Има ли смисъл да обявя за продажба домейн на 3 години?

От: Има ли смисъл да обявя за продажба домейн на 3 години?

Ясно, ами ако не успея да го продам докъм края на годината, ще се опитам да го подаря.
 
От: Има ли смисъл да обявя за продажба домейн на 3 години?

Домейна ти е хубав, ако можеш да го развиваш само можеш да спечелиш от него и с малко работа от твоя страна би го продала минимум за четирицифрена сума, ако ще го подаряваш - то подари го на мен, аз знам какво да го правя. Също така не обръщай внимание на тия, които ти казват, че тирето пречело на домейна - тирето не пречи по абсолютно никакъв начин.
 
От: Има ли смисъл да обявя за продажба домейн на 3 години?

Ако-та много :D при различни обстоятелства домейна може да струва и 7 цифрена сума, но уви в момента струва 50-тина лв със сайта.. :)
 
От: Има ли смисъл да обявя за продажба домейн на 3 години?

Ако-та много :D при различни обстоятелства домейна може да струва и 7 цифрена сума, но уви в момента струва 50-тина лв със сайта.. :)

Глупости, струва много повече, просто някой хора го искат, но не могат да си го позволят.
 
От: Има ли смисъл да обявя за продажба домейн на 3 години?

Глупости, струва много повече, просто някой хора го искат, но не могат да си го позволят.

Не разбирам какво имаш в предвид ? Не вярвам колегите да говорят глупости тук за да подбият цената и да го купят :D Ако притежавах аз този сайт, на драго сърце бих се разделил с него за 50-60 лв :)
 
От: Има ли смисъл да обявя за продажба домейн на 3 години?

Не разбирам какво имаш в предвид ? Не вярвам колегите да говорят глупости тук за да подбият цената и да го купят :D Ако притежавах аз този сайт, на драго сърце бих се разделил с него за 50-60 лв :)

Щом казваш... :)
 
От: Има ли смисъл да обявя за продажба домейн на 3 години?

Щом казваш... :)

Ако имаш идея и вярваш в домейна, предложи на жената 300лв и го купи, смятам че тя би се разделила с него за такава сума.

Аз лично обичам да правя оферти и да се пазаря, не знаеш отсрещната страна дали няма нож до гърлото :)
 
От: От: Има ли смисъл да обявя за продажба домейн на 3 години?

Ако имаш идея и вярваш в домейна, предложи на жената 300лв и го купи, смятам че тя би се разделила с него за такава сума.

Аз лично обичам да правя оферти и да се пазаря, не знаеш отсрещната страна дали няма нож до гърлото :)

Защо да даде 300 лв като може да му го подарят :)
 
От: От: Има ли смисъл да обявя за продажба домейн на 3 години?

Ако имаш идея и вярваш в домейна, предложи на жената 300лв и го купи, смятам че тя би се разделила с него за такава сума.

Вече съм и направил предложение на ЛС, предпочитам да развие домейна и да спечели, пък ако иска да ми го подари няма да откажа. :)
 
От: От: Има ли смисъл да обявя за продажба домейн на 3 години?

Вече съм и направил предложение на ЛС, предпочитам да развие домейна и да спечели, пък ако иска да ми го подари няма да откажа. :)

Ето това е приказака..... ако за мен нещо няма стойност за друг може да е ценно и обратното. Успех

Момичето търсеше мнение, аз съм си дал своето
 
От: Има ли смисъл да обявя за продажба домейн на 3 години?

Ок, последно предложение - 30 лв. Няма да сте на минус, защото само домейна за 1 година напред е към 25 лв., а той е платен до 24.01.2017. Който има интерес да ми пише на лични. :)
 
Здравейте, все пак да напиша развръзката. Продадох домейна в Digital Point за 42$. - за него получих една единствена оферта около година след като го пуснах. Равносметката е, че излязох на нула или 2-3 лв. на минус от продажбата, но поне ще се ползва и ще се продължи сайта, който аз нямам време да поддържам. Върнах си поне първоначалната инвестиция от ок. 80 лв. за 4 години домейн. :)
 

Горе