Инвестиране в интернет сайт - помощ

От: Инвестиране в интернет сайт - помощ

Като се започва от нулата, и да ви се струват много горепосочените суми, в един момент може и да се окаже, че не стигат. Идеите вече трябва да са много добри! Помня, преди 3-4 години, със старта си, Facebook плащаха по $10 за регистрация. Хубава идея, отлична възможност за потребителите...$10 си бяха нещо много трудно за искарване в тези години! И така, нека добавим и средствата за промотиране.
 
От: Инвестиране в интернет сайт - помощ

Като се започва от нулата, и да ви се струват много горепосочените суми, в един момент може и да се окаже, че не стигат. Идеите вече трябва да са много добри! Помня, преди 3-4 години, със старта си, Facebook плащаха по $10 за регистрация. Хубава идея, отлична възможност за потребителите...$10 си бяха нещо много трудно за искарване в тези години! И така, нека добавим и средствата за промотиране.

Това не го знаех ,че са плащали.

А относно въпросите на колегата. Моето мнение също е ,че не трябва да се хвърляш с толкова много пари. Пробвай с малко ако тръгне инвестирай
 
От: Инвестиране в интернет сайт - помощ

Да, така е! Все пак можеш да развиеш и по-евтин сайт...
 
От: Инвестиране в интернет сайт - помощ

щом си новобранец тръгваш с по малка инвестиция и един сайт ! ако видя нещо подходящо ще ти пратя

преди това трябва да разучих нишата която купуваш допада ли ти и можеш ли да я поддържаш-развиваш .....иначе има такива сайтове с админ панел за "бавно развиващи се" автомат както го нарече ти

трябва ти и енглиш да знаеш

най важното което трябва да наушиш покрай първия си сайт е СЕО-то какво представлява............ елементарно е (баклинкс, сателитки, линк билдинг, събмит, клучови думи,съдържание)за всичко е писано във форума
 
От: Инвестиране в интернет сайт - помощ

Аз лично бих инвестирал така " Ако нямах нужните качества да се справя сам и , ако имах нужните пари "

Например имам 10,000.

- 1к За направата на хубав сайт, с авторска система и уникален дизайн .
- 2к за Уникално съдържание .
- 1к за платени линкове от конкурентни " смисъл в същата ниша "сайтове.
- И с другите пари бих пускал най-различни рекламни кампании като "google adwords,facebook," щях да търся ваучери на промоция.
Успех !
 
От: Инвестиране в интернет сайт - помощ

Или просто пусни и ти един сайт за групово пазаруване , пък с добра бизнес стратегия може да ти докарва доста парички.
 
От: Инвестиране в интернет сайт - помощ

Здравейте от няколко дни съм в този форум, чета го има много полезни неща и много можещи хора. Искам да попитам от къде да си взема сайт който да генерира 100- 200$ на месец или за Около 1000 лева как мога да взема благодаря предварително.
 
От: Инвестиране в интернет сайт - помощ

Здравейте от няколко дни съм в този форум, чета го има много полезни неща и много можещи хора. Искам да попитам от къде да си взема сайт който да генерира 100- 200$ на месец или за Около 1000 лева как мога да взема благодаря предварително.
Здравей и добре си ни дошъл тук. Имаш две опция за това - да създадеш такъв сайт, което ще отнеме време, но поне ще се научиш и ще бъдеш подготвен за създаването на още един такъв. Другият е да купиш нещо готово, виж в Пазара ни - порови се и може да намериш нещо подходящо.

Ако разбираш от нещо или имаш интереси в някоя област, винаги може да стартираш блог, в който да си водиш записки, да пишеш за това, което те вълнува (хоби, професия), като бъди сигурен, че има и други хора, които имат интерес към това, гарантиращи постоянен трафик към сайта ти и регулярно влизане, за да четат какво споделяш.

Има много опции, много от тукашните потребители имат онлайн магазини, други - портали, четвърти продават собствени продукти или услуги и т.н. Листът е голям, въпросът е да поразгледаш наоколо и да избереш с какво точно ти се занимава. За мен лично, най-сладката работа е продаване на реклама, но това е лично мнение. Някой ще кажат, че търговията онлайн е по-добра и двамата ще сме сме прави. :)
 
От: Инвестиране в интернет сайт - помощ

Здравейте от няколко дни съм в този форум, чета го има много полезни неща и много можещи хора. Искам да попитам от къде да си взема сайт който да генерира 100- 200$ на месец или за Около 1000 лева как мога да взема благодаря предварително.

Не искам да ти давам акъл, но ако имаш време и си наистина си добър в определена област развии сам нов проект, който да печели.Това е моят съвет.
Иначе за 1000 лева, да купиш сайт, който генерира по 300 - 400 лева на месец...невъзможно.
Пожелавам ти успех!
 
От: Инвестиране в интернет сайт - помощ

Благодаря искрено за отговорите, не съм много ти за да си направя собствен сайт за това съм решил да си купя готов имам около 1000 лв. Мога да събера още малко та 1000-1500 горе дол какъв доход да очаквам и ако някой има за продан или ако някоя тема по подробна за това.
 
От: Инвестиране в интернет сайт - помощ

С 1000 лева няма как да си купиш сайт, който генерира 100-200 $. Ако ти предложат такъв - гаранция нещо смърди.
За тия пари можеш да потърсиш някой, който прави по-малко приход - но пак внимавай.
Друг вариант е да платиш на някой да ти направи сайт за част от парите, с друга част да платиш за сео, първоначална поддръжка и може би малко реклама. Но в тоя случай, все пак ще трябва да се научиш да работиш с него, за да го поддържаш в бъдеще.
 
значи да те предупредя сайта изисква подръжка ако не го поддържаш приходи може да спаднат (вероятно ще) или може да бъде ударен от някой гугъл ъпдейт аз бих провал първо да упрявлявам нещо мое (дори и безплатен блог в блог спот да е) а като понауча освновните неща после да купуам....


иначе освен пазара на предприемач най големия пазар в света за сайтове е flippa.com онзи ден ме "спамнаха" да се похвалят

24ko.png
 
От: Инвестиране в интернет сайт - помощ

За 1000 лв спокойно ти правя 5 сайта,
които ще ти докарват минимум по 1 евро на ден.
5 бр. x 30 дни x 1 евро = 150 евро на месец.
Въпросът е дали ще имаш време да им обръщаш поне през ден внимание.:)
За мен интернет бизнеса не се състои само в това да можеш да се похвалиш с прекрасни проекти,
уникални статии и прочие, които обаче не ти носят печалба.
Или поне не е това, което трябва да носят...
А да си хвърлиш парите за един сайт, ако не е примерно бг мама, просто не си струва.
 
От: Инвестиране в интернет сайт - помощ

Здравей съгласен съм за 5 сайта за 1000 лв. Но бих искал ако можеш и да ми покажеш с малко информация как да ги подържам ще съм ти много благодарен и как точно ще се генерира тази печалба.
 
От: Инвестиране в интернет сайт - помощ

Някой може ли да ми направи сайт за onlain TV колко би струвало и дали е добра идея благодаря предварително.
 
От: Инвестиране в интернет сайт - помощ

Здравей съгласен съм за 5 сайта за 1000 лв. Но бих искал ако можеш и да ми покажеш с малко информация как да ги подържам ще съм ти много благодарен и как точно ще се генерира тази печалба.
Разбира се, че ще ти покажа.:)
Ако наистина се интересуваш ми пиши на лични.
 
От: Инвестиране в интернет сайт - помощ

Да интересувам, но не съм много ти с нещата
 
От: Инвестиране в интернет сайт - помощ

Да интересувам, но не съм много ти с нещата
Изпратих ти лично съобщение - горе в дясно на профила ще ти излезе съобщение
цифра в Notifications. Кликни там за прочитане.
Явно ти е трудно да се оправиш още във форума с изпращането на лични,
защото си ми пуснал друго съобщение.
 

Горе