Има ли нужда от Developing раздел във форума?

Има ли нужда от Developing раздел във форума?

  • Да, има нужда.

    Votes: 43 84.3%
  • Не, не мисля, че е добра идея.

    Votes: 8 15.7%

  • Общо гласове
    51
Re: От: Има ли нужда от Developing раздел във форума?

С повече раздели по-лесно се намира търсената информация.

Да, това е основно идеята, защото мен малко ме дразни идеята в Webmaster Help от време на време да има доста адванс Programming въпросчета от рода на "Ето това е кода, не знам как да го направя да рънва", което е малко извън в Webmaster помощта. Направо си Developing или Programming. :)

И ще се съглася с предложенията за това, че трябва да е насочено към уеб....напълно подкрепям. За това исках вашето компетентно мнение. И доста добри включвания. Явно е хубаво да се консултираш с хората, намират се по-мъдри решения. :)

Ще очаквам още мнения. Но не мисля, че ще се разводни, защото по-разводнено ми изглежда ако нон стоп теми за програмиране "намират" секции, в които потребителите влизат, за да намерят коренно различна информация. :)
 
От: Има ли нужда от Developing раздел във форума?

И aз съм "Зa" тaкъв рaздел. Ще е много полезен и зa нaчинaещи и зa нaпреднaли.
 
Re: От: Има ли нужда от Developing раздел във форума?

И aз съм "Зa" тaкъв рaздел. Ще е много полезен и зa нaчинaещи и зa нaпреднaли.

Мда, така ще е. Обаче си има едни 28%, които не са много ЗА идеята. Ще изчакаме и ще видим. Дано не ги плаши това, че ще е ново, не толкова, че ще е малко по-хард материя. Но аз лично не следя политиката освен при репорти и нещо, което искам да кажа, както и Кофата де. :)
 
От: Има ли нужда от Developing раздел във форума?

Aми и 72% хич не е мaлко. В крaйнa сметкa почти нямa нещо зa което всички дa сa съглaсни и aко се търси нaд 90% едвa ли ще се постигне. Всеки си имa мнение
 
Re: От: Има ли нужда от Developing раздел във форума?

Aми и 72% хич не е мaлко. В крaйнa сметкa почти нямa нещо зa което всички дa сa съглaсни и aко се търси нaд 90% едвa ли ще се постигне. Всеки си имa мнение

Не, то е ясно, че болшинството печели в едно общество. Въпросът е, че и другия % не е малък, за това. :)
 
От: Има ли нужда от Developing раздел във форума?

Блинки, гласували са само 24 човека. Това няма и 1% от потребителите.
 
Последно редактирано:
От: Има ли нужда от Developing раздел във форума?

За с две ръце ще помагаме и ще ни помагат :) :) Супер според мене.От мен лично ще има доста теми и мнения там за Деволп решения на проблемите :) :)
 
Re: От: Има ли нужда от Developing раздел във форума?

За с две ръце ще помагаме и ще ни помагат :) :) Супер според мене.От мен лично ще има доста теми и мнения там за Деволп решения на проблемите :) :)
Обещаваш бате, нали? В коя област. Добре, ще изчакаме и тази седмица да се натрупат малко повече мнения и ще вземем решение. Но май клоним към такава секция - подфорум. ;)
 
От: Има ли нужда от Developing раздел във форума?

За първи път виждам предприемачи, които се оплакват, че ще има търсене на вид услуга в този форум. Писането на домашни/курсови работи е един доста добър пазар за freelancer-и :)
 
Re: От: Има ли нужда от Developing раздел във форума?

За първи път виждам предприемачи, които се оплакват, че ще има търсене на вид услуга в този форум. Писането на домашни/курсови работи е един доста добър пазар за freelancer-и :)

Да, кой е казал, че това не е пазар също?

Аз където ми е трябвало курсова в Техническия, все съм си плащал. :) Даже се натискат да си плащат, защото безплатното нали знаете - едно мотане, бавене, непрофесионално, без желание и прочие. ;)
 
От: Има ли нужда от Developing раздел във форума?

Категорично "ДА". Несъмнено сред аудиторията на форума има програмисти, които има с какво да помогнат на начинаещите.
Малко извън темата, но няма да е зле да има и подраздел за операционни системи. (Ако вече има такъв, моля да бъда извинен.)
 
От: Има ли нужда от Developing раздел във форума?

Аз съм "Да", и без да е разделено вътре на различните езици. В момента възприемам Webmaster Help като такъв раздел, само че там се пишат и разни други неща.
 
Re: От: Има ли нужда от Developing раздел във форума?

Аз съм "Да", и без да е разделено вътре на различните езици. В момента възприемам Webmaster Help като такъв раздел, само че там се пишат и разни други неща.

Да, това и още няколко причини са, поради която и се създаде темата, за да ви питаме. ;) Мисля, че е категорично вече. Сега се надявам да има достатъчно програминг теми, за да се обособи нещо, защото пък и да се направи и да е празно, ще изглежда зле. Но май си има.
 
От: Има ли нужда от Developing раздел във форума?

Вече сме готови с темите и чакаме на полусъединител! Пускай раздела.. :)
 
Re: От: Има ли нужда от Developing раздел във форума?

Вече сме готови с темите и чакаме на полусъединител! Пускай раздела.. :)

Добре. Значи малко работа ще се отвори тук. Ще го видим това и къде ще бъде най-добре позиционирано, но се сещам. ;) Ако имате и други препоръки, ще се радвам да се включите в темата, за да ги дискутираме. :)
 
От: Има ли нужда от Developing раздел във форума?

Аз съм ЗА, но трябва да има строга модерация, защото всички знаем какво става в раздели на такава тематика...
Някои колеги вече споменаха какви биха били евентуалните пречки.
В крайна сметка обаче, хубаво е да има раздел, в който да можеш да получиш помощ, когато не можеш да се справиш сам, раздел, в който да помогнеш, когато ти е възможно. :)
 
Айде честито. От днес си имаме нова секция за Web Developing: http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=78

И за да е пълна изненадата и за Дропшипинг: http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=79

И двете са логично поставени под други под-секции. Достъпни са от началната страница. Скоро ще им се сложат и описания. ;)
 
  • Like
Реакции: Sky

Горе