Има ли полза от репутацията и трейдъра?

От: От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Темата сигурно ще я даде спонсора с кибапчетата или не съм разбрал, щото чакам за тема и се самонадъхвам и бягам на място

Мчи ниой не заяви желание за успех...

Дайте 50 участника и глей ко става ще се разцепим от спонсори...
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Това е много вдъхновяваща самодейност. Мисля да включа детето. Да се учи и развива 8) а и ще е щастливо с първите си честно изкарани пари :clap:

А иначе поздравче за Лека нощ :)

[video=youtube;ALgmDyPujro]http://www.youtube.com/watch?v=ALgmDyPujro[/video]
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Дай тема и каква аудитория търсиш, щото аз не съм детски писател, мога да разказвам приказки, обаче мръснишки и трябва да се слага знака 18 в кръг
Айде записвам се първи за конкурса
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Дай тема и каква аудитория търсиш, щото аз не съм детски писател, мога да разказвам приказки, обаче мръснишки и трябва да се слага знака 18 в кръг
Айде записвам се първи за конкурса

Ти сега дискриминараш детските писатели :(
Истинските профита могат да пишат на всяка тема.

Днес например ми стана забавно като ме питаха: "Мамо това лош виц ли е?- а именно- Още от времето на Хан Кубрат се знае, че с много селски пръчки на едно място никой не може да се справи.. :lol:- ми Не!"

И аз "влизам", независимо от темата 8)
 
От: От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Мчи ниой не заяви желание за успех...

Дайте 50 участника и глей ко става ще се разцепим от спонсори...

Ахам, и за къв ти са 50 участника, за пълнеж ли? То се знае КОЙ ще е победителят- СЕ МОА
Шоуто може и да стане и с по малко участници в интерес на истината, но който дава кибапчетата, той определя менюто
 
От: От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Мчи ниой не заяви желание за успех...

Дайте 50 участника и глей ко става ще се разцепим от спонсори...

И повече от 50 ще има. Ама ти се скри - сакън да не ти изядат кибапчитата и за конкурса ни вопъл, ни стон.
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Аз размислих и се оттеглям. Така да се каже, не ме интересува оферта или каквото и да било, в което участват рептили.

Ще стискам палци за всички достойни, различни от злобни и съскащи-незадоволени видове!

Нека силата бъде с вас. :|
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Ах, та нали детето щеше да участва, а сега майката се оттегля :lol:
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Гагарин, Касиопея! :( Защо не си направите тема - "Прегръдките на змиите" и там да си практикувате "трибадиите"! :D

Успех! :roll:
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Гагарин, Касиопея! :( Защо не си направите тема - "Прегръдките на змиите" и там да си практикувате "трибадиите"! :D

Успех! :roll:

Хм, за момент се изкуших - цяла специална тема, където тази особа да ме нарича безнаказано "дрисла", "змия", "влечуго", "рептил"...

Но всъщност нямам нужда от чак толкова специално внимание - все пак не си търся партньор в момента :)

Между другото, показах единствено добри намерения и ентусиазъм относно евентуалния конкурс. Не мисля, че с нещо съм заслужила обиди и намеци.
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Гагарин, Касиопея! :( Защо не си направите тема - "Прегръдките на змиите" и там да си практикувате "трибадиите"! :D

Успех! :roll:

Защото не си ме помолил учтиво. Но вече и да го направиш, аз решавам дали да правя теми и да удостоявам с внимание ... (абе, как е женски род на "бастун"? Много ми харесва като обръщение/епитет) определени потребители.
Ти ще се включиш ли в този така вълнуващ конкурс? Внимавай, да не настъпиш някое влечуго :lol:
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Мда, конкуренцията не понася добре на всеки. В конкурентна среда празните претенции не издържат, когато лъснат голите факти. А фактите са ясни.
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Ах, та нали детето щеше да участва, а сега майката се оттегля :lol:

Знаеш ли, сега ще пробвам нещо. Да видим, дали ще се усетиш.

Една приятелка ме посъветва, да те игнорирам. Аз я послушах. Как ме убеди? Каза ми, че ти правя живота цветен като ти обръщам внимание. Сега обаче си мисля, че бих могла да съм добра и да ти го правя цветен :) Така, да те усмихвам, дори усмивката ти да не е предизвикана от нещо смешно в мое мнение, а просто така неволно. Докато си мислиш "тая сега си мисли, че ще й отговоря злобно, но аз ще я забия с нещо наистина много компетентно, с повече английски думички, за да се гърчи, да ги търси по преводачи. И после да се пробва да ми отговори по същия начин и аз да покажа на всички, колко е зле и с тоя иначе елементарен език- английския!"(и така си присвила очички и клатиш главичка ...)

Аз няма да участвам в конкурса, защото не мога да се меря с толкова добри писатели на статии.
Аз съм добра в поркането на ром. Ако се организира надпиване, влизам от раз без да ме молите. Даже и без награда 8)
А детето пък предцених, че може да не му е интересно още. Ако темата не е свързана с електронни игри или нещо интересно за дивите животни. Така че, не е отказано участие на 100% процента, но все пак не го бройте.

Това е по контекста на питането ти.

А иначе, съвсем официално моля да извиниш обидните думи, с които съм се обръщала към теб!
Обещавам повече да не го правя. Заклевам се! В ... телефона ми "нокия"-модел 2001 г.

Приятен ден и хубава вечер ти пожелавам.
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Ами, би трябвало отдавна да си се усетила, че не е редно да обиждаш потребителите с подобни думи. Мисля, че си достатъчно възрастна за това.
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

А- мани ме мене. Да съм се усетила! Къде ти. Идвам от някакво село, където се говори на "ма" с жените, ти за някакви обиди. Божке! Не си ги слагай на сърцето... че тежат.
"Върни ми ги!"
Ако не знаеш притчата за монаха, ще ти я кажа.

Учителят: Когато някой ти донесе подарък, но ти не го искаш, какво правиш? Подаръкът за кого е?
Ученикът: Взимам си го обратно. Остава си за мен.
Учителят: Така, когато те дарят с обиди, злоба, завист, не ги приемай. Връщай ги на носителя.

Ей, ама признай си, че с кеф написа "възрастна"! Така е. Аз съм една възрастна, застаряваща, направо леко съсухрена женица. Какво да правя? Организъм- застарява.
Всеки ще дойде на мойто един ден.
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Висшият ми интелект ми говори, че двете лелчета трябва да си разменят никовете...
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Висшият ми интелект ми говори, че двете лелчета трябва да си разменят никовете...

Стига де! Налага ли се? Много си го харесвам моя. Моля те ... не ми го причинявай!
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Моля, моля. "Лелче" съм само за субекти на възраст колкото племенниците ми - около 2-годишни.
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Моля, моля. "Лелче" съм само за субекти на възраст колкото племенниците ми - около 2-годишни.

А за умерено разгонен, трийсеитаквоата годишен екземпляр с приятно епилирани крака, падащ си по 20-25 годишни /не тлъсти/ радости ?

Да приложа малко снимки ако трябва :lol::lol::lol::lol::lol:
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

А за умерено разгонен, трийсеитаквоата годишен екземпляр с приятно епилирани крака, падащ си по 20-25 годишни /не тлъсти/ радости ?

Да приложа малко снимки ако трябва :lol::lol::lol::lol::lol:

Жалко, че съм леко тлъста. Иначе се влюбих в краката ти последния път. Моля те, не ги показвай пак, защото може да получа виртуален оргазъм.
 

Горе