси за хтмл в един форум и един от модераторите му му казаха да си разкара линка от подписа а други потребители си имат (резултата: спря да им отговря).

С няколко думи голямата работа всеки е свободен да вярва в каквото си иска.
 
За да му направя реклама, ще кажа че беше подсекция на дата форума, не ми харесва, когато сюнякой те предобреждава на лично за това да си махна подписа на форума ни а в същото време да има някакви банери <gголеми> с линк към фри хит домейни - с текстове, банери и някакво кофти меню. Направо си беше лично. :)

Аз лично не толерирам такова отношение и не искам да се занимавам с хора, които са големите модератори. А тези с твърденията за афилиейт програмите - след тази изцепка не искам и да припарвам до форума им. :)
 
аз също не искам ,а и от германия и не ми го отваря като хората така е наредил господ тия големи форуми са за пешлемета май и някой хванал мод права се мисли за джорджи буш ... за мен има 2 форума и тва е моя опит със собствен форум е провал :) така че останахте вие и другия си е СЕО -то знаете :)
 
надявам се поне да си е струвало :)
В hardwarebg аз направих точно това, отговорих на един който искаше инфо за cashfiesta и аз разбира се му казах да я зареже и да се занимава с друго и му предложих да започне като прочете една статия за печелене на пари от нет-а и след 5 мин на ЛС вие сте баннат за спам ли к'во беше...
 
Е, поне си знаеш че там не са читави админите. А може админите да са фенове на cashfiesta и да цъкат кредитите, като ш****и роботи и да им се е сторило мнените му за много негативно.

А и да си кажеме чесно, едва ли са забогатели от нея, ако я цъкат. Повероятно може да са се издразнили на линка. Но проблема си е пак от хейтърско естество. :D
 
ilianskim каза:
надявам се поне да си е струвало :)
В hardwarebg аз направих точно това, отговорих на един който искаше инфо за cashfiesta и аз разбира се му казах да я зареже и да се занимава с друго и му предложих да започне като прочете една статия за печелене на пари от нет-а и след 5 мин на ЛС вие сте баннат за спам ли к'во беше...

Оооо ефект имаше "голям" -> нито човека рзбра, че нетрябва да се занимава, нито някой ми кликна на линка(защото изтриха и поста ) :)
 
Бате, да не ти дреме.:) Ти си се опитал да им отвориш очите, те не са искали. Еми остави ги да си мизерстват с тази програма. Ние си знаеме и това е достатъчно, а който иска да се занимава с тази програма - евалата. Но парите не са там определено. :)
 
stancho1234 каза:
нека да се пробват, като се осъзнаят че не става така вече ще са запалени по идеята за пари от нета и малко по малко ще им се отворят очите и ще видят правилния начин(при мен така стана)
И аз така съм започнал :)
 

Горе