Има ли чужденци във форума?

N1ck

Active Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Е, има ли чужденци?

Някой от Франция, Испания, Италия, и др.?

Става въпрос за преводи.
 
От: Има ли чужденци във форума?

Русия
Мога да превеждам на добър руски.
 
От: Има ли чужденци във форума?

Какво имаш предвид с чужденци? native speakers? Или българи, живеещи някъде в чужбина?

Аз съм в Германия.
 
От: Има ли чужденци във форума?

е да, французи, испанци и италианци трудно ще намери тук )
 
От: Има ли чужденци във форума?

Първо ми е любопитно дали има чужденци, живеещи в България, които да са предприемачи ...

Но явно няма, затова ще ми свърши работа и някой, който живее там и е много наясно с езика. Нека не се засягат преводачите, но често се случва след кратка екскурзия учители да осъзнават колко им е зле езика...

И така - задачата е следната.

Трябва ми домейн, който да звучи добре на френски. Само да кажа, че всякакви опити с преводачи, он и оф-лайн доведоха до провал. (Явно кофти съм уцелил).

Колко плащаш бе? е въпроса, който всеки задава, без да има намерение да свърши работа.

Е, ако човека ми помогне това ще му платя добре. Но нека все пак да е разумно.

Нужни са 2 умения - да се измисли домейн и да се провери дали е свободен.

Ако някой желае да се пробва, нека ми пише.

Благодаря!

П.П. Казах френски, но по принцип испански и италянски също са добре. За Германия съ чувал, че афилиейта не за всеки. Имат сторги изисквания които трябва да се спазват а това е трудничко ако не знаеш езика и се довериш на преводач, който не е наясно какво прави.
 
От: Има ли чужденци във форума?

Дай подробности. За какво ще е този домейн?
 
От: Има ли чужденци във форума?

Ламинету.ком (шегичка)
дай повече информация за сайта който ще бъде на този домейн
 
От: Има ли чужденци във форума?

аз имам един домейн sefteduanal.com ако искаш
 
От: Има ли чужденци във форума?

Дадена задача, пък без условия. Освен три езика...
 
От: Има ли чужденци във форума?

Условието е ясно написано

Трябва ми домейн, който да звучи добре на френски.

Който зне френски и иска да участва ми писа на лично и го обсъдихме.

Благодаря!
 
Ако човек с Италианска филология и гимназия преди това върши работа - пиши на лично. И да, пише се италИАнски
 
От: Има ли чужденци във форума?

С френският се оправих - намерих човек, французин, който знае английски и е наясно как се избира домейн.

За Испания ми казаха, че било както при нас - слаба работа - не купували много от интернет, така ли е? Интересно... Но за сега се отказвам, нека видя първо как ще потръгнат нещата във Франция и Италия.

Италия (благодаря just) се очертава като много добро място за афилиейт, така че това ще е #2.
 
От: Има ли чужденци във форума?

Благодаря just! Много добра работа!
 
От: Има ли чужденци във форума?

Аз съм живял последните 6 години в Белгия и владея френски
skype: stoyan_yo
 
От: Има ли чужденци във форума?

Ник на каква база працени какъв е онлайн бизнеса в БГ та го сравни и с този в Испания - която е втората по големина държава в ЕС и е с население от над 47 000 000 - по официални данни с емигрантите един господ знае колко са - Дори и да предположим че навиците им за пазаруване по интернет са като на българите самият факт че са около 7 пъти повече от нас би трябвало да те наведе на мисълта че този пазар не е за изпускане - ама ти си знаеш.
 
От: Има ли чужденци във форума?

Испанският пазар изобщо не е за пренебрегване.Продавам софтуер и продажбите от Испания и Англия са на кантар.
Все пак си зависи от нишата.Специално за хербал и фитнес ще бъде доста трудно поради факта, че има много дрогерии
които продават всичко от хербал нишата.Проблемът е, че тези магазини провеждат доста агресивна офлайн реклама
в района в който се намират.Същото се отнася и за хранителните добавки.
 

Горе