Има ли полза от репутацията и трейдъра?

От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Може да поиграем покер?
Айде един турнир да направим
и кебапчета ще се намерят... 8)

Сериозно?! Можеш ли да играеш покер ... добре де, явно можеш. Интересно ли ти е? Защото аз много обичам. Честно. И това е една много добра оферта, но ... само ако обещаеш да не ме манипулираш! :|
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Мен няма от какво да ме пазиш! Аз съм голямо момиче ;) И в казарма да вляза вероятно бих се справила сама.

А и след трогателния анализ на д-р Амон за моето крехко робско същество, ще съм даже чудна, мога и да се издигна даже в чин :twisted:
Ами по дефолт съм мъж програмиран да пазя нежни женски създания, но ако си боец, май трябва да преборим сили и да се знай кой на кой ще козирува, значи готви се за свободна борба с всички произтичащи от това последствия :rolleyes:
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Сериозно?! Можеш ли да играеш покер ... добре де, явно можеш. Интересно ли ти е? Защото аз много обичам. Честно. И това е една много добра оферта, но ... само ако обещаеш да не ме манипулираш! :|
Белота го знам, ама ако ще играем покер май ще ми трябват частни уроци :rolleyes:
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Ами по дефолт съм мъж програмиран да пазя нежни женски създания, но ако си боец, май трябва да преборим сили и да се знай кой на кой ще козирува, значи готви се за свободна борба с всички произтичащи от това последствия :rolleyes:

Чак борец и борба, моля те... Някой танц може да изтанцуваме, без да е задължително някой на друг да козирува :)
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Белота го знам, ама ако ще играем покер май ще ми трябват частни уроци :rolleyes:

В нета много бързо и лесно се учи! ;) Аз от там се научих и после с малко помощ от един приятел играхме заедно по ФБ, ама чак до турнири не съм стигала. Доста съм импулсивна за тази игра. А там се иска много прецизно търпение и наблюдение на противника ;) То всъщност това му е интересното. Психо-играта, а не толкова какви карти са ти се паднали :twisted:
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Чак борец и борба, моля те... Някой танц може да изтанцуваме, без да е задължително някой на друг да козирува :)

С феминистки лягам, само ако ще ми козируват и те това, щото си е борба
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

В нета много бързо и лесно се учи! ;) Аз от там се научих и после с малко помощ от един приятел играхме заедно по ФБ, ама чак до турнири не съм стигала. Доста съм импулсивна за тази игра. А там се иска много прецизно търпение и наблюдение на противника ;) То всъщност това му е интересното. Психо-играта, а не толкова какви карти са ти се паднали :twisted:

Не го възприемам по този начин, ако ме обучат с любов, съм сигурен , че ще съм най добрия
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Скоро ще има бира с кебапи, тъй ми се виждат нещата. Шефовете да подготвят черпилката. :D
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Не го възприемам по този начин, ако ме обучат с любов, съм сигурен , че ще съм най добрия

Любов казваш. Хъм. Я да видим дали е останала по рафтовете ... надежда, вяра, топлина, нежност ... не! На мястото на "любов" е празно. Свършила е. ;)
Ще поръчам.
Но има вероятност, да се наложи и ти да имаш поне малко.

Така или иначе, ще видим като се видим. Но недей с големите очаквания, че понякога става сложно. А сложните неща никой не ги харесва.

Мисля си обаче, защо така Лилито е наплашено нещо. Да не си мисли, че Амона ще й направи нещо лошо? Аз съм сигурна, че той не е такъв човек и само хубави неща ще й предложи. Така че смелост е нужна, братя и сестри. Кураж, така да се каже! :twisted:
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Ей, ако смяташ, че ти мисля лошото няма да играем заедно покер
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

кЪ няма да съм наплашена - с това наднормено тегло и целулит. Амунчо като ме види, хич няма да ме одобри.
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Любов казваш. Хъм. Я да видим дали е останала по рафтовете ... надежда, вяра, топлина, нежност ... не! На мястото на "любов" е празно. Свършила е. ;)
Ще поръчам.
Но има вероятност, да се наложи и ти да имаш поне малко.

Така или иначе, ще видим като се видим. Но недей с големите очаквания, че понякога става сложно. А сложните неща никой не ги харесва.

Мисля си обаче, защо така Лилито е наплашено нещо. Да не си мисли, че Амона ще й направи нещо лошо? Аз съм сигурна, че той не е такъв човек и само хубави неща ще й предложи. Така че смелост е нужна, братя и сестри. Кураж, така да се каже! :twisted:
Ииихий, аз да няма да я купувам, че да я търся по рафтовете...
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

кЪ няма да съм наплашена - с това наднормено тегло и целулит. Амунчо като ме види, хич няма да ме одобри.

Какво сега? Ще те върне ли? Няма. Ще облечеш нещо секси,повече ще се усмихваш и ако имаш някакви красиви очи няма да ги сваляш от неговите- хипнотизирайки го 8)- и ще видиш, че карането на сърф може да е много приятно и ... не-за-бра-вимооооооо!

Струва ми се, все пак, че в младите има някакъв страх и предубеденост, които не са добри за самочувствието и въобще цветността в живота ;)
Трябва да се импровизира и да се живее с удоволствие. А не с притеснения и напрежение 8)
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

За съжаление, съм ниска, трътлеста, с грозни очи и малки цици и не нося секси дрехи. Но мога да готвя мусака и шкембе чорба.
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Каква е драмата между Cassiopeia и Лили Гагарин?

Няма драма...
И аз като теб, давам своя малък принос за бирата и кибапчитата по случай 1-милионния пост...
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Каква е драмата между Cassiopeia и Лили Гагарин?

Аз ще ти го кажа в прав текст, пък нека да съм "лошият"!

Разбраха, че Амун е млад, хубав и с обещаващ бизнес и в момента се "перчат", за да го впечатлят.

Мога да продължа, но не знам как се слага 18+, заградено с кръгче, но ти ще се досетиш? :lol:
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Уф, не съм се и съмнявала, че пенманчо ще разкрие пъкления ми план да сваля Амун :lol:
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Амуна, ако те не иска аз те вземам, щото си ме кефиш, но да видим амуна и касиопея как ще се оправят. :D
кЪ няма да съм наплашена - с това наднормено тегло и целулит. Амунчо като ме види, хич няма да ме одобри.
 

Горе