Има ли онлайн магазини, които търсят партньор?

Ivajlo Angelov

New Member
Здравейте,
Имам способности в търговията и мога да помогна на някой интернет-магазин в лошо положение.
Ако някой не продава много, но има:
- Опцията за чат с клиенти -може и по скайп-
- E-mail съпорт

Мога да се пробвам да му помогна.
За повече информация-пишете в темата.

Да предупредя, че не съм програмист, мога само да извършвам писмен контакт с клиентите Ви и да ги привлека към магазина с реална информация и деликатно ухажване.
Давам съвети също така за стимулиране на клиентите да купуват от Вас.
 
От: Има ли онлайн магазини, които търсят партньор?

Първата стъпка в работата е да погледна сайта и да Ви дам няколко безплатни съвета, а после ще решите имате ли нужда от допълнителна помощ.
Съветите за всеки са индивидуални, затова не обичам да пиша разни общи теми.
Подчертавам, че първо давам БЕЗПЛАТНИ съвети.
 
От: Има ли онлайн магазини, които търсят партньор?

Здрасти, скоро стартирах един онлайн магазин

Ще ми е интересно да си кажеш мнението, може и на лично!

Сайта е: www.igrachka.com
Малко извън темата, но менюто ти горе не излиза добре. Последното "Промоции" пада на втори ред. Явно трябва или да смениш нещо по шрифта или да разшириш малко резолюцията на сайта.
 
От: Има ли онлайн магазини, които търсят партньор?

@mvmrik - Със какъв браузър работиш, да не би да си зумнал нещо?

И с chrome и с firefox ми излиза така, с Linux - Kubuntu съм, може и това да има значение.
 
От: Има ли онлайн магазини, които търсят партньор?

Най-вероятно това е причината, защото при мен има достатъчно место след бутона промоции (не стига до края на лентата дори).
Би ли ми пратил един скрийншот?
 
От: Има ли онлайн магазини, които търсят партньор?

Мнението ми за сайта е много добро-изработен е много добре, ако искаш обаче повишаване на продажбите ще ми трябва списък с продадените артикули през последния месец
Останалите хитринки ще ти ги кажа на ликна кореспонденция.
 
От: Има ли онлайн магазини, които търсят партньор?

Между другото: махни раздела "промоции" и сложи промоционалните продукти при останалите, просто им сложи по 1 червен етикет "промо", защото този раздел някак си ми изглежда като "преоценени стоки", те стоят отделени от останалите.
 
От: Има ли онлайн магазини, които търсят партньор?

Здрасти Иво
Добре дошъл и успех!

Сега това е нова и интересна услуга.

Но все пак си нов представи някой проекти върху които си работил, какво си постигнал, референции някакви ...

И най вече любимия ти проект с който се гордееш
 
От: Има ли онлайн магазини, които търсят партньор?

Здравей,
Аз съм нещо като шеф Манчев по телевизията-помагам на хора, които имат проблеми със онлайн магазините си или новосъздадените си игри.
Работата ми е да вляза в ролята на потребителя и да видя какво му липсва на сайта, защо няма успех и как може сайта да донсе печалба.
Питали са ме много пъти дали разработвам сайтове или пък дали съм програмист-не, не съм-аз просто ровя из интернет и откривам какво търсят потребителите и какво им влияе най-много. За съжаление не мога да споделя точно върху кои сайтове съм работил по някъкав начин, тъй като повечето от клиентите изрично молят за конфиденциалност.
Но, мога да уверя хората, че не съм някъкав измамник-просто вдъхновявам хората, отварям им очите за някои работи, помагам им с каквото мога и чак ако вече искат някаква услуга, различна от даването на съвети има някакво заплащане, което обикновено е 5% от печалбата от дадена кампания.

Това е накратко....
 
От: Има ли онлайн магазини, които търсят партньор?

Без референции, трудно някой ще ти се довери. Аз лично, не бих. Защото както твърдиш, че ще помогнеш, така и може да навредиш. Успех все пак.
 
От: Има ли онлайн магазини, които търсят партньор?

Разбира се-така е.
Но все пак има много хора, които са пред затваряне на магазините си и няма какво да губят-доверяват ми се и току-виж след 3 месеца са на печалба и се издигат лека-полека към върха.
Народа го е срам да каже, че има нужда от помощ, затова иска дискретност. Няма как да не я спазя, щом искат.
 
От: Има ли онлайн магазини, които търсят партньор?

Добре "шеф Манчев"

Аз може да рискувам и да ти се доверя.
1 условие без блякхат

http://deephunt.info/ това е магазина ми

после ще ти направя адним

Ако нещо още според теб трябва да му се до направи само ми кажи какво.

Ще му сложа и чат за да поемеш съпорта също и емайл

Имаш ли предпочитания кой модул за чат да ползваме? аз обикновено слагам mibew но ако държиш на zopim или друг няма проблем.
Имам модул и за FAQ ако мислиш че ще е полезно

давам 4%
 
От: Има ли онлайн магазини, които търсят партньор?

а защо си в червено?
 
От: Има ли онлайн магазини, които търсят партньор?

Интересен ще ми е резултата.
До колкото разбрах, даваш съвети ако нещо е кофти по сайта от потребителска гледна точка. /като например кофти менюта или неправилно разположени/
Не даваш SEO съвети или услуги от този тип?
А когато има интерес от клиент който вече е проявил такъв и е направил примерно запитване си убедителен за крайна продажба? Или пропускам нещо в услугата?
Защото когато има интерес почти на 100% има поръчка особено при сайтове с видими цени /не такива които се калкулират според обеми или по-специфични услуги/
 

Горе