Има ли платени "тролове" във форума?

От: Има ли платени "тролове" във форума?

Айде стига сме се занимавали с безсмислени спорове, тук сме да правим бизнес или да приемаме

Еми що започвате тема, (да де не ти) обаче и се включваш? Нали се сещаш, че човек за да има солиден реп. тук то трябва да си го е заслужил, мен не ми харесва като се клеветят стари и доказани потребители зареди убежденията им като тролове.
 
От: Има ли платени "тролове" във форума?

От моя коментар не можеш ли да си направиш извода, че и тука има голяма вероятност да има платен писач, който да защитава нечии интереси?

Платен в буквалния смисъл може и да няма (макар, че за Тест имам много сериозни подозрения), но има такива като мантата, които са си политици и влизат тука да си правят пропагандата, да си плюят по опонентите и тн. Така че на него може да не му се плаща на пост като на останалите, но пак си има изгода.

Колкото до Аланчо, силно се съмнявам, че е платен, щото си личи че са му промили мозъка, та няма и нужда да му плащат :)
 
От: Има ли платени "тролове" във форума?

Колкото до Аланчо, силно се съмнявам, че е платен, щото си личи че са му промили мозъка, та няма и нужда да му плащат :)

От твоя по-промит надали е имало някога. :lol:
 
От: Има ли платени "тролове" във форума?

Еми що започвате тема, (да де не ти) обаче и се включваш? Нали се сещаш, че човек за да има солиден реп. тук то трябва да си го е заслужил, мен не ми харесва като се клеветят стари и доказани потребители зареди убежденията им като тролове.

Включвам се, защото ми е скучно в момента. :D Пък вие нали си се знаете старите кучета, какво ви пука, че някой новак ви клевети?

Against, ако Аланчо е човека със Станишев за профилна снимка и на мен ми прави впечетление, че винаги гледа да плуе ГЕРБ и да вхали времената на тройната коалиция. Нямам престава обаче за какво му обръщате внимание.
 
От: От: Има ли платени "тролове" във форума?

Включвам се, защото ми е скучно в момента. :D Пък вие нали си се знаете старите кучета, какво ви пука, че някой новак ви клевети?

Against, ако Аланчо е човека със Станишев за профилна снимка и на мен ми прави впечетление, че винаги гледа да плуе ГЕРБ и да вхали времената на тройната коалиция. Нямам престава обаче за какво му обръщате внимание.

Ама ти на агейнста ли вафлите ще хапваш на тоя промит герберски мозък. :D Много си объркал посоките човек, квото и да е ама бойко да спре да сере!
 
От: От: Има ли платени "тролове" във форума?

ако Аланчо е човека със Станишев за профилна снимка и на мен ми прави впечетление, че винаги гледа да плуе ГЕРБ и да вхали времената на тройната коалиция. Нямам престава обаче за какво му обръщате внимание.

Това беше едно от най-бързите бръмвания :) Как за отрицателно време се разкрихме, че сме стар юзер с нов, 2-ри или 7-ми ник....ей така за троленето ахахах :D

Няма как нов юзер, регнат "преди малко" да свърже старият ник на реминд с аватара :wink:

Незнам бинки дали ще му стиска някой ден да каже тука колко дубала има всеки един юзер, аз съм само с 2 признавам - един активен и един неактивен...айде са казвайте и вие вебмастери ниедни :twisted::beer:
 
От: Има ли платени "тролове" във форума?

Платен в буквалния смисъл може и да няма (макар, че за Тест имам много сериозни подозрения), но има такива като мантата, които са си политици и влизат тука да си правят пропагандата, да си плюят по опонентите и тн. Така че на него може да не му се плаща на пост като на останалите, но пак си има изгода.

Колкото до Аланчо, силно се съмнявам, че е платен, щото си личи че са му промили мозъка, та няма и нужда да му плащат :)

Агейнст какво да направя като аз се махнах от политиката ама политиката не се маха от мене :)

Това ти е в кръвта и колкото и да си викам няма да пиша повече в политическите теми все ме засърбят ръцете то и при тебе май е същата работа само дето са ти други политическите убеждения
 
От: От: Има ли платени "тролове" във форума?

Against, ако Аланчо е човека със Станишев
Тук фърчи вече n-ти профил, регнат 2013 пък знае старите никове на потребители от преди илядо години, даже и фамилиарничи
 
От: От: Има ли платени "тролове" във форума?

Като доказателство ще ме накарате, да взема да ви направя едно цветничко клипченце специално за всички ГРОБАРИ и цялото ви 4 годишно "Управление" в което ще събера всичките ви изказвания пред всички медии, и от които ще се види само едно единствено нещо "Тройната коалиция е виновна"!!!!
 
От: Има ли платени "тролове" във форума?

По нЕкое време и аз си задавах такъв въпрос.
Но си мисля, че не може да има толкова тъпи тролове на заплата. Или може? :rolleyes:

Според мен е до скудоумие.
 
От: От: Има ли платени "тролове" във форума?

Това беше едно от най-бързите бръмвания :) Как за отрицателно време се разкрихме, че сме стар юзер с нов, 2-ри или 7-ми ник....ей така за троленето ахахах :D

Няма как нов юзер, регнат "преди малко" да свърже старият ник на реминд с аватара :wink:

Незнам бинки дали ще му стиска някой ден да каже тука колко дубала има всеки един юзер, аз съм само с 2 признавам - един активен и един неактивен...айде са казвайте и вие вебмастери ниедни :twisted::beer:

Това, че съм ново регистриран, не означава, че преди това не съм следял форума. Пък и като гледам няма много хора, които са фанатисти тук, освен него и още няколко човека. Пък и казвам АКО, като чуете тази думичка, означава, че човека предполага до известна степен.

И да сме наясно с едно нещо, не харесвам нито ГЕРБ, нито ДПС, нито Станишев, нито някой друг. Просто съм с надеждата, че някой ден ще се появи някой кадърен, който ще постави необходимите реформи.
 
От: Има ли платени "тролове" във форума?

Но си мисля, че не може да има толкова тъпи тролове на заплата. Или може? :rolleyes:

По скоро обратното е тъпо - да се дава заплата специално за това.
 
От: От: Има ли платени "тролове" във форума?

Като доказателство ще ме накарате, да взема да ви направя едно цветничко клипченце специално за всички ГРОБАРИ и цялото ви 4 годишно "Управление" в което ще събера всичките ви изказвания пред всички медии, и от които ще се види само едно единствено нещо "Тройната коалиция е виновна"!!!!

Трудна работа нещата се простират много по назад във времето както се изказа един депутат от ГРОБ "Днес се навършват 500 години от освобождението ни от Турско робство"

Ето хората искат да сме се освободили преди 5 века ама мръсните комунисти са написали по учебниците че това е станало преди има нема сто и тридесетина години.

Кажете ми как да просперира тази държава като комунистите всичко саботират.
 
От: Има ли платени "тролове" във форума?

Да да, тамъм да се появи...иииии хоп паднал у ряката :D без да иска
 
От: Има ли платени "тролове" във форума?

Аз като ви казвам, че д-вата трябва се съкрати 3 пъти с голяма брадва и да преразпределя до малка част не ми вярвате. Като настане този момент, в нашия форум за грам политици няма се говори, а какви са перфектни условията за бизнес.
Само си казвам дано... :) Да имам власт го направя ама .....
 
От: Има ли платени "тролове" във форума?

Ами не мога освен като изключим такива новички като теб и създателя на темата, всички други си ги знам доста добре. Виж сега, ако ти и той сте полазили форума с тази цел то ще си проличи и скоро ще грейнете като звезда на коледна елха. ;)

Регнат съм в този форум от 2009 година а гледам че нещо ме споменаваш няколко пъти. Ако бях трол щях да съм най-умрелия такъв сигурно и нямаха да ми дават заплата а щях аз да имам да давам :) :) ... Писна ми от изцепки все за партии и някакви си лидери във всяка тема, която се пусне. Тук съм за да правя бизнес като повечето нормални предприемачи и искам само релевантни постове да чета а не отклоняващите с простотии. Не се познаваме Uni-web, но никога не е късно да се запознаем. Работил съм сигурно над 100 човека от този форум и другия и винаги съм бил коректен към всички.
 
От: Има ли платени "тролове" във форума?

Регнат съм в този форум от 2009 година а гледам че нещо ме споменаваш няколко пъти. Ако бях трол щях да съм най-умрелия такъв сигурно и нямаха да ми дават заплата а щях аз да имам да давам :) :) ... Писна ми от изцепки все за партии и някакви си лидери във всяка тема, която се пусне. Тук съм за да правя бизнес като повечето нормални предприемачи и искам само релевантни постове да чета а не отклоняващите с простотии. Не се познаваме Uni-web, но никога не е късно да се запознаем. Работил съм сигурно над 100 човека от този форум и другия и винаги съм бил коректен към всички.

Че ти сам си пишеш и четеш в оф топика, да не съм ти аз виновен. Пиши в seo и "правете пари онлайн" раздела и няма да имаш ядове, ама той замря.
 
От: Има ли платени "тролове" във форума?

Да, това е вярно, май не трябва да се отклонявам от главните теми, че се навлиза в дълбоки води :)
 
От: Има ли платени "тролове" във форума?

Аз като ви казвам, че д-вата трябва се съкрати 3 пъти с голяма брадва и да преразпределя до малка част не ми вярвате. Като настане този момент, в нашия форум за грам политици няма се говори, а какви са перфектни условията за бизнес.
Само си казвам дано... :) Да имам власт го направя ама .....

Блеки, ти като част от политическия елит на форума и ти ще литнеш не се надявай, че ще останеш. :D
 
От: Има ли платени "тролове" във форума?

Май дойде време и аз да се изходя в темата.
Не смятам, че платени тролове тук. Иначе тролове си има, но явно си го носят в себе си. Все още не мога да разбера как може някой да защитава така вманиачено хора, които не са му никакви, а и са направили достатъчно бели. Няма идеални хора, но за да си заслужи някой така вманиачено да го защитавам трябва да е направил много за обществото.
 

Горе