Има ли готова платформа за онлайн магазин и може ли да стане така че да завършва на .bg или .com

business

New Member
Искам да разбера може ли от създаден сайт от готова платформа да се направи така че да завършва на .BG или .COM
 
Всичко може. Въпроса ти уникум обаче :) Няма такъв въпрос просто....
 
  • Like
Реакции: KA7
Какво имаш предвид под готова - нещо като cloudcart.bg, gombashop.bg и Shopiko?
 
Да нещо такова
Ами ето ти три:
cloudcart.bg, gombashop.bg и Shopiko

Вероятно няма други или поне не са наблегнали на популяризацията.
 
ако създам сайта през примерно gombashop може ли да си платя за да няма gombashop а само името на моят сайт
 
ако създам сайта през примерно gombashop може ли да си платя за да няма gombashop а само името на моят сайт
Този въпрос не го разбрах. Искаш да си направиш магазин в платформата gombashop.bg но не да е на поддоемйн, примерно moianovmagazin.gombashop.bg, а примерно moianovmagazin.bg ? Ако правилно съм гледал на боб, отговора е ДА
 
Точно това исках да разбера извинявам се че малко трудно се обосновявам но не съм много на ТИ с това. Та как става значи първата стъпка ми е ясна ще създам сайта примерно чрез gombashop след това как да направа така че да не е на поддомейн
 
Регистрираш си домейн и се свързваш със съпорта на gombashop. Те ще те светнат в осханалото
 
Регистрираш си домейн и се свързваш със съпорта на gombashop. Те ще те светнат в осханалото

По-скоро обратното, че да не се окаже, че не позволяват :D
 
По-скоро обратното, че да не се окаже, че не позволяват :D
Да речем, че аз съм проверил вместо него, за да не се тормози. Ако си параноик виж им FAQ секцията.
 
Да речем, че аз съм проверил вместо него, за да не се тормози. Ако си параноик виж им FAQ секцията.

Ще речем, че по-правилно е първо да пита, после да дава пари за домейн. А ти какво си правил няма как да знам, освен ако не ми дадеш шепа от познаващия ти боб.
 
добре, що го пращате в тия дървени платформи? да си направи магазина на woocommerce или opencart. естествено че може да е на .bg .com и още няколко стотин tld-та.

а най-добата 'готова' платформа според мен е shopify и там пак може да е на твой домейн
 
добре, що го пращате в тия дървени платформи? да си направи магазина на woocommerce или opencart. естествено че може да е на .bg .com и още няколко стотин tld-та.

а най-добата 'готова' платформа според мен е shopify и там пак може да е на твой домейн

Защото за такива платформи пита. Ако не може да се ориентира в интерфейса на Woocomerce или OpenCart как да си направи сам магазин - виж, че не прави разлика между домейн, поддомейн, платформа, хостинг. Да не говорим за SaaS, PaaS и прочие. Ако беше питал за CMS щях да го насоча към Magento или PrestaShop, останалото е pseudo-ecommerce.
 
Здравейте, някой може ли да сподели малко повече за готовите платформи (по- лесните), коите сте споменали по- горе, както и за някакви нови. Скоро попаднах на тези: https://bg.simvoly.com/ интересни са, но модулите им за плащане са едва 4 и няма за плащане с карта, което си е голям минус, но пък много ми допаднаха повечето неща, които предлагат.
 
Здравейте, някой може ли да сподели малко повече за готовите платформи (по- лесните), коите сте споменали по- горе, както и за някакви нови. Скоро попаднах на тези: https://bg.simvoly.com/ интересни са, но модулите им за плащане са едва 4 и няма за плащане с карта, което си е голям минус, но пък много ми допаднаха повечето неща, които предлагат.
Здравейте, имаме плащане с карта през PayPal. В момента работим по добавянето на няколко български метода като еPay, EasyPay, които също ще позволяват плащане с карта. Радваме се, че ви допада платформата и постоянно работим по нейното подобряване.
 
Здравейте, някой може ли да сподели малко повече за готовите платформи (по- лесните), коите сте споменали по- горе, както и за някакви нови. Скоро попаднах на тези: .... интересни са, но модулите им за плащане са едва 4 и няма за плащане с карта, което си е голям минус, но пък много ми допаднаха повечето неща, които предлагат.

Това беше много добре направена скрита реклама. :)
 
Това беше много добре направена скрита реклама. :)
Нещо сте се объркал. Току що видяхме, че имаме посещения от този форум и че са писали за нас и решихме да отговорим на коментара на жената (регистрирана на 23 Януари).
 

Горе