Инвестирам в нови/разработени проекти!

Pipomen

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Така съфорумници, бизнеса се развива, а бизнесменът не бива да е в застой. Точно за това търся проекти, в които да инвестирам. Надявам се да ми пишат само сериозни хора и да не си губим времето взаимно.

Малко за мен:
Искам малко да споделя за мен, за да видите с какъв човек ще комуникирате отностно вашият проект. На 40 години съм, роден съм в Белгия, но съм българин. Но това не е важно. Важното е с какво съм се занимавал. В момента се занимавам професионално с валутна търговия. Също така се занимавам с дропшипинг на най-различни продукти. Чел съм доста книги отностно маркетинга, оптимизацията за търсачки и т.н., но сам сайт не съм развивал. Имам предвид, че почти винаги съм наемал хора, които да вършат работата вместо мен, но все пак винаги съм знаел какво как трябва да се прави. Стига сега толкова за мен, вижте какво търся.

Какви проекти търся?
За мен няма значение в каква ниша е вашият проект. Това от, което се интересувам е, защо мислите, че ще ви носи приходи и как планирате всичко около това. Как планирате да биете конкуренцията и т.н. Когато ми пишете, бъдете малко креативни и ме накарайте да инвестирам във вас. Дори и да сте измислили най-блестящата идея, ако сте скучен човек, няма да работим заедно. За мен не само приходът е важен, така че ако не ви харесам идеята, не значи че тя не струва.

Тук е мястото да отбележа, че не инвестирам само в нови проекти. Също така се интересувам от разробети такива. Планирате да направите нова рекламна кампания? Аз съм човекът, винаги може да се договорим. :wink: Като казах договорим, нека погледнем какво ще получите.

Какво ще получите?

Разбира се... пари! Бюджетът ми е сравнително достатъчен, че да си позволя да инвестирам като хората. Също така познавам доста маркетьори, сео специалисти и най-различни хора от интернет бизнеса, които биха ни помогнали в определено затруднение. Дори да не искате да получите пари, а например изкачването на сайта ви в първа страница на Гугъл (това е само пример, реално може да поискате и друго), пак може да се договорим. Така, че възможностите в никакъв случай не са ограничени.


Вярвам, че в този сайт има кадърни хора, с които може да се прави бизнес. Очаквам вашите съобщения на ЛС.
 
От: Инвестирам в нови/разработени проекти!

Забравих да добавя, че другата седмица от понделник (11.03.13) до четвъртък (14.03.13) няма да имам възможност да отговарям на съобщенията ви. Затова моля да ме извините и имайте на предвид, че непременно на 15.03.13 ще ви отговоря!
 
От: Инвестирам в нови/разработени проекти!

и тук следва въпроса - откъде човек да е сигурен, че след като ти сподели идеята си (че ще ви носи приходи и как планирате всичко около това. Как планирате да биете конкуренцията и т.н.) няма да намериш някаква измислена причина за да се откажеш и после, след като знаеш идеята и да инвестираш сам в нея?
 
От: Инвестирам в нови/разработени проекти!

и тук следва въпроса - откъде човек да е сигурен, че след като ти сподели идеята си (че ще ви носи приходи и как планирате всичко около това. Как планирате да биете конкуренцията и т.н.) няма да намериш някаква измислена причина за да се откажеш и после, след като знаеш идеята и да инвестираш сам в нея?

Рисковете на професията. Каквото и да пиша, ако човек е съмнителен, едва ли ще промени гледната си точка.

Далеч съм от мисълта да крада идеи по форуми, просто защото съм прекалено мързелив сам да издействам цялата работа около някой проект. Точно за това не почвам сам да изграждам такъв или пък просто да купя някой сайт. За това търся някъде да инвестирам пари и да печеля пари.
 
От: Инвестирам в нови/разработени проекти!

Здравейте,нов съм във форума,не мога да пусна нова тема за момента,но търся сериозен инвеститор за готов проект,може и съдружие,ако някой има интерес да ми пише на ЛС или да ми остави имейл/скайп за връзка.Необходимата сума за инвестиране е 5-10к,печалбата след около 1 година ще е между 300 и 500%.Очаквам само сериозни хора да ми пиша,относно конфиденциалността-държа много на нея.:)
 

Горе