Инвестирам до 5000лева в работещ сайт, мобилно приложение или част от уеб проект

vagon

Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Здравейте колеги,

Реших да инвестирам скромна сума от 1000 до 5000лева в работещ сайт, мобилно приложение или част от уеб проект.

Може да ми изпращате вашите предложения на лично съобщение!
 
От: Инвестирам до 5000лева в работещ сайт, мобилно приложение или част от уеб проект

работещ сайт
- тема на сайта или приложението, искаш ли да има приходи - какви данни искаш за приходите, дай повече информация, почти всеки има нещо за продажба и е малко трудно да се ориентираме от горе написаното
 
От: Инвестирам до 5000лева в работещ сайт, мобилно приложение или част от уеб проект

Не съм се спрял на конкретна тема. Търся проект с преспективи за развитие.
Не е задължително да има някакви приходи.
Информация за посещенията и от къде идват е важно да се посочи.
 
От: Инвестирам до 5000лева в работещ сайт, мобилно приложение или част от уеб проект

валидно ли е предложението все още?
 
От: Инвестирам до 5000лева в работещ сайт, мобилно приложение или част от уеб проект

валидно ли е предложението все още?

ДА, предложението е валидно :)
 
От: Инвестирам до 5000лева в работещ сайт, мобилно приложение или част от уеб проект

Нищо не сподели - успя ли някой да те убеди да се разделиш с 5-те големи и ако да за какво, може и по-общо да споделиш, ги инвестира? Или само те зарибяваха, ама ти не клъвна? Чисто любопитство! :wink:
 
От: Инвестирам до 5000лева в работещ сайт, мобилно приложение или част от уеб проект

@pa_ita За съжаление не успях да получа предложение което според мен има някаква преспектива и реално инвестираната сума да се възвърне до една или две години.
Може би имаше едно предложение което на пръв поглед звучеше добре, но юридически беше на добра воля, а и човека който ми го представи не пожела да се представи.
 
От: Инвестирам до 5000лева в работещ сайт, мобилно приложение или част от уеб проект

Здравейте,

интересувате ли се от следното приложение:

сайтът забранява поустването на линкове, така че потърсете приложението dreamer в Windows Phone Market

За сега статистиките му са слаби (400 сваляния на trial, 50 продажби), но има потенциал за развитие ако се вложат пари в маркетинг и някои идеи за допълнителна разработка. На линка може да видите и две други наши приложения.
 
От: Инвестирам до 5000лева в работещ сайт, мобилно приложение или част от уеб проект

. . . . . . . . ....
 
Последно редактирано:
От: Инвестирам до 5000лева в работещ сайт, мобилно приложение или част от уеб проект

Пиши на лс
 

Горе