Има ли някой дето си е купил xRumer?

Статус
Not open for further replies.

alus1onZ

Member
Току ще ми хрумна доста добър метод, но ми трябва някой с xRumer, че ще ми дойде малко нанагорнище да пиша по толкова много форуми.

Предлагам JV, с някой ако притежава това чудо :)
 
От: Има ли някой дето си е купил xRumer?

Това съм го чувал от рекетьорите, продавачите на наркотици и тези, които се занимават с отвличания. Парите са хубава работа, но не си струва да се поддаваш на тъмните сили за тях.
 
От: Има ли някой дето си е купил xRumer?

Да, аз съм от "Октопод" и "Наглите". Майко мила, просто питах за някой с платен xRumer, престъпление ли е това?
 
От: Има ли някой дето си е купил xRumer?

Не е престъпление, но не се толерира бате. За това так се тетира това, като го питаш. И аз не искам утре да си видя форума тук успамен с виагри, електроника, застраховки и други такива. Надявам се, че разбираш и тази гледна точка. ;) Иначе няма лошо да питаш, но просто отговорите няма да са положителни. Тук предимно онлайн маркетинг се прави, а не спам. Има разлика. ;)
 
От: Има ли някой дето си е купил xRumer?

Кой е казал, че ще спамвам с aff линкове форуми? И кой е казал, че въобще ще постовете ще приличат на спам и спам не беше ли, нежелана реклама? Защото, ако е така значи 90% от membership сайтовете тормозят със "спам" потребителите си. + това няма да се поства в български форуми ;)
 
От: Има ли някой дето си е купил xRumer?

дали ще е БГ или не форума, пак си е спам :) спам, нежелана реклама, непоискано търговско съобщение, все едно и също е :)
 
От: Има ли някой дето си е купил xRumer?

The internet is for spam :D
Хайде сега нека всички дето се изказаха против спама, да си кажат, те колко често минават и спамят социалките и тн... това, че го правите бавно и на ръка пак е спам пичове :)

Иначе да, спама е кофти нещо, ама нека не сме чак толкова крайни.
 
От: Има ли някой дето си е купил xRumer?

Това е част от бизнеса..
Хората продават наркотици а други умират.
Просто бизнес :)
 
От: Има ли някой дето си е купил xRumer?

Аз отскоро ползвам Xrumer . :)
Още го разучавам , че не е толкова лесно. Намерих tutorial , който покрива всяка една функция .. но струва 200 $...:(
 
Статус
Not open for further replies.

Горе