Има ли алкохолни петна във форума?

AMOUN

Well-Known Member
Че не ми се пие сам?

Крокодила заспа, ама ако изляза ще се усети гадтЪ и няма да мине номера с приятел в нужда два пъти за една седмица...

На мен ми излезе разрешителното за алкохол преди два месеца и сега си наваксвам за изминалите 10 години...
Понеже винаги искам да опитам нещо ново и бъркам, защото не залагам на добре познатото и утвърденото, съм си купил няколко вина и те гадни.
Затова се довършвам с водка и лимонада.

Преди 3 дни си правих прочистване със зехтин и лимон и вадих изумруди, та сега като пия и усещам как ми влиза в дробника.
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Аз си пия домашна ракийка. Мале как съм ненавиждал и колко тъп съм бил като малък, че отказвах ракия и то домашна. Като непълнолетен съм се наливал с някви долнопробни водки, а то в ракията било истината.
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Мани ги тия лимонади, ако е за довършване пробвай с водка и софийско тъмно да видиш за какви фоерверки става на въпрос:)
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Пийте само червено вино, истинските мъже пият само червено вино, защото бялото е за леки мъже :). Това ми го каза един алкохолик онзи ден.
 
От: Re: Има ли алкохолни петна във форума?

Аз бих ти казал наздраве. :) Ще сипя едно вино и аз. За какво ще си бъбрим днес в тази тема? :) Само да не е политика, моля. :)


Прецакаха се нещата с тази политика, влизам преди 10 дена с друго име във форума и отнесох набързо 5-6 репутации и всички почти бяха на политическа основа...
Едните сипват червено щото съм бил гербер, а другите щото съм бил комунист? лудаци, аз даже не ги знам по имена политиците и ми е през изчистения черен дроб за тях... не се гледа какво се пише а кой го пише и от коя партия е...

Какво вино, пих едно калифорнийско наскоро , хубаво едно смърди на бъчва като джим бим...
Но на мен са ми кисели малко и си ги смесвам с Порто,
Обичам да пия Порто 50/маврут или каберне 50 и 100 вода.
С малко плодове и става като Сангрия.

както са казали хората, като няма манагуа и сангрията е манагуа...
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Мани ги тия лимонади, ако е за довършване пробвай с водка и софийско тъмно да видиш за какви фоерверки става на въпрос:)

Аз лимонада казах за да избегна уточненията:)
Ползвам спрайт ред бул и сода с лимон като лимонада :)
Спрях да пия бира заради фигурата, реших да съм атлетичен и еко френдли..
Затова се мъча с вино предимно.
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Аз си пия домашна ракийка. Мале как съм ненавиждал и колко тъп съм бил като малък, че отказвах ракия и то домашна. Като непълнолетен съм се наливал с някви долнопробни водки, а то в ракията било истината.

Миии не ти вярвам, аз ракията я мразех и като малък и като среден и като голям :)
колкото повече пинизи има в едно питие толкова повече ми харесва, а ракията нещо не може да ми влезе меко и леко..
 
Да, виното не е лоша алтернатива. :) Аз много добре го консумирам с лимонада, даже наскоро ще мина през бабите да взема малко. Не, че не мога да си взема, ама купешкото ми е гадно. Преди има няма 2 години пропих вино и то беше, защото опитах домашното на моята техните. Направо си беше бижу. Лошото е, че пазя една бутилка, но вече си отива. А за зимата е ясно - вино и твърд неща - уиски, водка (може би, защото не пия много много), и чай с коняк. Бирата отпада, а така и не се научих да пия черно пиво. :)

За това ето какво мисля да направя на края на седмицата, и да пиша в темата - вино със сирене, посипано с червен пипер, плюс някое червено мезе. Силно препоръчвам. :)

Да, ракия и аз не мога да пия. ;)
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Миии не ти вярвам, аз ракията я мразех и като малък и като среден и като голям :)
колкото повече пинизи има в едно питие толкова повече ми харесва, а ракията нещо не може да ми влезе меко и леко..

Никакъв тренинг нямаш ти, тука в Студентски всеки вторник вечер си къркам с колеги в общежитието я домашарка, я купешка и я има фойерверки я не... :D
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Рикията не само не влиза леко,но и трудно излиза особено е ако е домашна парцуца:),а си трее и яки мезалъци и положението става кат с бирата за която казват,че се дебелело от мезето
От друга страна пинизите в питието са лоша работа тва е като конски ритник в главата особено,ако коктейлизираш вино с бира и водка примерно:),на сутринта се проклиняш,че си се родил
Има обаче няколко пиниза които може да спазвате и да си пиете спокойно това което вие кеф,аз примерно веднага след като усетя,че съм прекалил фраскам един аспирин или алакзалцер,което ми спестява много мъки и родилни страдания през ноща:)
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Богатите на експириънс алкохолни потребители, казват следното:
Виното си го прави сам, а ракията си я купувай!
и обосновката е
че виното от магазина си има добавки много, но чист спирт е много трудно да се направи в казан за ракия и винаги има отрова в домашната.
 
Аз и двете не пия. Ако виното не ми е домашно, не близвам. Освен, ако не е някое за няколко стотака, там няма как да не преглъщам доволно, но иначе, трудна работа. Бих седнал на маса на заведение, но като видя, че носят кана с утаено червено по дъното, леко се отказвам от тази напитка. И си минавам на уиски и разредител, не че и то не е някое маде ин маза. :) а ракия, не се научих да пия и мисля, че няма да успея. :)
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Абе от моя опит обикновено се получава така, че в купешката слагат разни боклуци, а вече домашарката правена на село хем е по-мека, хем не цепи толкова главата от нея.
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Ракията така и не я свикнах, смърди ми, иначе има големи майстори на домашарки, където бай джак даниел би им завидял:) От твърдите бухалки водката си остава класика
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Ако се организира някаква среща на форума и то на хижа някъде, ще ви докарам ракия. Да видите тогава как ще ми звъните занапред. Щом на сватбата ми имаше жена която не пие ракия а изпи 5х100 грама от домашната която вкарахме, смятайте за каква благинка ви говоря.
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Дай на палатков лагер направо и по стар английски обичай водка с redbull. само после да не ни е срам да се.засичаме по форума...
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Дай на палатков лагер направо и по стар английски обичай водка с redbull. само после да не ни е срам да се.засичаме по форума...

Както един приятел каза "Всички смс и обаждания от моя страна след 23:30, са невалидни в съда и на следващия ден" :D. Иначе за палатка си е студено вече. Максимум до 20 Септември може да се ходи на палатка. След това си е бая голям риск.
 
Re: От: Има ли алкохолни петна във форума?

Ако се организира някаква среща на форума и то на хижа някъде, ще ви докарам ракия. Да видите тогава как ще ми звъните занапред. Щом на сватбата ми имаше жена която не пие ракия а изпи 5х100 грама от домашната която вкарахме, смятайте за каква благинка ви говоря.
Аз трудно бих се изкушил с ракия. ;) Но ще я опитам, за да не се обидиш. :)

А това момиче на сватбата се е правела. :) Тези номера не минават така лесно.
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Миии не ти вярвам, аз ракията я мразех и като малък и като среден и като голям
колкото повече пинизи има в едно питие толкова повече ми харесва, а ракията нещо не може да ми влезе меко и леко..

щото не си пил 18-20 годишна ракия , еликсир

а иначе праз зимния период любимите питиета са ми червеното вино и рома.
 

Горе