Има ли "хакерчета" във форума? Hякой от тук ми прави мизерии

От: Има ли "хакерчета" във форума? Hякой от тук ми прави мизерии

С какво направи аналогията, че е някой от тук ?
 
От: Има ли "хакерчета" във форума? Hякой от тук ми прави мизерии

С това че имах тема за профили и пратих линкове на няколко човека и продадох няколко.

Сменя и тайните въпроси и ги прави от сорта на този:
Въпрос:
ХЕhEE.NOV.taEN.ВъпРОС

Странното е че започнах да правя по-сложни пароли но ефекта е същия - от време а време ми изчезват профили
 
От: Има ли "хакерчета" във форума? Hякой от тук ми прави мизерии

С това че имах тема за профили и пратих линкове на няколко човека и продадох няколко.

Сменя и тайните въпроси и ги прави от сорта на този:
Въпрос:
ХЕhEE.NOV.taEN.ВъпРОС

Странното е че започнах да правя по-сложни пароли но ефекта е същия - от време а време ми изчезват профили

Почисти си компа.
 
От: Има ли "хакерчета" във форума? Hякой от тук ми прави мизерии

Какви пароли ползваш за абв-то? Нали не вярваш, че този който има умения да "хакне" абв ще се занимава с твоите профили?
 
От: Има ли "хакерчета" във форума? Hякой от тук ми прави мизерии

Ти правиш фалшиви профили, после били ти ги откраднали. Смешки...
 
От: Има ли "хакерчета" във форума? Hякой от тук ми прави мизерии

Вероятно имаш кей логър или нещо от сорта на компа и от там. Поне това е сценария, който ми се струва най-възможен. Ама това с разбиването на точно определена FB страница, профил или поща, много филмарско ми се струва.
 
От: Има ли "хакерчета" във форума? Hякой от тук ми прави мизерии

Сканирай компютъра с Malwarebytes и SpyBot, явно е кейлогър и трудно се хваща от обикновена антивирусна.
 
От: Има ли "хакерчета" във форума? Hякой от тук ми прави мизерии

Сканирай компютъра с Malwarebytes и SpyBot, явно е кейлогър и трудно се хваща от обикновена антивирусна.

Това е правилното решение и 2те програмки имат безплатни версии.
 
От: Има ли "хакерчета" във форума? Hякой от тук ми прави мизерии

Не си прави толкова сложни паролите, а тайните въпроси и отговори, защото от там много лесно се налучкват
 
От: Има ли "хакерчета" във форума? Hякой от тук ми прави мизерии

Като цялo нямах антивирусна дори. Но си инсталирах нод и не хвана нищо. Сега ще опитам с изброените програми.

От абв май няма да помогнат като емайлите са нереални. Искат заповед от полицията, а това няма как да се случи май
 
От: Има ли "хакерчета" във форума? Hякой от тук ми прави мизерии

Това е несериозно отношение и си плащаш за това
 
От: Има ли "хакерчета" във форума? Hякой от тук ми прави мизерии

Нещо не ми стана ясно - правиш фалшиви профили с които лъжеш другите и после се сърдиш, че ти откраднали фалшивите профили, с които лъжеш другите? Ми ако е такъв казуса - нека ти ги крадат. Всичко фалшиво - в кереча!
 
От: Има ли "хакерчета" във форума? Hякой от тук ми прави мизерии

Като цялo нямах антивирусна дори. Но си инсталирах нод и не хвана нищо. Сега ще опитам с изброените програми.

От абв май няма да помогнат като емайлите са нереални. Искат заповед от полицията, а това няма как да се случи май

Започвам да си записвам колко от хората които смятат, че нямат нужда от антивирусна, ще пуснат подобни теми :)

Между другото @CrAzY-MaST случайно отворих сайта ти в подписа и се оказа, че е заразен...
 
От: Има ли "хакерчета" във форума? Hякой от тук ми прави мизерии

Леле хора, изброените 2 програмки са задължителни за човек, съхраняващ важна инфо на компа и занимаващ се с онлайн бизнес!!! Сайтът в подписа при мен не зарежда изобщо. Изобщо някаква защита на компа трябва да има, иначе това е резултата. Аз от опит го научих това.
 
От: Има ли "хакерчета" във форума? Hякой от тук ми прави мизерии

Леле хора, изброените 2 програмки са задължителни за човек, съхраняващ важна инфо на компа и занимаващ се с онлайн бизнес!!! Сайтът в подписа при мен не зарежда изобщо. Изобщо някаква защита на компа трябва да има, иначе това е резултата. Аз от опит го научих това.
За саита в подписа, ако имаш добра защита или трябва да го хване, да те предуперди и да го болкира. Или просто трябва да ти го блокира...
 
От: Има ли "хакерчета" във форума? Hякой от тук ми прави мизерии

Eто и за справка на автора:
8496269j.png
 
От: Има ли "хакерчета" във форума? Hякой от тук ми прави мизерии

Зарежда го, но мноооого бавно, вероятно не си с бг IP и затова. Както и да е, не ми изписва заплаха за вирус и тн.
 

Горе