Има ли начин да разбера кой е притежателя на даден мобилен номер?

radeff

Member
Добър вечер или утро на неспящите.

Заглавието си казва всичко, ей сега ме ядосаха някакви мърши и искам да знам дали е възможно да разбера кои са. Ще съм благодарен за всякакво съдействие. :)
 
От: Има ли начин да разбера кой е притежателя на даден мобилен номер?

Ами......звънни му...:lol:
 
От: Има ли начин да разбера кой е притежателя на даден мобилен номер?

Пеко, първо да те поздравя за уникалното чувство за хумор, а сега да ти задам един много интересен въпрос. Според теб щях ли да направя тази тема, ако ми бяха казали кои са?
 
От: Има ли начин да разбера кой е притежателя на даден мобилен номер?

Запиши номера в контактите си и виж в Whatsapp или Viber дали няма да цъфне снимка на притежателя. Втори вариант е да провериш номера в Г, може да цефне някоя обява, която да ти подскаже кой е. Предполагам нямаш познати в мобилните оператори които да ти помогнат и за това търсиш алтернативи.
 
От: От: Има ли начин да разбера кой е притежателя на даден мобилен номер?

Ами......звънни му...:lol:
Това не е чак толкова лишено от идейност, но по начин, който ти споменах или подобен :wink:
 
От: Има ли начин да разбера кой е притежателя на даден мобилен номер?

Вариант 1 - Познат в мобилния оператор.
Вариант 2 - Не съм сигурен, но някои кеш терминал в офисите на операторите може и да издадът името на титуляра.
Вариант 3 - Плати сметката на каса на мобилният оператор. Виж на касовата бележка абонатния номер. Влез в сайта за онлайн плащане към мобилният оператор и въведи абонатния номер. Готово - трите имена са налице!
 

Горе