Има ли бъдеще такъв сайт ?

От: Има ли бъдеще такъв сайт ?

Всеки сайт има Бъдеще - ако зад Бъдещето му стои Човешки мозък. Едно време майка ми не вярваше в сайта ми - сега работи за него :)
 
От: Има ли бъдеще такъв сайт ?

Има бъдеще, но трябва да предложиш нещо различно на потребителите, а не поредния twitter. Ако го специализираш в определена ниша, според мен може да успееш да го разработиш. Помисли за нещо на английски.
Например: хора, които се интересуват от определен модел кола, вътре си пускат информация, а ти от време на време пускаш някой афф линк на фирма, която предлага части или аксесоари за такива коли.

Това е само пример, но съм сигурен, че схвана идеята
 
От: Има ли бъдеще такъв сайт ?

От години го има http://edno23.com/, който е много по-добре направен, но не се радва на особен успех. Поне като виждам колко е малка активността, с такова впечатление оставам. Според мен няма бъдеще подобен проект.
 
От: Има ли бъдеще такъв сайт ?

Според вас ще има ли бъдеще такъв сайт ,и заслужава ли си да се занимавам с него . LINK Подобен на twitter за кратки съобщения до 140 символа , става поне да си публикува някой линковете в него :D :D

Първото нещо което ми направи впечатление е името svejarsko.info. Насочено е към БГ аудитория а сайта е на английски. Преди всичко друго ако сайта ще е с EN насоченост избери си подходящ домейн за това. И аз като dimitkoster мисля че ако избереш някаква ниша, която предразполага към такива кратки съобщения (нещо IT или SEO насочено примерно с follow линкове) имаш по голям шанс за някакво развитие. Трябва да се помисли повече за нишата, защото това е най-важното нещо за успеха на такъв сайт.
 
От: Има ли бъдеще такъв сайт ?

Според мен няма бъдеще, най-много да събереш стотина човека дето да си слагат линковете там. Дори ако сте забелязали всички социални мрежи в БГ се превърнаха в кофи за боклук и безсмислено съдържание с линкове, което никой не чете.
 
От: Има ли бъдеще такъв сайт ?

Всеки проект има бъдеще, но то зависи от теб и разбира се от хората, които се занимават с маркетирането му. Винаги може да пробуташ на хората нещо, което всъщност не им трябва, просто трябва да ги убедиш, че им трябва.

За какво мислите, че маркетинга е такава широка и велика наука?
 
От: Има ли бъдеще такъв сайт ?

От години го има http://edno23.com/, който е много по-добре направен, но не се радва на особен успех. Поне като виждам колко е малка активността, с такова впечатление оставам. Според мен няма бъдеще подобен проект.

Що бре аз си го сайдисвам от време на време като ми остане време, и камюнитито е готино. :D
 
От: Има ли бъдеще такъв сайт ?

@tigroto, трудно ще развиеш сайт като който има вече...
трябва да предложиш нещо различно - защо хората да предпочетат твоя пред туитър?

Дори на една тема да го направиш - примерно коли (да не говорим ако го направиш само за една марка/модел :mrgreen:) - много трудна работа...
групи може да си направите и в другите развити социални мрежи...където повечето от феновете са вече регистрирани.

От години го има http://edno23.com/, който е много по-добре направен, но не се радва на особен успех. Поне като виждам колко е малка активността, с такова впечатление оставам. Според мен няма бъдеще подобен проект.

Преди беше доста посещаван :)
а сега както всяко нещо - не може винаги да си на върха
трябва да отстъпиш мястото на друг...
 
От: Има ли бъдеще такъв сайт ?

Според мен всичко зависи от това как ще го направиш и колко ще е интересен той на хората :)
 
От: Има ли бъдеще такъв сайт ?

Всеки сайт има Бъдеще - ако зад Бъдещето му стои Човешки мозък. Едно време майка ми не вярваше в сайта ми - сега работи за него :)

Звучи много добре :)
 
От: Има ли бъдеще такъв сайт ?

Акаунта е неактивен.
Но принципно във всеки сайт има бъдеще.
Като зависи от изработката на сайта и удобството за потребителите.
 

Горе