Има ли потърпешви от проблема с търговския регистър?

Фалита на Олимпик се знаеше още преди месец и половина. Всички брокери бяха известени, че спират да правят нови полици. Пепи, подбирай си източниците на информация бе човек. Какви са тия малоумни сайтове, които цитираш.
 
Искам и аз да оставя нещо :D да има за размисъл. Това е нашето електронно правителство, инвестирани милиони за нещо неработещо. Оставям това тука :D DMS Government ЦЪК
 
Искам и аз да оставя нещо :D да има за размисъл. Това е нашето електронно правителство, инвестирани милиони за нещо неработещо. Оставям това тука :D DMS Government ЦЪК
Скоро ще го оправят, но нека запазим спомена:

Screenshot_2018-08-17-14-01-00-381_com.facebook.katana.png

:)
 
Скоро ще го оправят, но нека запазим спомена:

Виж файлът 16857

:)
Те трябва да си оправят всичките сайтове, не само този, или търговския регистър... Преди 2 години като завърших сайта на МОН беше 60% офлайн през времето когато излезнаха оценките от матурите... Едни 30-40к може да си наемат добър съпорт за всички сайтове, макар че най-вероятно те дават поне 60к по документи :D да не коментираме тази тема тука щото ми е болна
 
Те трябва да си оправят всичките сайтове, не само този, или търговския регистър... Преди 2 години като завърших сайта на МОН беше 60% офлайн през времето когато излезнаха оценките от матурите... Едни 30-40к може да си наемат добър съпорт за всички сайтове, макар че най-вероятно те дават поне 60к по документи :D да не коментираме тази тема тука щото ми е болна
Да. И всички изглеждат като от едно време, никакви обновления по визия, да не говорим по технологии.

Преди време участвах в комисията за създаване на регистър за диабетиците в бг, остана само на маса това. Нещо хубаво не видя свят. Много ми стана тъжно. ;)
 
е именно това е управленската / чиновническата грешка ;) Сигурен съм, че за тия пари можеше да се направи решение с много по-висока степен на redundancy. Но от усвоен бюджет до рационално използван бюджет има огромна разлика, особенно при държавните поръчки. Но принципно "специалисти" като cross могат да направят технологични чудеса с бюджет от 200 лв. Сигурен съм, че е запознат с цялото storage portfolio на HP.
Аз съм front-end developer, така че не съм запознат достатъчно добре с цялото storage portfolio на HP, за да направя технологични чудеса с бюджет от 200лв.

Впрочем ако ти трябва обучение по някой програмен език - пиши ми, ще измислим нещо дори и за твоя бюджет.
 
Аз съм front-end developer, така че не съм запознат достатъчно добре с цялото storage portfolio на HP, за да направя технологични чудеса с бюджет от 200лв.

Впрочем ако ти трябва обучение по някой програмен език - пиши ми, ще измислим нещо дори и за твоя бюджет.
Какъв си???? Сам ли реши да се наречеш "Front End Developer"????


@Torbalan Trolski enjoy the party
 
Съвсем нормално. Работил съм служител към министерство. Там е пълна бъркотия. Едни наши хора опъват едни х пари за некачествена работа, бъркотии, неуредици. Идиотщина. Пълни идиотщини. Калпав софтуер, който може да се обясни в две страници със 600 страници документация. Още има на много места работят с по 1001 досовски програми. Месечно съм обработвал хиляди формуляри на такива неща. Само глупости, като например на допотопен комп да слагат Windows 10, щото имали сключена "обществена" поръчка.

Специално мойто тъпичко шефче ще го запомня как от шаш шляпаше половин час с 30 см тиксо от картон на обувката.
 
Последно редактирано:
Ама то и сайта на правосъдието го няма, да очакваме ли Цецка да е следващата. :)
Ами току-така не може да се уволни удобен и "отлежал" комунистически кадър.
 

Горе